ایزوگام در کوهسار

ایزوگام در کوهسار

ایزوگام در کوهسار

ایزوگام در کوهسار

ایزوگام در کوهسار
ایزوگام در کوهسار

 

ایزوگام را به عنوان عایق به منظور پوششی مقاوم در برابر نم و رطوبت می شناسیم که در بالا بردن عمر مفید بنا تاثیر زیادی دارد. رطوبت به سرعت می تواند بنا را از بین ببرد. سالها است که ایزوگام به عنوان عایق حفاظتی استفاده می شود و بر اساس محل مورد نظر از انواع مختلف آن به کار گرفته می شود. شرکت ایزوگام نوین در تلاش است تا در این مجال به معرفی ایزوگام دمیده که از انواع ایزوگام محسوب می شود، بپردازد. شرکت ایزوگام نوین همواره توانسته است پروژه های محول شده را به خوبی، با بهترین کیفیت ، نازل ترین قیمت و در اسرع وقت انجام دهد. ایزوگام در کوهسار و به طور کلی در تهران هم از جمله اموری است که این شرکت توانسته است به خوبی از عهده آن بر آید.
ایزوگام دمیده:
این نوع از ایزوگام با استفاده از قیر دمیده شده تهیه می شود. این نوع ایزوگام به وسیله دمش هوا به داخل مازوت و یا نفت کوره تهیه و تولید می شود. ایزوگام دمیده در مقابل ایزوگام پلیمری از دوام و کیفیت پایینی برخوردار است که البته به عوامل متعددی مثل قیر بستگی دارد.
قیر دمیده:
این نوع قیر را به وسیله دمش همراه با فشار هوا به درون مازوت تهیه می نمایند. این ماده 200 تا 300 درجه دما دارد که به درون مازوت پمپاژ می شود. این کار موجب ترکیب اتم های هیدروژن واکسیژن شده، فرایند بسپارش رخ می دهد. در موقع نصب این نوع از ایزوگام کمی بوی گازوئیل به مشام خواهد رسید و دوده هم تولید خواهد شد. چسبندگی قیر دمیده کم است و به این دلیل ضخامت ایزوگام دمیده را بیشتر در نظر می گیرند.
مواد اولیه در تولید ایزوگام دمیده:
قیر دمیده
پلی استر
پلاستیک مخصوص جهت بستن به رول ایزوگام
فویل آلومینیومی با ضخامت تقریبی 15 تا 16 میکرون
تیشو
پودر تالک

 

ایزوگام در کوهسار:

 

قیر دمیده ماده اصلی در ایزوگام دمیده:

این نوع از قیر غالبا به حالت جامد و سفت می باشد که در موقع بسپارش و بعد از فرایند تصفیه تولید می شود. بعد این مرحله نیازی به اضافه نمودن ماده دیگری نداریم و قیر مستقیما به خط تولید ایزوگام وارد می شود. از جمله خواص قیرهای دمیده خاصیت الاستیکی آنها است که اتم های هیدروژن ترکیب شده با اکسیژن موجود در هوا را شامل می شود. قیر دمیده علاوه بر تولید ایزوگام دمیده در تعمیر آن هم مورد استفاده قرار می گیرد. از قیر دمیده می توان در مصارفی چون پشت بام ساختمان ها، اندود کاری و باتری اتومبیل به عنوان عایق پوششی استفاده نمود. قیر دمیده به طور اختصار با علامت R نشان داده می شود.
قیر دمیده در کارایی ایزوگام دمیده چه جایگاهی دارد؟
از نظر ظاهری قیر دمیده ماده ای به رنگ قهوه ای تیره یا سیاه بوده و در گروه هیدروکربن ها قرار دارد. این ماده به صورت جامد است که اگر دما زیاد شود نهایتا به حالت خمیری در خواهد آمد به همین دلیل چسبندگی کمتری دارد. بر همین اساس وجود این نوع از قیر در ایزوگام دمیده از کیفیت آن کاسته است.
ایزوگام هایی که با استفاده از قیر دمیده با مازوت ساخته شده اند به طور میانگین از عمر یک تا دو ساله، آن هم در شرایط آب و هوایی مساعد برخوردار هستند. البته لازم به ذکر است در صورتی که ضخامت ایزوگام دمیده از 4 میلیمتر کمتر باشد از عمری به مراتب کمتر یعنی حدودا کمتر از شش ماه برخوردار هستند.
شرکت ایزوگام نوین پیشرو در انجام پروژه های ایزوگام در کوهسار تهران می باشد. عموما افراد برای انتخاب یکی از انواع ایزوگام دچار مشکل می شوند که در اینجا مراجعه به افراد آگاه می تواند گره گشا باشد. شرکت ایزوگام نوین با داشتن نمایندگی های متعددی که در سطح تهران دارد می تواند در این مورد به شما مشاوره بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان