ایزوگام پشم شیشه مرکزی|قیمت ایزوگام پشم شیشه مرکزی|نصب ایزوگام پشم شیشه مرکزی

ایزوگام پشم شیشه مرکزی|قیمت ایزوگام پشم شیشه مرکزی|نصب ایزوگام پشم شیشه مرکزی

ایزوگام پشم شیشه مرکزی|قیمت ایزوگام پشم شیشه مرکزی|نصب ایزوگام پشم شیشه مرکزی

ایزوگام پشم شیشه مرکزی

ایزوگام پشم شیشه مرکزی

شرکت ایزوگام پشم شیشه مرکزی در بازار ایزوگام به محصولاتی دارای کیفیت باالا و ارزان شناخته می شود که میتوان گفت بهترین عایق برای ساختمان های مسکونی و تجاری باشد
شرکت ایزوگام پشم شیشه مرکزی توانسته همه استاندارد ها و گواهینامه های داخلی و بین المللی لازم برای تولید این ایزوگام را گرفته است و شما خریداران این محصول حتما قبل از خرید به نشان استاندارد این محصول توجه کنید و در صورتی که نشان استاندارد بر روی محصول نبود از خرید ایزوگام اجتناب کنید .
یکی از اقدامات مهم این شرکت در سال های اخیر پایین نگهداشتن قیمت ایزوگام است که این کار باعث ایجاد رقابت بین سایر شرکت های ایزوگام شده است.

فروش ایزوگام پشم شیشه توسط ایزوگام نوین:

شرکت ایزوگام نوین در شهرهای استان تهران و البرز محصولات شرکت ایزوگام پشم شیشه را به فروش میرساند. این شهرها شامل: شمال تهران، جنوب تهران، شرق تهران، غرب تهران، شمهیرانات، ورامین، پاکدشت، مهرشهر، کرج، هشتگرد و.. بفروش میرسد برای مشاوره در رابطه با خرید ایزوگام و همچنین انتخاب بهترین ایزوگام برای ساختمان با شماره های زیر تماس گرفته و از خدمات متنوع شرکت ایزوگام نوین بهرمند شوید.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

ایزوگام پشم شیشه مرکزی

قیمت ایزوگام پشم شیشه:

شما میتوانید اخرین قیمت ایزوگام پشم شیشه و سایر شرکت ها با شماره تلفن های ذکر شده در این مقاله تماس بگیرید و از کارشناسان خبره و حرفه ای مشاوره و لیست قیمت محصولات شرکت های مختلف را دریافت کنید.

ویژگی های ایزوگام پشم شیشه:

یکی از راه های شناخت و همچنین ضامن کیفیت ایزوگامی که خریداری میکنید وجود نشان استاندارد بر روی محصولات این شرکت است. یکی دیگر از راه ها اندازه رول ایزوگام است، ایزوگام استاندارد باید دارای یک متر عرض و ده متر طول باشد و ضخامت آن باید 4 میلیمتر باشد. دیگر راه شناخت که البته تشخیص آن بسیار سخت است مواد تشکیل دهنده ایزوگام است، ایزوگام از قیر و مواد دیگر ماننده فویل آلومنیومی، پلی استر، تیشو، لایه پلی اتیلن و مواد افزودنی ویژه استفاده میشود، و راه های این که بفهمیم کدام ایزوگام دارای مواد اولیه درجه یک است وجود دارد:
اولین را بوی نامتبوع ایزوگام است که اگر بوی شبیه به مازوت بدهد ایزوگام دارای کیفیت مناسبی نیست.
راه دوم کثیف شدن دستتان بعد از کشیدن دستتان بر روی ایزوگام است که به هیچ عنوان نباید چنین اتفاقی بیوفتد
راه بعد گذاشتن تیکه ای از ایزوگام بع مدت دو سه ساعت در فریزر است در صورتی که بعد از بیرون آوردن و خم کردن آن ایزوگام ترک خورد ایزوگام از مواد اولیه درجه یکی استفاده نشده است
در شرکت های معتبر تست های بر روی ایزوگام انجام میشود که شامل :

ایزوگام پشم شیشه مرکزی

تست محصول (عایق رطوبتی) :

دستگاه آون :

در این ستگاه پایداری حرارتی ایزوگام مورد ازمایش قرار می گیرد.در این بخش از آزمایش عایق رطوبتی به ابعاد ۱۰در ۱۰ را برش می زنیم. در دستگاه آون قرار می دهیم .بعد از آن به مدت ۲ ساعت در دمای ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد ایزوگام را در آون نگهداری می نماییم .در این زمان نبایستی قیر ایزوگام چکه نماید و آب گردد.در ایت صورت باید مقدار لایه تیشو را بیش تر نماییم.

دستگاه خمش ایزوگام در برابر سرما :

در این دستگاه یک تکه از ایزوگام به اندازه ۱۰در ۱۰ وارد دستگاه خمش می گردد ، دمای دستگاه را روی منفی ۱۵ تنظیم می نماییم . همچنین میله ای در این دستگاه تعبیه می گردد که بعد از ۲ ساعت این میله به سمت پایین حرکت می نمایید که در این حالت نبایستی ایزوگام بشکند.اگر عایق رطوبتی شکسته گردد بایستی مقدار قیر سفت را کم نماییم .

دستگاه کشش ۲۰۰ کیلوگرم :

جهت تست مقاومت کششی ایزوگام و لایه های تیشو طراحی و ساخته شده است .
در این دستگاه دو لایه پلی استر و تیشو به اندازه ۳۰ در ۳۰ مورد ارزیابی قرار می گیرد.دستگاه کشش دارای دو فک است . فک بالا و پایین که این عایق در بین این دو فک قرار می گیرد سپس محکم می گردد فک پایین ثابت و فک بالایی متحرک و به سمت بالا کشیده می گردد در این حالت تیشو نبایستی دچار پارگی گردد.
امروزه استفاده از عایق رطوبتی ایزوگام رونق یافته است و می توان گفت تقریبا اکثر ساختمان ها از ایزوگام برای عایق کاری استفاده می نمایند.
ایزوگام همانند مواد دیگر طول عمری دارد که این طول عمر به عوامل و شرایط زیادی بستگی دارد.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

ایزوگام پشم شیشه مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان