ایزوگام در بهارستان|نصب ایزوگام در بهارستان|قیمت ایزوگام در بهارستان

ایزوگام در بهارستان|نصب ایزوگام در بهارستان|قیمت ایزوگام در بهارستان

ایزوگام در بهارستان|نصب ایزوگام در بهارستان|قیمت ایزوگام در بهارستان

ایزوگام در بهارستان

ایزوگام در بهاستان

شرکت ایزوگام نوین برای نصب ایزوگام در بهارستان در خدمت شما همشهریان است. هم اکنون و بدون فوت وقت با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین‌های اجرایی با بهترین و مرغوب‌ترین ایزوگام کشور یعنی ایزوگام دلیجان، ایزوگام سالار دلیجان، ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام جنت دلیجان در خدمت شما باشند. شرکت ایزوگام نوین با پانزه سال سابقه کار در زمینه نصب و اجرای ایزوگام و عایق حرارتی و رطوبتی در استان تهران و البرز و حومه آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می‌باشد. این شرکت با استفاده از بهترین مواد و با استفاده از جدیدترین متد روز در زمینه نصب و  همچنین کادر مجرب و متخصص در خدمت شما عزیزان است.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

ایزوگام(عایق رطوبتی)پوششی لایه ای در عرض‌های مختلف برای عایق کاری پشت‌بام، استخر، سرویس بهداشتی و …. است. که به عنوان محافظی در برابر نفوذ آب عمل میکند.

کاشی،گچ، سیمان و حتی بتن در مقابل آب ضعیف هستند و باید با استفاده از لایه‌ای مستحکم و ضخیم محافظت شود. از دیرباز با استفاده از قیر سطوحی که در معرض تخریب توسط آب بودند را عایق کاری میکردند اما سالهاست این روش منسوخ شده و هم اکنون ایزوگام جایگزین آنها شده است.

شرکت ایزوگام نوین با نصب، فروش، اجرای بهترین ایزوگام در سراسر کشور و پذیرش نمایندگی در خدمت شما می باشد.

ایزوگام در بهارستان

مفتخریم که در استان تهران والبرز و در تمام مناطق 22 گانه تهران به ویژه منطقه بهارستان و حومه مشغول به فعالیت جدی و مستمر در زمینه نصب ایزوگان هستیم و به دلیل حسن انتخاب و اعتماد شما سالها در این حوزه مشغول به فعالیت بوده‌ایم.

نصب ایزوگام در بهارستان

ایزوگام به کار رفته در این شرکت از بهترین برندهای ایزوگام یعنی ایزوگام جنت دلیجان، ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام باک گستر کد 117، ایزوگام سالار بام دلیجان است. ایزوگام‌ مورد استفاده در این شرکت بسیار متنوع و مرغوب هستند و  با استفاده از تکنولوژی نوین در کارخانه های بزرگ و مجهز تولید میشوند. هم اکنون ایزوگام دلیجان تبدیل به قطب تولید ایزوگام در کشور است به گونه‌ای که نه تنها محصولاتی درجه یک با کیفیت عالی تولید میکند که توانایی رقابت با نوع خارجی را دارد، بلکه طی سالهای اخیر اقدام به صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه کرده است. ایران سومین کشور از لحاظ ذخایر نفت است و به دلیل فراوانی مواد اولیه در ساخت ایزوگام و همچنین دانش ساخت آن طی سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است. هم اکنون در پشت بام اکثر خانه های ایران ایزوگام دلیجان نصب شده است. شرکت ایزوگام نوین علاوه بر ایزوگام در بخش قیرگونی و آسفالت و عایق رطوبتی استخر نیز خدمات رسانی میکند.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

قیمت ایزوگام در بهارستان

قیمت ایزوگام نوین در تهران و منطقه بهارستان با پارامتر های زیر محاسبه میشود .

1-نوع ایزوگام

2-متراژ سطح مورد نظر

ایزوگام در بهارستان

منظور از نوع ایزوگام لایه بندی جنس و ضخامت آن است که بر کیفیت آن تاثیر میگذارد و بالطبع در قیمت ایزوگام هم موثر است. ایزوگام های انواع متفاوتی هستند که برای سطوح مختلف مورد استفاده قرارا میگیرند. قیمت ایزوگام با استفاده از جنس و نوع آنها مختلف است که موجب تفاوت قیمت در آنها میشود. همچنین قیمت ایزوگام تمام شده برای شما بر اساس متراژ سطح مورد نظر نیز محاسبه میشود یعنی هر چه سطح بیشتر باشد میزان رول مصرفی بیشتر میشود و در بالا و پایین رفتن قیمت ایزوگام تاثیر میگذارد.

در کلان شهر تهران به دلیل نیاز مبرم به ایزوگام و وجود شرکت‌ها و فروشندگان  متعدد انتخاب شرکتی که هم از جنس مرغوب و با کیفیت ایزوگام استفاده کند و هم در زمینه نصب مهارت داشته باشد همواره یک معذل و نگرانی بوده و هست. برای انتخاب یک شرکت خوب که قیمت نهایی ایزوگام به صرفه باشد باید دقت فراوانی به خرج دهیم زیرا اگر ایزوگام در زمان نصب با مشکل مواجه شود کارایی خود را از دست میدهد و این یک ضرر بزرگ برای همشهریان است. شرکت ایزوگام نوین سالها سابقه کار در زمینع نصب و اجرای ایزوگام و خدمات آسفالت و قیرگونی در تهران و البرز بهترین انتخاب برای شما همشهریان تهرانی و البرزی است.

درباره ایزوگام:

ایزوگام به طور کل به دو نوع تیشو و پلی استر تقسیم میشود. 1- ایزوگام پلی استر یا تک لایه که ویژگی بارز آن ظریف و تک لایه بودن است. 2-ایزوگام تیشو و پلی استر که ضخیم تر از نوع اول و دارای استحکام بیشتری است.

علاوه بر تقسیمات بالا خوب است بدانید که ایزوگام  بر اساس پوشش که اغلب از جنس المینیوم است به دو دسته تقسیم میشود. دسته اول ایزوگام با پوشش المینیوم است که این نوع ایزوگام در جاهایی که تابش مستقیم افتاب دارد مورد استفاده قرار میگیرد مانند شهر های مرکزی ایران این نوع ایزوگام کمتر در شمال کشود استفاده میشود. دسته دوم ایزوگام بدون پوشش آلمینیوم است. این ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی به شمار می‌آید و برای مکان هایی که در خطر نفوذ آب هستند مورد استفاده قرار میگیرد. مانند شهر های شمالی که در معرض باران هستند یا در سرویس های بهداشتی و ….استفاده میشود.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

ایزوگام پشم شیشه ایران در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان