ايزوگام كاري یعنی نصب ایزوگام ، اجرای ایزوگام و عایق کاری سرویس بهداشتی حمام و استخر به وسیله ایزوگام.

خدمات ایزوگام کاری بام ایزوگام با متخصصان کارآزموده و خبره در زمینه اجرای انواع ایزوگام

هزينه حمل ايزوگام:

هزینه حمل ایزوگام وهمچنین زیرساخت ها به مقدار فضای ایزوگام کاری بستگی دارد که ایزوگام کار همیشه بهترین ایزوگام کاران و قیمت ها را به همشهریان عزیز ارائه خواهد دارد. ایزوگام کار همیشه و در همه حال تلاش خواهد کرد تا با کمترین هزینه و بهترین پیشنهاد برای شما ، شمارا در همه حال همراهی نماید. اجرا و تعمیرات

ایزوگام فویل دار و بدون فویل
ایزوگام چیست ؟

ایزوگام یکی از قوی ترین و مهمترین عایق های پرکاربرد در صنعت ساختمان می باشد. که با استفاده از ایزوگام قسمت های مختلف یک ساختمان را می توان از جهت رطوبت و آب عایق کرد مثل استخر ، سرویس های بهداشتی ، حمام و پشت بام ساختمان. مواد تشکیل دهنده ایزوگام قیر و یکسری از الیاف مصنوعی می باشد که در طی فرایندی و با ترکیبات دیگر تبدیل به ایزوگام تجاری شده که در صنعت ساختمان می توان از آن استفاده کرد.

در کشور عزیزمان ایران ایزوگام های مختلفی تولید و عرضه می شوند که از مهمترین آن ها ایزوگام های تولید شده توسط شرکت های : ایزوگام دلیجان ، ایزوگام بام گستر و ایزوگام شرق می باشد. که کیفیت های بسیار عالی دارند و مجموعه ما و استادکارهای ما از محصولات این شرکت ها برای عایق رطوبتی ساختمان ها استفاده می کنیم.

ایزوگام کاری با انواع ایزوگام در تهران

برای ایزوگام کاری و عایق رطوبتی ساختمان یکی از پایه ای ترین مراحل انتخاب ایزوگام مناسب برای استفاده در ساختمان می باشد. ایزوگام ها در انواع مختلفی تولید و عرضه می شوند که بسته به نوع کاربرد و استفاده آن در ساختمان می تواند یکی از انواع زیر باشد.
• ایزوگام فویل دار
• ایزوگام بدون فویل
• ایزوگام دمیده
• ایزوگام طرح دار

مراحل ايزوگام كاري شامل: زير سازي سطح جهت ايزوگام كاري، پاكسازي سطح قبل از ايزوگام كاري، پرايمر قبل از ايزوگام، برش رول هاي ايزوگام و در مرحله آخر اجراي اصولي ايزوگام مي باشد. معمولا برای ایزوگام کاری سطوح مختلف زیرسازی نیاز می باشد. برای ایزوگام کاری پشت بام ابتدا باید سطح پشت بام سیمان کاری شده و از اطراف تا ۱۰ الی ۱۵ سانتی متر سیمان شود.

همچنین باید توجه کنید که سیمان باید کاملا خشک شده باشد تا بتوان عملیات ایزوگام کاری را انجام داد چون ایزوگام به سیمان خیس نمیچسبد و اگر سطح مورد نظر مدت هاست که سیمان کاری شده احتمالا گرد و غبار روی آن نشسته و باید حتما قبل از ایزوگام کاری تمیز شده و عاری از هرگونه گرد و خاک باشد. و همچنین به هیچ وجه سنگ ریزه و شن و رینگ نباید در زیر ایزوگام بماند زیرا باعث ماندن فضای خالی زیر ایزوگام و پاره شدن آن می شود. پس از اینکه سطح مورد نظر پاک شده و تمیز شد در این مرحله می توان از مواد پرایمر قبل از اجرای ایزوگام استفاده کرد.

اگر زیرسازی به صورت اصولی انجام شده باشد نیازی به استفاده از پرایمر نیست اما در بعضی از کارها حتما باید از پرایمر استفاده شود تا ایزوگام به طور کامل به سطح بچسبد. در ایزوگام کاری سطوح مختلف استفاده صحیح از رول های ایزوگام می باشد تا کمترین پرتی از ایزوگام برجای بماند و همچنین بهترین پوشش در سطح مورد نظر ایجاد شود و همپوشانی داشته باشد تا فضای خالی بعد از اتمام کار وجود نداشته باشد.

گروه ایزوگام کاری ايزوگام نوين مفتخر است با دارا بودن تیم فنی و حرفه ایی بهتر خدمات عایق کاری را به مشتریان خود عرضه می کند . گروه ایزوگام کاری در بخش های آسفالت ایزوگام و قیرگونی آماده ارائه خدمات می باشد .

 

Rate this post

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *