آسفالت تهران

آسفالت تهران

آسفالت تهران

آسفالت تهران

آیا می دانید که آسفالت تهران ، یکی از نمایندگی های ایزوگام نوین می باشد ؟ آیا می دانید در یافت خدمات از نمایندگی های ایزوگام نوین چه مزیت هایی در پی خواهد داشت ؟ آیا می دانید آسفالت تهران ، از متخصصین ماهر و با تجربه در این زمینه استفاده می کند ؟

آسفالت به عنوان یکی از پر کار برد ترین مواد و مصالح در صنعت راه و ساختمان به شمار می آید که آسفالت تهران ، به عنوان یکی از نمایندگی های ایزوگام نوین ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد .

ما تصمیم داریم تا در این مطلب شما را با آسفالت و مزیت های استفاده از آن و هم چنین کار بردی که در صنعت راه و ساختمان دارد آشنا سازیم .

آسفالت چیست و چه ماهیتی دارد ؟

آسفالت که در گذشته با نام بتن آسفالتی شناخته می شده است ، به عنوان یکی از مواد و مصالح پر کار برد و پر طرف دار در بازار مواد و مصالح می باشد .

آسفالت در واقع ترکیبی از قیر و شن و ماسه است که متریال اصلی آن را قیر تشکیل می دهد . به علت سازگاری که با محیط زیست دارد ، امروزه مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان واقع شده است .

آسفالت به عنوان یک ماده فوق العاده چسبنده شناخته می شود و رنگی سیاه دارد . اما از حیث ظاهر مایعی غلیط یا شبه جامد و یا جامد می باشد . آسفالت انواع مختلفی نیز دارد که در ادامه به شرح آن خواهیم پر داخت .

شما می توانید برای تهیه آسفالت به آسفالت تهران و سایر نمایندگی های ایزوگام نوین مراجعه نمایید .

آسفالت در صنعت راه و ساختمان چه کار بردی دارد ؟

آسفالت به علت این که متریال اصلی آن قیر می باشد و قیر نیز جزو عایق های نم و رطوبتی به شمار می آید ، مقاومت بالای در برابر نفوذ پذیری نم و رطوبت دارد .

اما آسفالت به طور معمول برای آسفالت نمودن خیابان ها مورد مصرف قرار می گیرد . با توجه به خاصیتی که آسفالت دارد و همین طور با محیط زیست سازگار می باشد ، از آن جهت ساخت باند فرودگاه ها ، پشت بام ساختمان ها ، ساخت جاده نیز استفاده می شود .

البته این که برای هر محیط چه نوع آسفالتی انتخاب کنیم ، حائز اهمیت می باشد که در صورت عدم اطلاعات کافی می توانید با مشاوران آسفالت تهران مشورت نمایید .

آسفالت ها بر اساس نوع تهیه وساخت ، به چند دسته تقسیم می شوند ؟

آسفالت ها ، انواع مختلفی دارند که هر کدام بسته به نوع و شیوه ساخت و تولید شان ، در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند .

اما شما در زمان تهیه و اجرای آسفالت ، باید در نظر داشته باشید تا متناسب ترین نوع آن را برای بستر مورد نظر خود انتخاب نمایید .

آسفالت با توجه به نوع تهیه و ساخت ، به سه دسته :

  1. آسفالت گرم
  2. آسفالت سرد
  3. آسفالت محافظتی

تقسیم می شود .ما در ادامه به توضیح نوع تهیه و ساخت آسفالت های نام برده شده خواهیم پر داخت .

  1. آسفالت گرم :

آسفالت گرم با مجاورت قیر با حرارت و ترکیب آن با مصالح ساختمانی تولید و ساخته می شود . این نوع آسفالت به عنوان شناخته شده ترین نوع آسفالت ها در میان عموم مردم می باشد .

هم چنین آسفالت گرم با توجه به نوع مصرفی که دارد به چهار دسته تقسیم می شود :

  1. اساس قیری
  2. ماسه
  3. آسفالت متخلخل
  4. آسفالت رویه یا توپکا
  5. آسفالت سرد :

شاید با شنیدن نام آسفالت سرد فکر کنید که این نوع آسفالت در دمای پایین ساخته و تولید می شود . در صورتی که به این شکل نیست . تنها علت نام گذاری این آسفالت به آسفالت سرد این بوده است که ، در دمای محیط ساخته و تولید می شود .

برای ساخت و تولید آسفالت سرد ، دیگر نیازی نیست که قیر در معرض حرارت قرار بگیرد ، بلکه در همان دمای محیط ، قیر با مصالح ساختمانی ترکیب شده و پس از آن بر بستر مورد نظر پهن می شود .

  1. آسفالت محافظتی :

نام دیگر آسفالت هایی که می توان آن را از آسفالت تهران تهیه نمود ، آسفالت محافظتی می باشد . آسفالت محافظتی ، به نوعی از آسفالت می گویند که هیچ کار برد سازه ای نداشته و صرفا برای محافظت از بستر زیرین خود مورد استفاده قرار می گیرد .

هم چنین آسفالت محافظتی ، کار برد بسیاری برای راه های شنی و خاکی دارد . زیرا در صورت استفاده از آسفالت محافظتی ، از به وجود آمدن گرد و غبار به طور چشم گیری جلو گیری خواهد نمود .

شما می توانید اکنون با اطلاعاتی که در باره انواع آسفالت ها دارید ، متناسب ترین نوع آن را برای خود انتخاب نمایید . هم چنین شما می توانید با مراجعه به آسفالت تهران ، از خدمات حضوری این نمایندگی ایزوگام نوین ، بهره مند شوید .

چرا برای در یافت خدمات آسفالت ، آسفالت تهران را انتخاب کنیم یا به دیگر نمایندگی های ایزوگام نوین مراجعه کنیم ؟

ایزوگام نوین به عنوان یکی از به نام ها در ارائه خدمات عایق بندی و عایق سازی ساختمان می باشد . شما می توانید با بهره گیری از تجربه و مهارت متخصصین آسفالت تهران ، از خدمات آسفالت ، خدمات قیر گونی و خدمات ایزوگام ، استفاده نمایید .

انجام کلیه امور نام برده شده ، کاملا تخصصی می باشد و در صورتی که در این زمینه تجربه ای ندارید ، آن را به متخصصین آسفالت تهران بسپارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.