ایزوگام در فردیس|نصب ایزوگام در فردیس|قیمت ایزوگام در فردیس

ایزوگام در فردیس|نصب ایزوگام در فردیس|قیمت ایزوگام در فردیس

ایزوگام در فردیس|نصب ایزوگام در فردیس|قیمت ایزوگام در فردیس

ایزوگام در فردیس

مطالبی که در این مقاله می خوانید:

^ایزوگام در فردیس
^بهترین نوع ایزوگام
^معیار های انتخاب ایزوگام مرغوب
^ایزوگام استخر
^نصب ایزوگام
^قیمت ایزوگام

ایزوگام در فردیس:

شهرستان فردیس عضو شهر کرج بوده اما طی چند سال اخیر است که از کرج جدا شده و به یک شهرستان مستقل تبدیل شده است. این شهرستان دارای خیابان‌های اصلی مراکز حومه ای شهرک ها و اماکن تفریحی زیادی است.

بهترین نوع ایزوگام: شاید بیشتر شما نام ایزوگام ‌دلیجان را شنیده باشید. ایزوگام دلیجان بهترین نوع ایزوگام تولیدی در کشور است که در شرکت ایزوگام نوین هم تولید می‌ شود.

این ایزوگام با بهترین مواد اولیه و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به تولید می‌رسد. ایزوگام‌دلیجان علاوه بر اینکه معروفترین برند ایزوگام است اما با کیفیت ترین ایزوگام ها هم شناخته می شود.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

ایزوگام در فردیس
معیارهای انتخاب ایزوگام مرغوب:یکی از مواردی که باید هنگام خرید به آن توجه کنید برند ایزوگام است. داشتن برند دا یکی از راه‌های آسان خرید بوده چرا که با دانستن در مورد برند های ایزوگام می توانید به راحتی یک ایزوگام مرغوب خریداری کند.

اما گاهی هم با داشتن برند خوب ایزوگام بی کیفیتی را به شما می فروشند که اگر ایزوگامی که خریداری کرده اید ضمانتنامه نداشته باشد دیگر نمی توانید آن را به فروشنده که از آن خریداری کرده اید بازگردانید و پول خود را پس بگیرید.پس داشتن ضمانت نامه یکی دیگر از معیارهای مناسب برای خرید ایزوگام است.

اما معیار دیگر تشخیص ایزوگام بی کیفیت از ایزوگام مرغوب این است که می توانید لایه ی بدون روکش ایزوگام را لمس کنید حال نگاهی به دستتان بیندازید اگر دید که رنگدانه های سیاه به دستتتان چسبیده است،بدانید که آن ایزوگام از مواد قیر پلیمری تهیه شده و مرغوب نیست.

راه دیگری که برای جدا کردن ایزوگام مرغوب و نامرغوب وجود دارد این است که ر ایزوگام مرغوب را بکشید پاره نمی شود ولی ایزوگام نامرغوب برعکس عمل می کند.

پنجمین راه برای تشخیص ایزوگام مرغوب از ایزوگام نامرغوب این است که اگر ایزوگام نامرغوب را تا بزنید ترک برمیدارد و می شکند اما قطعاً ایزوگام با کیفیت در برابر کشش انعطاف پذیر است و نمی شکند.

ایزوگام استخر:

اگر استخرها عایق بندی نشوند آب آنها زود به زود خالی میشود و باید به طور مدام آنها را از آب پر کرد.

اما اگر بخواهیم همینطور پیش برویم که دیگر آبی باقی نمی‌ماند و پیش از آنکه فکرش را بکنیم دچار خشکسالی می شویم پس باید فکر چاره کرد،ولی چاره ای جز ایزوگام دیده نمی شود.

استخر برای این که آب فراوانی در آن قرار دارد،باید عایق‌بندی شود تا از نشت و نفوذ آب آن به لایه‌های زیرین جلوگیری شود.

هر ایزوگامی بسته به نوع اش به کار می‌رود و ایزوگام مورد نیاز برای استخر ها از نوع دو لایه است .عمر مفید این ایزوگام حداقل ۱۱ تا ۱۲ سال است و نسبت دیگر ایزوگام ها کم هزینه تر میباشد.
پس منتظر چه هستید،برای خرید این ایزوگام می توانید آن را بی واسطه از شرکت ما دریافت کنید.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

نصب ایزوگام در فردیس:

نصب ایزوگام با توجه به مکان نصب عایق و موقعیت آن متغیر است. قبل از نصب ایزوگام باید پشت بام امعان شود تا حد و اندازه کهنگی و خدشه هایی که ایزوگام قبلی به آن وارد کرده معلوم گردد.

اگر میزان خرابی ایزوگام کم باشد دوباره اصلاح و مرمت می شود اما اگر قابل مرمت نباشد باید از ایزوگام جدیدی بر روی سطوح خود نصب کنید.

نصب ایزوگام

قیمت ایزوگام در فردیس:

ایزوگام انواع مختلفی دارد وابسته به نوع آن قیمت‌گذاری می‌شود.این قیمت گذاری هر چند مدت یکبار انجام می‌گیرد که به دلیل ایجاد تغییر در قیمت مواد اولیه و شرایط است.

شرایط گاهی به گونه ای پیش می‌آید که قیمت ایزوگام سیر نزولی پیدا کند اما گاهی هم قیمت مواد اولیه افزایش می‌یابد و قیمت ایزوگام ها سیر صعودی پیدا می‌کند.

برای دریافت قیمت روز انواع ایزوگام ها می توانید به صورت مجازی از وبسایت ما بابت قیمت‌ها مطلع شوند یا می توانید با واحد پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات نصب ایزوگام در فردیس:

خدمات نصب ایزوگام توسط خدمه ی با تجربه ی شرکت ایزوگام نوین در تهران و حومه.
همچنین تمامی محصولات ((عایق ها)) به صورت کلی و جزیی به قیمت درب کارخانه با کیفیت تضمینی به فروش می‌رسند. همه محصولات ما دارای ضمانت نامه و بیمه نامه هستند که بعد از ارائه خدمات؛به مشتریان تحویل داده می‌شوند.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان