آسفالت در شهریار

آسفالت در شهریار

آسفالت در شهریار

آسفالت در شهریار

آسفالت در شهریار
آسفالت در شهریار

 

شرکت ایزوگام نوین ارائه دهنده خدمات آسفالت در شهریار و حومه می‌باشد. این شرکت با بیش از25 سال تجربه در زمینه آسفالتکاری، پیمانکاری آسفالت ، قیر پاشی آسفالت ، زیر سازی آسفالت مشغول به فعالیت است.
آسفالت ماده‌ای ترکیبی است که از ماسه، شن و قیر به دست می‌آید، این مواد که جز اصلی و اولیه آن قیر است به عنوانی لایه رویه ای برای کف خیابان جاده کوچه و پارکینگ. به کار می رود.
آسفالت انواع مختلفی دارد وبسته به درجه حرارات و رطوبت و کاربرد مورد استفاده قرار می‌گیرند.
شرکت ایزوگام نوین ارائه دهنده بهترین مواد و مصالح لازم و با کیفیت آسفالت و تکنسین های اجرای متخصص کار اجرای آسفالت شما را انجام می‌دهد.
تمامی آسفالت انجام گرفته توسط شرکت ایزوگام نوین با کیفیت عالی نصب و اجرا شده اند و به دلیلی تجربه بالا در این حوزه هم اکنون جز پنج شرکت برتر در زمنیه پیکانکاری آسفالت در شهریار هستیم. این شرکت با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی وایمنی تنها شرکت برتر در زمینه آسفالت کاری در تهران و البرز و به خصوص محدوده شهریار است.
برای مشاوره و ثبت سفارش آسفالت،اجرای آسفالت، پیمانکاری آسفالت، زیر سازی آسفالت و قیر پاشی آسفالت در شهرستان شهریار با ما تماس بگیرید.
09123495288
09353495288
شرکت ایزوگام نوین در حال حاضر به عنوان بهترین شرکت در زمینه ارائه خدمات آسفالت در شهریار و حومه و به خصوص استان تتهران و البرز است. کیقیت مواد و اجرای آسفالت در محدوده شهریار، استات تهران و استان البرز و همچنین مهارت فنی تکنسین های شرکت ایزوگام نوین به عنوان ضمانتی بر این اعتبار است که طی سالها به دست آمده و ما وامدار این اعتماد هستیم.
شرکت ایزوگام نوین در خدمت شماست برای سفارش خدمات ایزوگام نوین، خدمات آسفالت، پیمانکاری آسفالت، زیر سازی آسفالت، آسفالتکاری، قیر سازی آسفالت، قیر پاشی آسفالت در استان تهران و البرز و به خصوص در محدوده شهرستان شهریار و حومه با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

آسفالت در شهریار:

09123495288
09353495288
متخصصین شرکت ایزوگام نوین با استفاده از بهترین و به روز ترین ابزار مبادرت به آسفالت کوچه ، محله و حیاط و خیابان شما می کنند. خوب است بدانید در بحث آسفالت مهارت فنی تکنسین اجرایی حرف اول را میزند از این رو با انتخاب شرکت ایزوگام نوین دیگر نگران کیفیت اجرای آسفالت نباشید.
هم اکنون برای ثبت سفارش آسفالتکاری، زیر سازی آسفالت، پیمانکاری اسفالت و قیر سازی آسفالت در شهریار با ما تماس بگیرید.
09123495288
09353495288
مواد مصرفی در شرکت ایزوگام نوین از بهترین نوع و با کیفیت ترین .نوع هستند. تلاش ما در شرکت ایزوگام نوین شهریار این است تا بهترین خدمات اسفالت را به شما اراده دهیم.
درباره آسفالت؟
آسفالت به معنای امروزه یعنی پوششی از قیر و سنگ مفهوم جدیدی است که بعد از کشف نفت به وجود آمده است. اما فلسفه مسطح کردن جاده ها برای عبور و مرور قدمتی چند هزار ساله دارد از قدیم جاده ها را برای عبور و مرور انسان و چهارپایان مسطح می کردند اما چون دانش و تجهیزات امروزه را در اختیار نداشتند با کیفیت حال قابل مقایسه نبوده است. در آن زمان کشورها جاده های بین شهری را از قلوه سنگ خالی می کردند و این عمل خودش یک نوع اسفالت کاری به حساب می آمد. به مور زمان کشورها دریافتند که میتوان جاده های کوچک درون شهری را با موادی خارجی مانند شن ویا سنگ ریزه بپوشانند تا هم جلوه زیبا تری داشته باشد و هم ایمن شود این عمل که سنگفرش نام دارد رفته رفته گسترش پیدا کرد تا اینکه بعد از کشف قیر ایده مخلوط کردن قیر با شن وماسه به ذهن اروپاییان رسید و آسفالت به معنای امروزی اختراع شد.
امروزه آسفالت کاری وتوسط شرکت های بزرگ و مجهز صورت می‌گیرد.
هزینه انجام آسفالت در شهریار
هزینه آسفالت به طور گل بر اساس چند شاخص تعیین می‌شود.
1-مساحت سطح مورد نظر: مهمترین شاخص تاثیر‌گذار روی قیمت تمام شده آسفالت مساحت سطح مورد نظر است. زیرا هر چه این سطح کوچکتر باشد میزان مواد و مصالح مورد استفاده و تعداد روزهای کاری کمتر می شود
2-زیر سازی:دومین عامل تاثیر گذار بر هزینه تمام شده آسفالت هزینه زیرسازی است زیر سازی به معنای آماده سازی زمین است این بخش خود شامل خاکبردای و مسطح سازی است که در مرحله اول خاک زمین را برمیدارند و بعد شروع به مسطح کردن آن می‌کنند تا زمین آماده مراحل بعدی شود. این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با دقت بالا انجام شود زیرا در این بخش باید به مسائلی از قبیل شیب سازی، پاک کردن زمین از سنگ و گیاه و ریشه توجه ویژه شود. هر چقدر فضای مورد نظر نا هموار باشد انجام این مرحله پیچیده تر و سخت میشود و مدت زمان بیشتری را به خو د اختصاص می‌دهد.
3-اجرای آسفالت و قیرپاشی: در این مرحله که آخرین مرحله از آسفالت است باید مواد مورد نظر یعنی شن و ماسه و قیر روی سطح مورد نظر پخش شود و بعد با استفاده از ماشین الات سنگین که غلتک های بزرگ و بتنی به آنها وصل است موارد روی سطح کوبیده شود تا آسفالتی یکدست به دست آید. سپس باید تا چند روز به آسفالت اجازه دهیم تا به اصطلاح خودش را بگیرد و سفت شود. در ایین مدت ماشیت آلات به کوبیدن ادامه می‌دهند تا در حین سفت شدن مسطح و زیبا شود. در در مرحله خشک شدن نقص و شکافی به وجود آید میتوان آن بخش را ترمیم و تعمیر کنند.
شرکت ایزوگان نوین در استان تهران و البرز و محدوده شهریار ارائه دهنده خدمات آسفالت، پیمانکاری آسفالت، زیر سازی اسفالت، قیر سازی آسفالت و … است. هم اکنون و بدون فوت وقت با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین های مجرب و کارآزموده در خدمت شما باشند.
شماره تماس برای مشاوره و ثبت سفارش
09123495288
09353495288

مشاوره رایگان