ایزوگام در گرمدره

ایزوگام در گرمدره

ایزوگام در گرمدره

ایزوگام در گرمدره

ایزوگام در گرمدره
ایزوگام در گرمدره

شرکت ایزوگام نوین برای نصب و اجرای ایزوگام در گرمدره در خدمت شما همشهریان عزیز است است. برای کسب اطلاع از قیمت اجرا و نصب ایزوگام و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. شرکت ایزوگام با تکنسین‌های اجرایی متخصص و با بهترین و مرغوب‌ترین ایزوگام کشور یعنی ایزوگام دلیجان، ایزوگام سالار دلیجان، ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام جنت دلیجان در خدمت شما هستند. شرکت ایزوگام نوین با بیش از پانزه سال سابقه کار مفید در زمینه نصب و اجرای ایزوگام و عایق حرارتی و رطوبتی در استان تهران و البرز به خصوص در گرمدره آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می‌باشد.
ایزوگان در گرمدره
شرکت ایزوگام نوین با استفاده از بهترین مواد و با استفاده از جدیدترین متد روز در زمینه نصب و همچنین کادر مجرب و متخصص در خدمت شما عزیزان است. برای سفارش خدمات ایزوگام نوین، خدمات آسفالت نوین، خدمات قیرگونی نوین با شماره های زیر تماس بگیرند.
09123495288
09353495288

کاشی،گچ، سیمان و حتی بتن در مقابل آب ضعیف هستند و باید با استفاده از لایه‌ای مستحکم و ضخیم محافظت شود. از دیرباز با استفاده از قیر سطوحی که در معرض تخریب توسط آب بودند را عایق کاری می‌کردند اما سالهاست این روش منسوخ شده و هم اکنون ایزوگام جایگزین آنها شده است. ایزوگام(عایق رطوبتی)پوششی لایه‌ای در عرض‌های مختلف برای عایق کاری پشت‌بام، استخر، سرویس بهداشتی است. که به عنوان محافظی در برابر نفوذ آب عمل می‌کند. امروز ایزوگام جایگزین مناسبی برای قیر و آسفالت شده است. سهولت استفاده از ایزوگام از جمله ویژگی هایی است که باعث شده از این مواد برای عایق پشت بام، کف استخر و سرویس بهداشتی شود.
شرکت ایزوگام نوین با نصب، فروش، اجرای بهترین ایزوگام در سراسر کشور و پذیرش نمایندگی فعال در خدمت شما می باشد. شرکت ایزوگام نوین با استفاده از کادر مجرب و تجهیزات به روز در خدمت شما است.
هم اکنون شما می‌توانید با شماره‌گیری 09123495288 و 091353495288 با مشاورین ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت تکنسین‌های ما همراه با جهیزات خود و با استفاده از باکیفیت ترین ایزوگام یعنی ایزوگام دلیجان در خدمت شما باشند.
ایزوگام در گرمدره
شرکت ایزوگام نوین با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت در استان تهران والبرز و در تمام مناطق 22 گانه تهران به ویژه محدوده گرمدره و حومه مشغول به فعالیت جدی و مستمر در زمینه نصب ایزوگام است. و به دلیل حسن انتخاب و اعتماد شما بیش از از پانزده سال است در این حوزه مشغول به فعالیت بوده‌ایم.
ایزوگام‌ مورد استفاده در این شرکت بسیار متنوع و مرغوب هستند و با استفاده از تکنولوژی نوین در کارخانه های بزرگ و مجهز تولید میشوند ایزوگام به کار رفته در این شرکت از بهترین برندهای ایزوگام یعنی ایزوگام جنت دلیجان، ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام باک گستر کد 117، ایزوگام سالار بام دلیجان است. هم اکنون ایزوگام دلیجان تبدیل به قطب تولید ایزوگام در کشور است به گونه‌ای که نه تنها محصولاتی درجه یک با کیفیت عالی تولید میکند که توانایی رقابت با نوع خارجی را دارد، بلکه طی سالهای اخیر اقدام به صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه کرده است.
هم اکنون در پشت بام اکثر خانه های ایران ایزوگام دلیجان نصب شده است.کیفیت و دوام ایزوگام دلیجان موجب شده بیشتر شرکت هایی که در زمینه اجرای ایزوگام فعالیت می کنند به سراغ این برند بروند. شرکت ایزوگام نوین علاوه بر ایزوگام در بخش قیرگونی و آسفالت و عایق رطوبتی استخر نیز خدمات رسانی می‌کند. دانش ساخت آن طی سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است.
قیمت ایزوگام
1-نوع ایزوگام به کار رفته
2-متراژ سطح مورد نظر
ایزوگام انواع متفاوتی هستند که برای سطوح مختلف مورد استفاده قرارا می‌گیرند منظور از نوع ایزوگام لایه بندی جنس و ضخامت آن است که بر کیفیت آن تاثیر می‌گذارد و بالطبع در قیمت ایزوگام هم موثر است. همچنین قیمت ایزوگام تمام شده برای شما بر اساس متراژ سطح مورد نظر نیز محاسبه می‌شود یعنی هر چه سطح بیشتر باشد میزان رول مصرفی بیشتر می شود و در بالا و پایین رفتن قیمت ایزوگام تاثیر می‌گذارد. قیمت ایزوگام با استفاده از جنس و نوع آنها مختلف است که موجب تفاوت قیمت در آنها می شود.
09123495288
09353495288
در استان های تهران و البرز به دلیل نیاز مبرم به ایزوگام و وجود شرکت‌ها و فروشندگان متعدد انتخاب شرکتی که هم از جنس مرغوب و با کیفیت ایزوگام استفاده کند و هم در زمینه نصب مهارت داشته باشد همواره یک معذل و نگرانی بوده و هست. شرکت ایزوگام نوین با ببیش از پانزده سال سابقه کار در زمینع نصب و اجرای ایزوگام و خدمات آسفالت و قیرگونی در تهران و البرز بهترین انتخاب برای شما همشهریان تهرانی و البرزی است.برای انتخاب یک شرکت خوب که قیمت نهایی ایزوگام به صرفه باشد باید دقت فراوانی به خرج دهیم زیرا اگر ایزوگام در زمان نصب با مشکل مواجه شود کارایی خود را از دست می‌دهد و این یک ضرر بزرگ برای همشهریان است.
درباره ایزوگام:
ایزوگام به طور کل به دو نوع تیشو و پلی استر تقسیم میشود. 1- ایزوگام پلی استر یا تک لایه که ویژگی بارز آن ظریف و تک لایه بودن است. 2-ایزوگام تیشو و پلی استر که ضخیم تر از نوع اول و دارای استحکام بیشتری است.

 

ایزوگام در گرمدره:

 

نوع دیگری از تقسیمات وجود دارد که بر اساس پوشش از جنس المینیوم است. دسته اول ایزوگام با پوشش المینیوم است که این نوع ایزوگام در جاهایی که تابش مستقیم افتاب دارد مورد استفاده قرار میگیرد مانند شهرهای مرکزی ایران این نوع ایزوگام کمتر در شمال کشود استفاده می شود. دسته دوم ایزوگام بدون پوشش آلمینیوم است. این ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی به شمار می‌آید و برای مکان هایی که در خطر نفوذ آب هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانند شهر های شمالی که در معرض باران هستند مورد استفاده قرار می گیرد.
برای سفارش خدمات ایزوگام نوین، خدمات آسفالت نوین، خدمات قیرگونی نوین با شماره های زیر تماس بگیرید.
09123495288
09353495288
برای نصب و اجرای خدمات ایزوگام با شماره های زیر تماس گرفته و پس از اطلاع از قیمت نصب ایزوگام سفارش خود را ثبت کنید شرکت ایزوگام نوین در خدمت شما همشهریان عزیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان