ايزوگام طرح دار در كرج

ايزوگام طرح دار در كرج

ايزوگام طرح دار در كرج

ايزوگام طرح دار در كرج بهترین نوع ایزوگام مرغوب و با کیفیت، نسبت به سایر انواع معمولی، و از جمله طرح‌های آن می‌توان به طرح چمنی، سرامیک، سنگ، چوب، طرح لانه زنبوری و انواع دیگر اشاره کرد که همین تنوع در رنگ و طرح موجب جذابیت بیشتر و جلب رضایت مشتریان میشود.

از ایزوگام طرح دار در پروژه های عایق کاری که به نمای زیبایی هم نیاز دارند، استفاده می شود. بیشترین کاربرد ایزوگام طرح دار در صنعت ساختمان است و از آن بیشتر برای زیبایی نمای ساختمان استفاده می کنند و می تواند بهترین جایگزین برای سنگ نمای ساختمان باشد چرا که استفاده از ایزوگام طرح دار در نمای ساختمان ارزان تر و راحت تر از اجرای سنگ نمای ساختمان است. در کرج از آنجایی که بیشتر خانه ها به صورت ویلا و باغ ویلا هستند، معمولا استخر دارند.

عایق کاری یکی از امور مهم و ضروری برای تمامی قسمت های خانه به خصوص استخرهاست. ما به اهالی کرج استفاده از ایزوگام طرحدار در کرج را پیشنهاد می دهیم. این نوع ایزوگام بسیار زیبا بوده و علاوه بر خاصیت ضد آب بودن جلوه ی بصری زیبایی نیز دارد. نصب ایزوگام طرحدار در کرج این روزها بسیار متداول شده است.

ايزوگام طرح دار در كرج علاوه بر بر عایق بودن می تواند به عنوان یک عامل زیباسازی ساختمان ها نیز به حساب بیاید. در این میان صاحبان باغ ویلاهای کرج نیاز مبرمی به استفاده از عایق کاری در تمامی فضاهای ساختمانی خود دارند. چرا که بارندگی های کرج در فصل های بارانی منجر به تخریب خیلی از خانه ها می شود. آنها زمانی که استخرهای ویلاها را می سازند، به دنبال پیمانکاران عایق کاری هستند.

می خواهند علاوه بر یک عایق خوب، زیبایی را نیز با آن همراه کنند. پیش از ظهور ایزوگام طرحدار در کرج، سازندگان ابتدا عایق کاری های ساختمانی خود را با استفاده از قیرگونی یا ایزوگام های معمولی انجام می دادند. اگرچه هزینه نصب ایزوگام طرحدار کمی گران تر است، اما کاری تمیز و مطلوب را برای سازنده به همراه دارد.

نصب ایزوگام طرح دار در کرج این روزها بسیار متداول شده است. افراد ترجیح می دهند به جای چندباره کاری از یک نوع طرح زیبا برای عایق کاری استفاده کنند. در خصوص استخرها نیز از آنجایی که به هر حال پس از سیمان نیاز به کاشی احساس می شد، ایزوگام جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داد. ایزوگام طرح دار با روکش فویل آلومینیومی در مقایسه با سایر ایزوگام های ساده مقاومت و خاصیت انعطاف پذیری بیشتری دارد.

معمولا این جنس از ایزوگام حداقل ۱۰ سال ضمانت می شود..از آنجا که ایزوگام طرح دار در میان مشتریان محبوب و در مقایسه با سایر ایزوگام ها شیک و جذاب تر بوده است، طبیعی است ادعا کنیم می توان از تنوع و ویژگی های منحصر به فرد آن در پوشاندن اماکن و محل های مختلف از جمله زمین های بازی دیوار ها و … استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان