ایزوگام چیست؟

ایزوگام چیست؟
ایزوگام چیست؟

شرکت ایزوگام نوین درتهران خدمات ایزوگام درجه یک در تهران و تمامی اصول ایزوگام را توضیح می دهد، به طور کامل ایزوگام فایقی است کهدر سطوح مختلف از بروز آب ونم زدن ساختمان جلوگیری می کند ایزوگام از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده و با استفاده از گرما بر پشت بام و مکان مورد نظر نصب می‌شود و از ایزوگام برای عایق کردن سطوح مختلف همچون پی ساختمان، بدنه دیوار ، کف پشت بام ، استخر، کف پارکینگ، کف سرویسها وغیره… برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت استفاده می کنند.

شرکت ایزوگام نوین درتهران ، مواد تشکیل دهنده ایزوگام را به نمودار زیر توضیح می دهد

۱-قیر صنعتی ۷۰/۶۰ دربعضی مواقع از قیر دمیده

۲-مواد پلیمری به نام اتکتیک پلی‌پروپیلن

۳-لایه تیشوی نخ دار

۴- لایه پلی‌استر سوزنی

۵-پودرتالک و پلی اتلین

۶-فویل آلومینیومی

۷-باند و چسب

ایزوگام چیست؟

مشخصات ایزوگام

ایزوگام درجه یک در تهران ومناطق چهار فصل باید با استاندارد در ابعاد ۱۰*۱ متر میباشد که تمام اندازه های ایزوگام یکسان میباشد و ضخامت ۳.۵ تا ۴ میلی‌ متر و وزن تقریبی ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم به ‌صورت رول ‌ تولید میگردد.ایزوگام به علت سبکی و مقاومت زیاد به ‌تنهایی یک عایق کامل جهت پشت ‌بام، پی ساختمان، حمام و استخر، مخازن آب، تونل ‌های آبیاری، سرویس بهداشتی قابل اجزا میباشد برای اطلاعات بیشتر با شرکت ایزوگام نوین تماس بگیرید.
۰۹۱۲۳۴۹۵۲۸۸
۰۹۳۵۳۴۹۵۲۸۸

انواع ایزوگام

به طور کل دو نوع ایزوگام در بازار وجود دارد یک نوع تک لایه با ضخامت ۳ میلی ‌متر و یک نوع دولایه با ضخامت ۳.۵ تا ۴ میلی ‌متر میباشد. و این دو نوع ایزوگام در دو حالت باز تولید میشود ایزوگام فولدار که بیشتر برای پشت بامها استفاده میشود بعد ایزوگام ساده این ایزوگام برای سطوحی استفاده میشود که در زیر میماند و روی آن ملات ویا موزائیک ویا سنگ کار میشود مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ایزوگام نوین در تهران برای آگاهی شما عزیزان در باره ایزوگام و نحوه اجرای ایزوگام ونصب ایزوگام وقیمت ایزوگام در کنار شما میباشد برای اطلاعات بیشتر با شرکت ایزوگام نوین تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

09123495288

09353495288

4.7/5 - (3 امتیاز)

Comments are disabled.