نکات مهم ایزوگام را می توانید در مقاله زیر بخوانید.

نکات مهم در خصوص ایزوگام

متاسفانه استفاده از علامت استاندارد برای کالاهایی که واقعا غیر استاندارد تولید می شوند و هیچگونه نظارتی بر روند تولید بی رویه آن نیست سیر صعودی پیدا کرده است و این کار در دراز مدت موجب بی اعتمادی مصرف کننده به نشان استاندارد ملی ایران را خواهد شد .
جای بسی تامل و دقت توام با نظارت بر عملکرد واحد های تولید کننده انواع ایزوگام در کشور وجود دارد که امیدواریم صدای ما به عنوان یک دوستدار جامعه ی سالم به گوش تولید کنندگان و صنعتگران و مسولان زیریط برسد .

هنگام خرید ایزوگام به نکات زیر توجه فرمایید :

1. انعطاف پذیری
2. شکست
3. چسبندگی
4. فویل آلومینیومی
5. شفافیت شیره (قیر باید شفاف باشد)
هر گونه رنگ کدر و تیره نشان از بی کیفیتی است .
رنگ قهوه ای هم نشان از دمیده است .
6. بوی ایزوگام
ایزوگام نباید بوی گازوئیل یا نفت بدهد .
در برخی مواد بوی اسید هم بدلیل استفاده از ضایعات لجن روغن موتور ممنون است مشاهده شود .
جدا خودداری کنید.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

ایزوگام مروارید دلیجان

شناخت برند های بازار

در مورد نام های تجاری موجود در بازار ایزوگام لازم است مطالبی را جهت روشن شدن زوایای پنهان موضوع به عرض برسانیم .

1. برندهایی با نام دلیجان

2. برندهایی با نام شرق

3. برندهای با نام پشم شیشه

که از معروف ترین الفاظ بکار رفته در نامگذاری انواع ایزوگام می باشند .

ما اطلاعاتی را در خصوص شناخت برند های اصل و بدل در اختیارتان قرار می دهیم شما میتوانید در قسمت مقالات سایت معرفی این شرکت های معتبر را مشاهده و مطالعه بفرمایید

ایزوگام پشم شیشه ایران

محصولات ایزوگام تولیدی در واحد شرکت پشم شیشه ایران با ضخامت ۲ تا۵/۵ میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند.

لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی ۶۰ تا۱۲۰ گرم و پلی استر ترموباند یا سوزنی(نبافته) با ویژگی های متفاوت تولید میشوند.

به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اطلاح کننده هایSBS,APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد کیفیت و خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده میگردد.

محصولات تولید ی حاوی (استایرن،بوتادین،استایرن) به ایزوگام نوع S و محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

ایزوگام پشم شیشه ایران در کرج

اصلاح کننده خواص فیزیکی

به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اطلاح کننده هایSBS,APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد . محصولات تولیدی حاوی SBS (استایرن،بوتادین،استایرن) به ایزوگام نوع S و محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند. به منظور کاهش آثار مخرب اشعه UV آفتاب و صدمات مکانیکی به محصول نصب شده و نیز جدایش کافی لایه های رول قبل از نصب، از پوشش های سنگ ر یزه ای پولکی(Slate flake)، سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده شده است.

استخکام ، پایداری ،انعطاف پذیری

استحکام کششی بالا، پایداری حرارتی و انعطاف پذیری بسیار زیاد انواع عایق رطوبتی ایزوگام، آنها را برای کلیه ی کاربری ها اعم از ساختمان ها و ابنیه های مختلف، تونل، استخر، پل و سرویس های بهداشتی،جهت عایق بندی رطوبتی، بصورت تک لایه و یا ترکیبی از لایه ها مناسب نموده است. پوشش کاری خطوط انتقال سالات جهت محافظت آنها از خوردگی و پوسیدگی در اثر عوامل جوی و رطوبت یا محیط های شیمیایی با استفاده از لایه مناسبی از محصولات ایزوگام به خوبی میسر است.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *