ایزوگام در ماهدشت

ایزوگام در ماهدشت

Rate this post

ایزوگام در ماهدشت

ایزوگام در ماهدشت
ایزوگام در ماهدشت

 

در مورد ایزوگام در حالت کلی باید گفت که به یک عایق رطوبتی اطلاق می شود که مواد تشکیل دهنده آن الیاف مصنوعی و قیر است. این عایق رطوبتی توسط گرما بر روی سطح مورد نظر چسبانده شده و یا به اصطلاح نصب می شود. شما می توانید با نصب ایزوگام از بنا در برابر رطوبت و آب حفاظت نماید. البته باید اشاره نماییم که ایزوگام با کیفیت، از عمری برابر با 10 تا 15 سال البته به طور میانگین برخوردار است که بعد از این مدت بایستی نسبت به تعمیر و لکه گیری آن اقدام نمایید. شرکت ایزوگام نوین با تجربه چندین ساله ای که در این رابطه دارد می تواند در مورد ایزوگام در ماهدشت، خصوصا فروش و نصب ایزوگام در ماهدشت شما را یاری نماید. شما می توانید با مراجعه به یکی از نمایندگی های شرکت ایزوگام نوین از مشاوره رایگان و راهنمایی های کادر متخصص شرکت بهره ببرید. شرکت ایزوگام نوین از انواع با کیفیت ایزوگام در کارهای خود استفاده می نماید. برندهایی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد از جمله ایزوگام بام گستر کد 117، ایزوگام سالار بام دلیجان، ایزوگام جنت دلیجان، ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام دو لایه و درجه یک، ایزوگام درجه یک دلیجان و ایزوگام طرحدار از برندهای معتبر و نامی می باشند.
ایزوگام در کارخانجات ایرانی و به صورت کاملا بومی با تکیه بر دانش و فناوری به روز متخصصین ایرانی تهیه و تولید می شود. مواد اولیه به کار رفته در تولید ایزوگام به قرار زیر است:

 

ایزوگام در ماهدشت:

یک لایه پلی استر سوزنی، موادی از جنس پلیمر اتکتیک پلی پروپیلن، یک لایه از جنس تیشوی نخ دار یا همان پشم شیشه، فویل آلومینیومی، باند و چسب، فیلم پلی اتیلن و پودر تالک و البته در برخی از عایق ها پودر مس 600
از نظر فیزیکی و ظاهری ایزوگام استاندارد در اندازه های 10*1 متر تولید می شود. ضخامت آن هم بین 5/3 تا 4 میلیمتر می باشد و وزن هر رول وکیوم شده ایزوگام هم حدودا بین 40 تا 42 کیلوگرم قرار دارد.
ایزوگام از نقطه نظر لایه های تشکیل دهنده دو نوع می باشد. نوع تک لایه آن ضخامتی برابر با 3 میلیمتر دارد و نوع دو لایه آن از ضخامتی برابر با 5/3 تا 4 میلیمتر برخوردار است. ایزوگام تک لایه از جنس پلی استر دوخته می شود که با توجه به ضخامت کمی که دارد از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و کاربرد آن در مصارف داخلی ساختمان می باشد و اما در ساخت ایزوگام دو لایه به جز موادی که در ایزوگام تک لایه استفاده شده است، تیشو نیز به کار رفته است که باعث شده تا این محصول ضخامت بیشتری داشته باشد و بر این اساس هم ایزوگام از مقاومت بیشتری برخوردار شده است. از ایزوگام دو لایه به دلیل استحکامی که دارد در محل هایی که نیاز به مقاومت بیشتری وجود دارد استفاده می شود.
در مورد انتخاب بهترین نوع ایزوگام در ماهدشت باید ذکر نماییم که فرقی ندارد که شما در نظر دارید از ایزوگام تک لایه استفاده نمایید و یا از ایزوگام دو لایه، در صورتی که قصد نصب ایزوگام بر روی سطحی مانند پشت بام را دارید که همواره در مقابل نور مستقیم خورشید و البته گرما قرار دارد، استفاده از نوع روکش دار آلومینیومی ایزوگام و یا به عبارتی ایزوگام فویل دار بهترین گزینه برای شما می تواند باشد اما در صورتی که در نظر دارید سطوحی مانند کف و دیواره سرویس های بهداشتی و یا پی سازه را عایق کاری نمایید بهتر است از ایزوگام ساده و یا فاقد روکش استفاده نمایید تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.
یکی از انواع ایزوگام، ایزوگام پلیمری است که برای تهیه آن تقریبا 60 تا 70 درصد از قیر استفاده شده است. به منظور تولید این نوع از ایزوگام چند نوع از محصولات پتروشیمی و مواد نفتی و البته قیر را با هم ترکیب می نمایند و در نهایت محصول به دست آمده را به شکل ایزوگام به بازار عرضه می شود. لایه آلومینیوم، پلی استر و تیشو از دیگر موادی هستند که در این نوع از ایزوگام به کار رفته است که وجود تمام این مواد با هم و یکجا توانسته است لایه ای محکم در مقابل رخنه آب و مواد نفتی به وجود آورد.
ایزوگام دمیده هم نوع دیگری از ایزوگام است. قیر، ماده اصلی جهت تولید این نوع ایزوگام می باشد. به منظور تولید این محصول در کارخانه به یک مازوت و یا نفت کوره ای هوا دمیده می شود. لازم به ذکر است که قیر دمیده نفوذ و حساسیت پایینی در برابر تغییرات دما دارد و در عین حال نرمی بالایی در مقایسه با قیر خالص دارد.
ایزوگام دمیده شده از استحکام و دوام پایینی در مقایسه با ایزوگام پلیمری برخوردار است که منجر می شود ضریب نفوذ بالایی داشته باشد و در نتیجه در مقابل نفوذ آب و مواد نفتی استحکام کمتری دارد. ایزوگام دمیده شده اغلب برای استفاده در باتری موتور، اندود کاری و تهیه ورق های پوشش بام استفاده می شود.
ایزوگامی که با استفاده از قیر پلیمری 70 درصد تهیه می شود بهترین نوع ایزوگام به حساب می آید چرا که این نوع از ایزوگام در مقایسه با انواع دیگر آن دارای کیفیت و استحکام بیشتری بوده و از انعطاف پذیری بالایی نیز برخوردار است. شرکت ایزوگام نوین آماده است تا در زمینه خرید بهترین نوع ایزوگام و سپس نصب و اجرای ایزوگام در ماهدشت شما را یاری و راهنمایی نماید.
به منظور انتخاب ایزوگامی با کیفیت و دوام بیشتر در موقع خرید به نکات زیر توجه نمایید:
1- ایزوگامی مناسب است که نشان استاندارد ملی ایران بر روی آن موجود باشد.
2- بر اساس مشخصات درج شده بر روی برچسب ایزوگام، محصول بایستی دارای دو لایه پلی استر و تیشو باشد.
3- شرایط آب و هوایی منطقه محل نصب ایزوگام در نظر گرفته شود.
4- ایزوگامی مناسب است که کاملا سالم باشد و علی الخصوص در قسمت پاشنه ایزوگام فاقد هر گونه شکستگی باشد.
5- به وزن استاندارد ایزوگام توجه نمایید.
6- تاکیدا از ایزوگامی که درجه یک باشد استفاده نمایید.