ایزوگام در منطقه ۳

شرکت ایزوگام نوین برای اجرایی کردن ایزوگام توضیحاتی را برای استفاده ایزوگام میدهد ایزوگام به راحتی در هر مکانی قابل نصب است. همچنین وزن زیاد دیگر عایق‌ها زیاد است ولی عایق ایزوگام با وزن کم و جابجایی راحت میتوان ایزوگام را راحت حمل نقل کردودرجای که مرد نیاز است قرارداد وبه راحتی ایزوگام را درهر کجای ساختمان نصب و اجرا کرد ایزوگام دلیجان با وزن کمی که دارد از نظر سنگینی به پشت بام خیلی سبک بوده وبه پشت بام فشار بار کمتری میرسد و بار روی ساختمان که این خود موضوع مهمی است. علاوه بر این، این عایق ایزوگام با داشتن ضمانت برخوردار است و نیز شرکت ایزوگام نوین درتهران و منطقه سه تهران و تمام شهرهای تهران به صورت زیر
آرارات
ونک
المانیه
زرگنده
درب دوم
رستم آباد
اختیاریه
داوودیه
سیدخندان
دروس
قبا
قلهک
کاوسیه
اختیاریه
پاسداران
جردن
جلفا
خواجه عبدالله
دولت کلاهدوز
شیخ بهایی
شیراز
ظفر
ملاصدرا
میدان کتابی
میر داماد
ولیعصر
پارک وی
نیایش

ایزوگام در منطقه ۳

شرکت ایزوگام نوین درتهران و منطقه ۳تهران در این زمینه تصریح می‌کند:‌ ایزوگام نسبت به دیگر عایق‌ها از طول عمر بیشتری برخوردار است و بدون تخریب در ساختمان نصب میشود ایزوگام بهترین عایق برای سطوح سرویسها وپشت بام و دیوار زیر زمین میباشد شرکت ایزوگام نوین با ارائه خدمات بهتر درکار ایزوگام وانواع ایزوگام ها با بهترین کیفیت و نمونه ایزوگام های این شرکت با نام های زیر میباشد
تماس
۰۹۱۲۳۴۹۵۲۸۸
۰۹۳۵۳۴۹۵۲۸۸
انواع ایزوگام های موجوددرمنطقه سه تهران به شرح زیر میباشد

*ایزوگام در منطقه ۳*

ایزوگام در منطقه ۳

ایزوگام پشم شیشه ایران (درتهران )

ایزوگام شرق دلیجان ( درتهران )

ایزوگام دانا پوش دلیجان ( درتهران )

ایزوگام ستاره طلایی (درتهران )

ایزوگام جنت دلیجان (در تهران )

ایزوگام غرب گستر دلیجان (درتهران )

ایزوگام پیروزگستر دلیجان (درتهران )

ایزوگام سایبان شرق دلیجان (درتهران )

ایزوگام شرق پوشان دلیجان (درتهران )

ایزوگام بهار گستر دلیجان (در تهران )

ایزوگام پاییزان دلیجان ( درتهران )

ایزوگام کیان گستر دلیجان ( درتهران )

ایزوگام سایه بان دلیجان ( درتهران )

ایزوگام آذین بام دلیجان ( درتهران )

ایزوگام بام گستر کد ۱۱۷( درتهران )

ایزوگام دانا پوش دلیجان ( درتهران )

ایزوگام سخت پوشان دلیجان(درتهران )

ایزوگام نمونه گستر دلیجان( درتهران )

ایزوگام صدف گام دلیجان( درتهران )

ایزوگام گلبام محلات دلیجان( در تهران )

ایزوگام بیتا گستر دلیجان( درتهران )

ایزوگام شاهین بام دلیجان( درتهران )

ایزوگام گیتی شرق دلیجان( درتهران )

ایزوگام فراز دلیجان( درتهران )

ایزوگام سرا پوش دلیجان( درتهران )

ایزوگام سامان دلیجان( درتهران )

ایزوگام پارسی گام دلیجان( درتهران )

ایزوگام جلیس بام دلیجان( درتهران )

ایزوگام کیمیا گستر دلیجان( درتهران )

ایزوگام سپهر بام پوشان دلیجان( در تهران )

شرکت ایزوگام نوین با داشتن تجربه زیاد درمنطقه سه تهران وبا انجام بیش از صد قرارداد کاری درجه یک ،وهمچنین با بهترین خدمات ایزوگام در تهران و منطقه سه تهران در خدمت شما میباشد. عایق رطوبتی ایزوگام رونق یافته و تقریبا اکثر ساختمان ها از ایزوگام برای عایق کاری استفاده می کنند. ایزوگام نیز مانند دیگر مواد و وسایل عمری دارد که این عمر به عوامل و شرایطی بستگی دارد. عواملی که می توانند عمر مفید ایزوگام را تغییر دهند و آن را کم یا زیاد کنند. عمر مفید ایزوگام به پارامترهای بسیار زیادی بستگی دارد که به چند مورد اصلی آن به صورت مختصر درزیر اشاره می کنیم.

تماس با شرکت ایزوگام نوین
۰۹۱۲۳۴۹۵۲۸۸
۰۹۳۵۳۴۹۵۲۸۸

۱- کیفیت ایزوگام درتهران و منطقه سه تهران

اولین و اثر گذارترین و مهمترین عاملی که موثر بر طول عمر مفید ایزوگام است کیفیت ایزوگام می باشد و بر اساس مواد اولیه مصرفی در تولید ایزوگام، تشکیل دهنده با کیفیت رده بندی می گردد. همچنین شرکت تولید کننده ایزوگام نیز در این عامل تاثیر گذار است.شرکتهای دارای مجوز رسمی درتهران و منطقه سه تهران و داشتن اکیپ باتجربه با شرکتهای تولید کننده نظیر ایزوگام جنت دلیجان، ایزوگام ستاره طلایی، ایزوگام شرق، ایزوگام دلیجان، ایزوگام بام گستر، ایزوگام بام گام عایق ،ایزوگام توان گستر دلیجان وغیره … از جمله شرکتهای معتبر تولید کننده ایزوگام می باشند که مواد تولیدی آنها از کیفیت مناسبی برخوردار است.

۲- نحوه اجرای ایزوگام درتهران

اگر ایزوگام با کیفیت و مرغوب و درجه یک ودلایه باشد و از مواد استاندارد تولید شده باشد و به درستی نصب و پیاده سازی نشود هیچ فایده ای ازعایق کردن ایزوگام نخواهد داشت . پس نحوه نصب و اجرای ایزوگام نیز در طول عمر آن تاثیر دارد. نحوه نصب ایزوگام و تخصص استاد کار یا نصاب ایزوگام، بسیار مهم است و در طول عمر ایزوگام تاثیر بسزایی دارد.پ

۳- روش بهره برداری از ایزوگام درتهران

هرقدر ایزوگام بهتر ودرجه یک وباکیفیت باشد باز هم باید از آن استفاده درست کرد تا طول عمر آن افزایش یابد استفاده صحیح و درست از ایزوگام، مراقبت و تعمیرات به موقع ایزوگام طول عمر آن را تا حد زیادی افزایش می دهد. بعد از اجرای ایزوگام توسط نصاب حرفه ای باید از وارد آمدن ضربه و سوراخ شدن لایه ایزوگام وگذاشتن وسایل تیز ویا وسایلی که احتمال دارد ایزوگام را سوراخ کندجلوگیری شود.

۴- محل استفاده ایزوگام مناسب در جای که قرار است استفاده شود

هر نوع از ایزوگام برای محل خاصی تولید شده و باید درمحل تعریف شده نصب شود.مثلا،استفاده از ایزوگام بدون فویل برای مکانهایی مناسب است که در تماس با نور آفتاب قرار ندارندودرزیر کار پنهان باقی میماند. استفاده از ایزوگام تولید شده ویژه مناطق گرم و معتدل برای اقلیم های سردسیر توصیه نمی شود. زیرا ممکن است در اثر سرما ترک برداردویا بشکند آسیبپذیراست.استفاده از ایزوگام تک لایه برای مکانهایی با رجه اهمیت بالا توصیه نمی شود و این کار ممکن است باعث از بین رفتن آن شود. از این نوع مثال ها بسیار وجود دارد برای استفاده ایزوگام در سقف پشت بام سرویسها و دیوار و استخر حتما باید ایزوگامی استفاده شود که دولایه بوده و درجه یک با استاندارد وبا ضمانت نامه و بیمه نامه باشد

۵- شرایط محیط پیرامونی در استفاده با بهینه بهتر درتهران

شرکت ایزوگام نوین در منطقه سه تهران با مدیر با تجربه در کار ایزوگام توصیحاتی برای بهینه بودن ایزوگام میدهد لایه های نصب شده ایزوگام وسایلی که در تماس با آن قرار دارد بسیار مهم است. از جمله تماس ایزوگام با اسیدها و مواد خورنده، تماس ایزوگام با آفتاب شدید، تماس ایزوگام با دمای بالا بصورت دائم، تماس ایزوگام با مواد نفتی حلال، برخورد ضربه بصورت مکرر و سوراخ شدن آن تماس، دائم با اجسام تیز، لرزش های دائمی و نشستهای آنی و …. بسیار مهم هستند و اثر بسیار زیادی روی عمر مفید ایزوگام دارد. این عوامل باعث کاهش طول عمر ایزوگام می شود. مهمترین و ضروری ترین نکات موثر بر عمر مفید ایزوگام ذکر شد. با نگهداری و تعمیر به موقع ایزوگام از فرسودگی آن جلوگیری از صدمه دیدن ایزوگام میشود باید جلوگیری شود.

۶-انجام کار با شرکتهای معتبر وبا تجربه درتهران

شرکت ایزوگام نوین در تهران و منطقه ۳تهران با داشتن دفتر پیمانکاری معتبر در کاهای ایزوگام و اجرایی کردن ایزوگام در محل مورد نظر و دادن ضمانت نامه رسمی وهمچنین با نیروی با تجربه وکار دان با بیش از ۲۰ سال تجربه کاری ارائه خدمات بهتر درکار ایزوگام درتمام منطقه تهران در خدمت شما میباشد برای آگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید مشاوره و بازدید رایگان میباشد.

نمایندگی ایزوگام در منطقه ۳ با ارائه قیر گونی قیطریه نیاز شما به نصب و خرید ایزوگام را شناسایی کرده و شما را راهنمایی میکند.
شماره تماس با شرکت ایزوگام نوین
۰۹۱۲۳۴۹۵۲۸۸
۰۹۳۵۳۴۹۵۲۸۸

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

09123495288

09353495288

5/5 - (2 امتیاز)

Comments are disabled.