ایزوگام در مارلیک، خدمات ایزوگام و نصب ایزوگام و فروش ایزوگام و قیمت ایزوگام در مارلیک

ایزوگام در مارلیک، خدمات ایزوگام و نصب ایزوگام و فروش ایزوگام و قیمت ایزوگام در مارلیک

ایزوگام در مارلیک، خدمات ایزوگام و نصب ایزوگام و فروش ایزوگام و قیمت ایزوگام در مارلیک

ایزوگام در مارلیک

توضیحات شرکت ایزوگام نوین وهمچنین ارائه خدمات بهتر درکار ایزوگام درمارلیک با بهترین کیفیت ایزوگام و همچنین نصب ایزوگام و عایق کاری پشت بام برای جلوگیری از ایجاد نم و چی که و رطوبت در سقف پشت بام امری ضروری می باشد که باید رفع شود . و از آنجا که عایق رطوبتی مناسب و رایج برای سقف پشت بام ،ایزوگام می باشد انجام این عایق با نصاب ایزوگام حرفه ای ، تجهیزات و وسایل مختلف نیاز دارد تا کار عایق کاری به صورت اصولی انجام شود . به طور کلی وسایل مورد نیاز برای نصب ایزوگام  یکسان می باشد و فقط در مواردی به صورت متفاوت میباشد که شرکت ایزوگام نوین توضیحات بیشتر را در زیر میدهد.

وسایل مورد نیاز برای نصب ایزوگام

1-طناب و قرقره انتقال ایزوگام:

در مواقعی که به دلیل نبود آسانسور و سختی حمل ایزوگام از پله ها نیاز به طناب و قرقره می باشد تا کار حمل ایزوگام به پشت بام آسان گردد.

2- کپسول گاز

برای نصب ایزوگام در پشت بام باید رول های ایزوگام در سطح پشت بام باز شده و بعد از اندازه گیری دقیق بوسیله نصاب ایزوگام توسط مشعل که به کپسول مایع متصل می باشد حرارت داده و به سطح بام چسبانده می شود.

3- مشعل ایزوگام کار

مشعل ایزوگام یکی از مهمترین وسایل ایزوگام کارمی باشد که همراه با شلنگ سیمی و سر شلنگی است که به کپسول متصل می شود.

4- کمچه و ماله بند کشی جهت عایق کاری

ماله ای است مخصوص ایزوگام کاری که بعد از نصب ایزوگام به سطح پشت بام با استفاده از این وسیله بند های ایزوگام را بهم میچسباند تا از نفوذ آب جلو گیری شود.

5- تیغ موکت بری یا وسیله برش ایزوگام

جهت برش دقیق ایزوگام و به دلیل استفاده از فویل در ساختار آن نیازبه وسیله ای داریم تا ایزوگام را در اندازه های دلخواه ببرد بدین منظور از کاتر فلزی که دارای تیغه آهنی تیز می باشد استفاده می  کنیم وایزوگام مورد دلخواه خود را میبریم.

ایزوگام در مارلیک

6- فنک جرقه ای:

برای شعله ور کردن چراغ ایزوگام استفاده می شود و بهتراست از نوع دسته بلند خریداری شود تا هنگام روشن به نصاب خطر ساز نباشد.

شرکت ایزوگام نوین در مارلیک
دفتر ایزوگام نوین در مارلیک
پیمانکاری ایزوگام درمارلیک

تماس با شرکت ایزوگام
۰۹۱۲۳۴۹۵۲۸۸
۰۹۳۵۳۴۹۵۲۸۸

ایزوگام در مارلیک

شرکت ایزوگام نوین درمارلیک  یکی از بهترین شرکتهای نصب ایزوگام است که در مارلیک فعالیت می کند. ما برترین نصاب های ایزوگام و عایق رطوبتی را با استفاده از تجهیزات مخصوص و حرفه ای به کار گرفته ایم تا بهترین خدمات را به مشتریان بدهیم شرکت ایزوگام نوین با تجربه بالا درنصب ایزوگام و اجرای ایزوگام درسطح پشت بام وهمچنین سرویسها و همچنین دیوار زیر زمین و کف پارکینگ واستخر وغیره…ودر تمامی سطوح که نیاز به ایزوگام دارد ویا میخواهید ایزوگام انجام دهید در خدمت شما میباشد برای آگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید مشاوره و بازدید رایگان میباشد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

09123495288

09353495288

مشاوره رایگان