ايزوگام جردن

ايزوگام جردن

ايزوگام جردن

ايزوگام جردن

شرکت ايزوگام جردن با توجه به نياز مبرم مردم و ساختمان ها ، ايزولاسيون و تاسيسات، محصولات متنوع و با کيفيتي را با توجه به اقليم و وضعيت و شرايط اب و هوايي منطقه و هم چنين نياز به سفارش مشتريان تحت عنوان ايزوگام جردن به بازار توليد و عرضه مي نمايد.

ايزوگام چيست و چه کاربردي دارد؟

ايزوگام عايقي پيش ساخته است براي پوشش پشت بام و استخر و مکان هاي در معرض رطوبت ، از دو لايه تقويت کننده شامل تيشو با نخ شيشه اي و پلي استر سوزني تهيه مي شود، که با قير مخصوصي پوشانده مي شود، و سپس ورق آلومينيومي به مواد چسبيده و وارد حوض آب سرد مي شود. و در پايان با فن هاي ويژه اي در ايزوگام جردن خشک شده و رول مي شود.

ايزوگام هاي تک لايه وزن کم تري دارند، نازک تر و ظريف تر هستند و از پلي استر سوزني تهيه مي شود ، اين در حالي است که ايزوگام هاي دو لايه از تيشو و پلي استر سوزني توليد مي شود.

ايزوگام جردن با به کار گيري فناروي روز دنيا و با دارا بودن متخصصين ماهر در اين زمينه در صدد اصلاح روش هاي قديمي از جمله قير و گوني به وجود آمده است.

جالب است بدانيد تا چهل سال گذشته عايق بندي ساختمان ها مقاومت خوبي نداشت، و با قير و آسفالت انجام مي گرفت.

و با گذشت سال ها با پيدايش و گسترش متد هاي پيش رفته و نوين عايق هاي ايزوگام به وجود آمدند و سهولت کار و عمر مفيد طولاني تري نسبت به قبل پيدا کردند.

ايزوگام ها بر اساس داشتن روکش يا نداشتن آن به دو نوع تقسيم بندي مي شوند:

ايزوگام هاي روکش دار با وجود روکش آلومينيومي که داراست مزيت هاي متفاوت دارد هم از مواد تشکيل دهنده خود محافظت مي کند و در برابر عوامل جوي و محيطي حفاظت مي شود و هم عمر ايزوگام و استحکام و مقاومت ساختمان و سازه را افزايش مي دهد. در مواردي استفاده مي شود که در معرض نور خورشيد باشد مثل: پشت بام ها و …

ايزوگام هاي بدون روکش در مکان هايي استفاده مي شود که در معرض نور کم تري قرار گرفته باشد، مثل: سرويس بهداشتي و پي ساختمان و …

ايزوگام به دليل سبک بودن و وزن کمي که دارد و به علاوه به علت مقاوت بسيار خوب در برابر رطوبت به تنهايي يک عايق کامل رطوبت مي باشد، و در موارد مختلفي مثل:

 • ایزوگام پشت بام ‌ها
 • ایزوگام ایرانیت
 • ایزوگام پی ساختمان
 • ایزوگام استخر ها
 • ایزوگام مخازن آب
 • ایزوگام تونل ‌ها
 • ایزوگام کانال ‌های آبیاری
 • ایزوگام سرویس ‌های بهداشتی
 • ایزوگام سرد خانه ‌ها
 • ایزوگام سد ها
 • ایزوگام پل‌ های هوایی
 • ایزوگام باند فرودگاه
 • ایزوگام پارکینگ‌ های طبقاتی
 • ایزوگام مرغداری ‌ها
 • ایزوگام لوله ‌های – ایزوگام لوله ‌های آب – ایزوگام لوله‌ های گاز، ایزوگام لوله‌ های نفت
 • ایزوگام دامداری‌ ها

معايب  و مزيت هاي ايزوگام

ايزوگام يکي از انواع عايق هاي رطوبتي پيش رفته اي است که در روند و توليد آن در شرکت ايزوگام جردن به شدت دقت و توجه و بررسي مي شود.و چسبندگي و مقاومت و دوام عالي اين متريال و به علاوه سبک بودن آن از محاسن اصلي آن به حساب مي ايد.

