ایزوگام در لواسان

نصب ایزوگام و قیرگونی از روشهای رایج عایق کاری رطوبتی در کشور ماست. شرکت ایزوگام نوین با نمایندگیهای مختلف در تمام نقاط کشور آماده ارائه خدمات عایق کاری رطوبتی به شما مشتریان گرامی می باشد. جهت دریافت مشاوره انتخاب و اجرای ایزوگام واطلاع از قیمت ایزوگام با ما تماس بگیرید. ایزوگام در لواسان با قیمت مناسب و متناسب با نیاز شما توسط این شرکت انجام میشود.

 

انتخاب و اجرای ایزوگام

عایق کاری در برابر رطوبت در بخشهای مختلف هر ساختمان انجام می­شود.  سرویسهای بهداشتی، پی و فونداسیون،  استخر، پشت بام و حتی گاهی دیوارها بخشهایی است که نیاز به عایق رطوبتی دارند. جنس عایق و نوع آن باید با توجه به آب و هوای  منطقه مورد نظر انتخاب شود. در مناطقی با رطوبت یا بارش زیاد بهتر است دیوارها نیز عایق کاری شوند. برای انتخاب و اجرای ایزوگام می توانید از کارشناسان شرکت ایزوگام نوین مشورت بگیرید. نمایندگی ایزوگام این شرکت آماده ارائه خدمات ایزوگام در لواسان به مشتریان تهرانی مقیم لواسان می باشد.

اجرای ایزوگام / نصب ایزوگام کار بسیار حساسی است. و نیاز به دانش و مهارت بالایی در این زمینه دارد. درصورت نصب ایزوگام به شکل غیراصولی امکان کنده شدن یا نفوذ آب و نم دادن وجود دارد. برای اجرای ایزوگام در لواسان می توانید با نمایندگی ایزوگام نوین در تهران تماس بگیرید.

بهترین ایزوگام در لواسان

شرکت ایزوگام نوین فروش ایزوگام از انواع برندهای معتبر را در ساسر کشور انجام می دهد. برندهای مختلف با متریالهای عالی و با کیفیت مرغوب را از شرکت ایزوگام نوین بخواهید. برای سفارش ایزوگام در لواسان و اطلاع از قیمت ایزوگام با نمایندگی ایزوگام این شرکت تماس حاصل فرمایید.

هرکدام از برندها ویژگیهای بخصوصی دارند و در مجموع هرکدام پکیجی از بهترین ویژگیها را دارا میباشند. پس برای انتخاب یک محصول مناسب بهتر است متناسب با نیاز خود یکی از برندها را انتخاب کنید. لیست برندهای معتبر ایزوگام در لواسان که میتوانید  از نمایندگی شرکت ایزوگام نوین تهیه کنید را مشاهده مینمایید.

ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام بام گستر کد ۱۱۷، ایزوگام جنت دلیجان. ایزوگام سالار بام دلیجان، ایزوگام درجه یک دلیجان، ایزوگام دولایه و درجه یک. ایزوگام طرحدار ایزوگام دژ بام، ایزوگام ستاره طلایی.

نصب ایزوگام / اجرای ایزوگام در لواسان

نصب ایزوگام باید توسط فرد ماهر و خبره انجام شود. چرا که در صورت اشتباه ممکن است لایه ها به درستی روی هم قرار نگیرند. این اتفاق باعث نشتی و چکه و نم در سازه میشود. نصب ایزوگام در لواسان توسط نصاب های ماهر شرکت ایزوگام نوین انجام میشود. یک بار سفارش دهید و یک عمر ساختمان خود را در برابر نم و رطوبت ایمن کنید. ایزوگام در لواسان / شرکت ایزوگام نوین  یک عمر آسودگی خیال را برای شما  به ارمغان می آورد.

ایزوگام در لواسان / خدمات ایزوگام در هر منطقه ای باید با توجه به آب و هوای منطقه ارائه شود. برای اجرای ایزوگام باید کف ساطه مورد نظر کاملا خشک باشد. در ایران مهمترین قسمت ساختمان که آنرا ایزوگام می کندد پشت بام است. حتما دیده اید که گاهی بعلت بارش برف و باران چگونه یک گوشه از سقف نم داده است. این صحنه بسیار ناخوشایند و نامطبوع است. همچنین در بعضی مواقع از داخل حمام به دیوار اتاقها یا به سقف طبقات پایین تر نم داده است.

این اتفاق علاوه بر ظاهر ناخوشایند باعث می شود که گچ دیوار به مرور کنده شده و استحکام خود را از دست دهد. در گذشته برای رفع این مشکلات از قیرگونی استفاده می شد. ولی از زمانی که ایزوگام به بازار آمده است کار را راحتتر کرده است. آلودگی کمتر هوا هنگام نصب، راحت بودن نصب و زیبایی کار از مزایای نصب ایزوگام / ایزوگام در لواسان است.

قیرگونی یا اجرای ایزوگام؟

در گذشته قیرگونی بعنوان رایج ترین روش عایق بندی رطوبتی مورد توجه بوده است. اکنون نیز این روش رواج دارد اما نه به اندازه سالهای قبل. قیرگونی روشی است که در آن تکه های پارچه ای ازجنس گونی را آغشته به قیر می کنند. و بعنوان لایه ضد آب از آن در عایق کاری استفاده میکنند. در این روش قیر زیادی مصرف میشود. دراجرای ایزوگام از رولهای آماده که از جنس آسفالت هستند استفاده میشود. هرکدام از این روشها نسبت به نور خورشید و گرما و رطوبت مقاوم هستند. و ساختمان را از بروز مشکلاتی مانند نم و پوسیدگی مصون میدارند.

در روش نصب ایزوگام آلودگی هوای کمتری ایجاد میشود. همچنین فراورده های نفتی کمتری استفاده میشود زیرا جنس لایه ها از آسفالت میباشند. اما در قیرگونی فراورده نفتی بیشتر مصرف میشود. هردوی این موارد برای یک هدف یعنی مقاوم سازی در برابر رطوبت و نور خورشید بکار میروند. و میتوانند جایگزین یکدیگر باشند. ایزوگام در لواسان به دلیل اینکه از رولهای پیش ساخته و قراردادن آنها با نظمی خاص درکنار هم استفاده میشود زیبایی ظاهری بیشتری نیز دارد.

در مقالات دیگر با مقایسه ایزوگام در لواسان و قیرگونی اطلاعات بیشتری را در احتیار شما قرار خواهیم داد. نمایندگی ایزوگام شرکت ایزوگام نوین / ایزوگام در لواسان آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه نصب ایزوگام میباشد.

ایزوگام در لواسان

قیمت ایزوگام

نصب ایزوگام

خدمات ایزوگام

فروش ایزوگام

اجرای ایزوگام

نمایندگی ایزوگام

برای اینکه بعد از ساخت ساختمان دچار مشکل نشوید و هزینه اضاقه نداشته باشید بهتر است از ابتدا تمام کارها را اصولی انجام دهید. از آنجایی که قیمت مصالح و کارگر بالاست هزینه کردن در زمان ساخت بهتر از این است که بعدا مجبور به ترمیم ساختمان شوید. زیرا این کار هزینه های اضافی را به شما تحمیل میکند. برای همین بهتر است از همان ابتدا سازه خود را در برابر گرما و رطوبت مقاوم کنید. برای این کار از روش سنتی قیرگونی و یا روش جدید ایزوگام در لواسان استفاده کنید.

انتخاب جنس ایزوگام در لواسان و نصب ایزوگام را به عهده نمایندگی ایزوگام شرکت نوین بگذارید. آنها افراد متخصص را در اختیار شما قرار میدهند تا مناسبترین برند را انتخاب کنید. همچنین با کادری مجرب کار نصب ایزوگام برای ساختمان شما را در کمترین زمان انجام میدهند. کارشناسان شرکت ایزوگام نوین با هدف کاهش هزینه و زمان و ارائه کیفیت بالا در خدمت شما هستند. پس حتما با نمایندگی ایزوگام این شرکت تماس بگیرید.

Rate this post