ایزوگام در سعادت آباد

ایزوگام در سعادت آباد

ایزوگام در سعادت آباد

ایزوگام در سعادت آباد همراه با بیمه نامه ضمانت چندین ساله با زیر قیمت سایر بازارهای کشور، توسط ایزوگام نوین به تمامی مشتریان انجام می پذیرد.
ایزوگام به عنوان یکی از بهترین عایق های رطوبتی در دنیای امروزی شناخته شده که می تواند از کاربردهای گوناگونی برخوردار باشد.
اغلب خریداران ایزوگام این دغدغه و نگرانی را با خود به همراه داشته اند که طول عمر ایزوگامی که خرید نموده اند چقدر است و آیا مشخصات و ویژگی هایی که فروشندگان به آنها می گویند صحت داشته است یا خیر؟

در شهرهای بزرگی چون تهران که همواره تبلیغات سوء و ناسالم پیرامون فروش انواع ایزوگام وجود داشته و همچنین شاهد وجود واسطه های زیادی هم هستیم، بنظر می رسد که مشتریان حق داشته که نگران باشند.آیا می دانید که چگونه می توان به شکل عمده و به شکل تضمین شده از نظر طول عمر و قیمت ایزوگام در تهران، خریدی آسان تر و متفاوت تر داشت؟
آیا مراکز فروشی را می شناسید که در شهرهایی مانند تهران، امکان خریدی آسان و کاملا مقرون به صرفه را برای مشتریان رقم می زنند؟شایان ذکر است که هم اکنون نمایندگی ایزوگام دلیجان توانسته خود را به عنوان باتجربه ترین و پرفروش ترین مرکز فروش عمده ایزوگام استاندارد و مرغوب در تهران به مشتریان خود شناسانده و این عزیزان را ترغیب کند تا خرید خود را به شکل خاص از این نمایندگی به انجام برسانند.

روش نصب ایزوگام در سعادت آباد بصورت استاندارد و مرحله به مرحله چیست؟

1- تمیزکاری: به این صورت است که سطح موردایزوگام را بطور کامل با آب و جارو شسته و سعی بر آن داریم که تمامی گرد و خاک و دوده ها را از سطح تمییز کنیم.

2- اصلاح سطح یا زیرسازی: در این قسمت باید به سطح مورد ایزوگام نگه کرده و در صورت وجود ایرادات بنایی آنها را رفع کنیم به طور مثال اگر قسمتی از بتوندیوار ترک دارد باید آنرا با دوغ آب پر کرده یا با ملات ماله کشی کنیم.

3- قیر یا پرایمر کاری: جهت چسبیدن بهتر ایزوگام باید از قیر یا پرایمر در سطح استفاده کنیم، مخصوصا اگر این سطح زیرکاری صاف و مورد قبولی نداشته باشد.

4- اندازه گیری: از ابتدای شروع سطح شروع به اندازه گیری می کنیم و توجه داریم که فواصل عرضی باید 90 سانتیمتر باشد.

5- باز کردن ایزوگام: دقت نمایید که برای نصب ایزوگام بهتر است به همان مقدار که نیاز است ایزوگام را باز کنیم. با توجه به اینکه رول های ایزوگام 10 متری می باشند و بعد از باز کردن، از دو طرف به طور مساوی جمع می شوند، باید از نقطه ی وسط شروع به حرارت دادن و نصب کنیم. دقت شود که پلاستیک کشیده شده روی آنرا را قبل از حرارت دادن جدا کنیم.

6- نصب ایزوگام.:دقت داشته باشیم که برای اجرای امور ساختمانی باید کیفیت را در وحله ی اول توجه قرار دهیم و در این مورد نباید هزینه را فدای کیفیت کنیم. در ادامه به شرح روش استاندارد برای نصب ایزو گام و نصب ایزوگام بر روی آسفالت می پردازیم.

نمایندگی ایزوگام در سعادت آباد

به منظور خدمت رسانی در زمینه های مربوط نصب و تعمیر انواع ایزوگام و سرویس های مربوط به این عایق رطوبتی کاربردی به شما مشتریان عزیز، نمایندگی ایزوگام در سعادت آباد آماده ارائه بهترین خدمات است. مجموعه نمایندگی ایزوگام سعادت آباد به همراه متخصصین حرفه ای خود در زمینه ارائه انواع عایق های رطوبتی و نصب و تعمیر آن ها آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

از خدمات نمایندگی ایزوگام در سعادت آباد فروش ایزوگام با بهترین برندها، خدمات پس از فروش، نصب، اجرا و یا حتی ترمیم انواع عایق های رطوبتی است که توسط متخصصین حرفه ای انجام می شود. به منظور دریافت خدمات ایزوگام در تهران و سعادت آباد با شماره های شرکت گام گستر تماس گرفته و با کارشناسان در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان