شرکت آسفالتکاری نوین در تهران وپونک با ارائه خدمات قیرگونی وآسفالتکاری وایزوگام درپونک ، صادقیه ، اشرفی اصفهانی، سردار جنگل ، جنت آباد، توصیحاتی را ور سایت در اختیار مرور گران ودنبال کنندگان سایت میگذارد .یکی از مرسوم ترین روش‌های عایق کردن در کشورمان استفاده از عایق قیر گونی است و اصلی ترین دلیل آن نیز در دسترس بودن این مواد و ارزان بودن آن در مقایسه با قیمت ایزوگام است. در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل با عایق قیر و گونی اشنا شویم شرکت آسفالتکاری به شرح زیر توضیح میدهد.

قیرگونی چیست وعایق قیرگونی وآسفالت چگونه است

مزایای استفاده از قیرگونی

قیرگونی چیست ؟

گونی مصرفی در این نوع عایق اغلب از سایر کشورها وارد می‌شود و در سه درجه به فروش می‌رسد. طبق آئین نامه مقرارت کشورمان مشخصات گونی مناسب باید شامل ویژگی هایی مانند نو بودن، ریز باف بودن، سالم بودن، بدون آلودگی باشد برای ساخت قیر مصرفی نیز از تقطیر نفت خام استفاده می‌شود که سه نوع قیر در ایران نیز عرضه می‌شود.
اول قیر جامد است و مستقیما از تقطیر نفت خام به وجود می‌آید. قیر هایی است که با هوا دادن به قیر‌های جامد تهیه می‌شود و زیرنوع‌های مختلفی را شامل می‌شود.
و در نهایت سومین مورد قیر جامد اکسید شده است که با علامت R حروف انگلیسی عرضه می‌شود.
شرکت پیمانکاری وقیر گونی نوین در پونک وتهران

مثل کارهای دیگر قیر گونی نیز مزایا و معایبی دارد. به طور کلی می‌توان گفت که قیر در برابر حرارت آسیب پذیر است و علاوه بر سوختن به شکل ذغال در می‌آید. هم چنین در برابر فشار و برخی حلال‌ها نیز اسیب پذیر است و عمر مفید آن نیز کمتر از ۱۰ سال است و آلودگی‌های محیط زیستی زیادی دارد. در مقابل قیمت آن در مقایسه با ایزوگام بسیار ارزان تر است دفتر قیر گونی وآسفالتکاری در پونک در کنار شما میباشد تا بهترین انتخاب در کار عایق کاری ساختمان وهمچنین با قیمت مناسب قیر گونی بتوانید راحت تر عایق خود را انجام دهید برای آگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید مشاوره و بازدید رایگان میباشد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

09123495288

09353495288

Rate this post

Comments are disabled.