قیمت ایزوگام در سید خندان

قیمت ایزوگام در سید خندان

قیمت ایزوگام در سید خندان

قیمت ایزوگام در سید خندان

شرکت ایزوگام نوین برای نصب ایزوگام در سید خندان در خدمت شما همشهریان است. هم اکنون و بدون فوت وقت با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین‌های اجرایی با بهترین و مرغوب‌ترین ایزوگام کشور یعنی ایزوگام دلیجان، ایزوگام سالار دلیجان، ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام جنت دلیجان با بهترین قیمت ایزوگام در سید خندان در خدمت شما باشند. شرکت ایزوگام نوین با پانزه سال سابقه کار در زمینه نصب و اجرای ایزوگام و عایق حرارتی و رطوبتی در استان تهران و البرز و حومه آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می‌باشد. این شرکت با استفاده از بهترین مواد و با استفاده از جدیدترین متد روز در زمینه نصب و  همچنین کادر مجرب و متخصص در خدمت شما عزیزان است.

برای سفارش خدمات ایزوگام نوین، خدمات آسفالت نوین، خدمات قیرگونی نوین با بهترین قیمت ایزوگام در سید خندان با شماره های زیر تماس بگیرند.

09123495288

09353495288

ایزوگام(عایق رطوبتی)پوششی لایه ای در عرض‌های مختلف برای عایق کاری پشت‌بام، استخر، سرویس بهداشتی و …. است. که به عنوان محافظی در برابر نفوذ آب عمل میکند.

کاشی،گچ، سیمان و حتی بتن در مقابل آب ضعیف هستند و باید با استفاده از لایه‌ای مستحکم و ضخیم محافظت شود. از دیرباز با استفاده از قیر سطوحی که در معرض تخریب توسط آب بودند را عایق کاری میکردند اما سالهاست این روش منسوخ شده و هم اکنون ایزوگام جایگزین آنها شده است.

شرکت ایزوگام نوین با نصب، فروش، اجرای بهترین ایزوگام در سراسر کشور و پذیرش نمایندگی در خدمت شما می باشد.

هم اکنون شما میتوانید با شماره گیری 09123495288 و 091353495288 با مشاورین ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت تکنسین‌های ما  همراه با جهیزات خود و با  استفاده از باکیفیت ترین ایزوگام کشور در خدمت شما باشند.

مفتخریم که در استان تهران والبرز و در تمام مناطق 22 گانه تهران به ویژه منطقه سید خندان و حومه مشغول به فعالیت جدی و مستمر در زمینه نصب ایزوگان هستیم و به دلیل حسن انتخاب و اعتماد شما بیش از از پانزده سال در این حوزه مشغول به فعالیت بوده‌ایم.

ایزوگام به کار رفته در این شرکت از بهترین برندهای ایزوگام یعنی ایزوگام جنت دلیجان، ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام باک گستر کد 117، ایزوگام سالار بام دلیجان است. ایزوگام‌ مورد استفاده در این شرکت بسیار متنوع و مرغوب هستند و  با استفاده از تکنولوژی نوین در کارخانه های بزرگ و مجهز تولید میشوند. هم اکنون ایزوگام دلیجان تبدیل به قطب تولید ایزوگام در کشور است به گونه‌ای که نه تنها محصولاتی درجه یک با کیفیت عالی تولید میکند که توانایی رقابت با نوع خارجی را دارد، بلکه طی سالهای اخیر اقدام به صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه کرده است. ایران سومین کشور از لحاظ ذخایر نفت است و به دلیل فراوانی مواد اولیه در ساخت ایزوگام و همچنین دانش ساخت آن طی سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است. هم اکنون در پشت بام اکثر خانه های ایران ایزوگام دلیجان نصب شده است. شرکت ایزوگام نوین علاوه بر ایزوگام در بخش قیرگونی و آسفالت و عایق رطوبتی استخر نیز خدمات رسانی میکند.

قیمت ایزوگام نوین در تهران و منطقه سید خندان با پارامتر های زیر محاسبه میشود .

1-نوع ایزوگام

2-متراژ سطح مورد نظر

منظور از نوع ایزوگام لایه بندی جنس و ضخامت آن است که بر کیفیت آن تاثیر میگذارد و بالطبع در قیمت ایزوگام هم موثر است. ایزوگام های انواع متفاوتی هستند که برای سطوح مختلف مورد استفاده قرارا میگیرند. قیمت ایزوگام با استفاده از جنس و نوع آنها مختلف است که موجب تفاوت قیمت در آنها میشود. همچنین قیمت ایزوگام تمام شده برای شما بر اساس متراژ سطح مورد نظر نیز محاسبه میشود یعنی هر چه سطح بیشتر باشد میزان رول مصرفی بیشتر میشود و در بالا و پایین رفتن قیمت ایزوگام تاثیر میگذارد.

در کلان شهر تهران به دلیل نیاز مبرم به ایزوگام و وجود شرکت‌ها و فروشندگان  متعدد انتخاب شرکتی که هم از جنس مرغوب و با کیفیت ایزوگام استفاده کند و هم در زمینه نصب مهارت داشته باشد همواره یک معذل و نگرانی بوده و هست. برای انتخاب یک شرکت خوب که قیمت نهایی ایزوگام به صرفه باشد باید دقت فراوانی به خرج دهیم زیرا اگر ایزوگام در زمان نصب با مشکل مواجه شود کارایی خود را از دست میدهد و این یک ضرر بزرگ برای همشهریان است. شرکت ایزوگام نوین با ببیش از پانزده سال سابقه کار در زمینع نصب و اجرای ایزوگام و خدمات آسفالت و قیرگونی در تهران و البرز بهترین انتخاب برای شما همشهریان تهرانی و البرزی است.

درباره ایزوگام:

ایزوگام به طور کل به دو نوع تیشو و پلی استر تقسیم میشود. 1- ایزوگام پلی استر یا تک لایه که ویژگی بارز آن ظریف و تک لایه بودن است. 2-ایزوگام تیشو و پلی استر که ضخیم تر از نوع اول و دارای استحکام بیشتری است.

علاوه بر تقسیمات بالا خوب است بدانید که ایزوگام  بر اساس پوشش که اغلب از جنس المینیوم است به دو دسته تقسیم میشود. دسته اول ایزوگام با پوشش المینیوم است که این نوع ایزوگام در جاهایی که تابش مستقیم افتاب دارد مورد استفاده قرار میگیرد مانند شهر های مرکزی ایران این نوع ایزوگام کمتر در شمال کشود استفاده میشود. دسته دوم ایزوگام بدون پوشش آلمینیوم است. این ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی به شمار می‌آید و برای مکان هایی که در خطر نفوذ آب هستند مورد استفاده قرار میگیرد. مانند شهر های شمالی که در معرض باران هستند یا در سرویس های بهداشتی و ….استفاده میشود.

مشاوره رایگان