اجراي آسان و سهولت انجام کار بدون الودگي ، داراي استحکام کششي بالا و از به وجود آمدن ترک جلو گيري مي کند ، در مقابل حوادثي چون آتش سوزي آسيب چنداني نمي بيند ،سرعت اجرا بسيار بالا است ،مقاوم در گرماي 130+ درجه سانتي گراد و 40- درجه

از معايب ايزوگام مي شود نام برد: کم بودن طول عمر مفيد ، تجزيه شدن بر اثر اشعه ماورا بنفش

شرايط ضمانت نامه شرکت ايزوگام جردن

البته در نظر داشته باشيد شرکت ايزوگام نوین با به کار گيري بهترين و به روز ترين روش ها در توليد و ساخت و تهيه ايزوگام و با ايمان و تکيه به توانايي هاي خود، در قبال خريد مشتريان براي اطمينان حاصل کردن کيفيت کار به آن ها ضمانت نامه اي ارائه مي دهد.

تا با به وجود آمدن مشکلي در طول زمان مشخص و ذکر شده در صدد ترميم آن و دوباره کاري ناشي از اجراي غير صحيح با هزينه خود بر آمده، و شرکت ايزوگام جردن کليه پروژه هاي انجام شده خود را از تاريخ مقرر شده تا ده سال بعد از آن ضمانت می کنند.

انتخاب بهترين نوع ايزوگام

عوامل متعدد زيادي در انتخاب نوع ايزوگام دخالت دارد. از جمله اين عوامل:

محل زندگي: با توجه به شرايط آب و هوايي و اقليمي که ما در آن منطقه سکونت داريم شرکت ايزوگام جردن انواع متخلفي را در اختيار مشتريان محترم قرار داده مي دهد.

و به طور مثال امکان دارد بهترين نوع ايزوگام در منطقه و اقليم گرمسيري مناسب باشد ولي همان نوع در آب و هواي سرد سير مناسب نباشد و کارايي مورد نظر خود را نشان ندهد.

محل اجراي ايزوگام: با هر منطقه اي و مکاني که قصد عايق کردن و ايزوگام کردن آن جا را داريد بايد ايزوگام مورد نظر همان مکان را انتخاب کنيد، مثلا ايزوگام استفاده شده در سرويس بهداشتي با پشت بام و استخر ها از مواد و متريال مختلفي است.

و شما مي توانيد با مشورت کردن با کارشناسان شرکت ايزوگام جردن با در نظر داشتن اين که چه مکاني را مي خواهيد عايق و ايزوگام کنيد از بهترين نوع ايزوگام از شرکت ايزوگام جردن استفاده کنيد.

راهنماي خريد ايزوگام مرغوب

اولين مورد در خريد نهايي ايزوگام اين است که در هنگام خريد دقت کنيد که ايزوگام هيچ گونه عيب و نقصي نداشته باشد، و اين مورد را همان جا حتما بررسي کنيد زيرا ممکن است شرکت مورد نظر خدمات پس از فروش نداشته باشد، اما شرکت ايزوگام جردن داراي خدمات پس از فروش براي مشتريان خود مي باشد.

ايزوگام بايد حتما داراي نشان استاندارد ايران باشد، براي نصب ايزوگام حتما از افراد مجرب و متخصص استفاده کنيد.

براي تشخيص ايزوگام نا مرغوب مي توانيد يک تکه از آن را تهيه کنيد و آن را به مدت دو ساعت تا چهار ساعت در فريزر قرار دهيد، اگر با تا کردن ايزوگام دچار ترک و شکستگي شد نامرغوب است.

و مي توانيد ايزوگام را با خاصيت کشساني ان امتحان کنيد، به اين طريق که ايزوگام را بکشيد اگر دچار پارگي شد نامرغوب است.

مشاوران و کارشناسان در مجموعه ايزوگام جردن همه روزه آماده ارائه مشاوره و خدمات به مشتريان و متقاضيان خود براي انتخاب محصول مي باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان