قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
معایب ایزوگام

معایب ایزوگام

  1. طول عمر

طول عمر ایزوگام 10-20 سال است. اگرچه خیلی پایین نیست، اما از همه گزینه های موجود در مورد عایقهای سقف هنوز هم یکی از پایین ترین ها است.

  1. مقاومت آب

در صورت عدم وجود سیستم زهکشی مناسب بر روی یک سقف مسطح، آب باید روی سطح جمع شود. هنگامی که این اتفاق می افتد، ایزوگام که در مقایسه با سایر انواع سقف تخت مانند TPO یا PVC سریعتر فرسوده می شود شناخته می شود.

  1. دود مشعل

یکی از روشهای معروف و قابل اعتماد برای نصب ایزوگام استفاده از مشعل ضربه ای برای گرمای شدید و نصب ورق ها است. این می تواند بخارات مضر آزاد کند که در صورت جلوگیری از تماس می تواند خطرناک باشد.

  1. بوی بد

پس از انجام مراحل نصب احتمالاً متوجه بوی شدید آن خواهید شد. گسترش  شدت و اثر ماندگار بو به منطقه تحت پوشش نصب بستگی دارد. در هنگام نصب سقف خود در نظر داشته باشید که آمادگی لازم را برای جابجایی موقت یا مقابله با بو برای چند روز دارید.

نتیجه

مزایایی که آنها را به انتخاب مشتری تبدیل می کند، نگهداری پایین، قابلیت اطمینان و ویژگی های دوستدار طبیعت است. در حالی که منفی هایی که مردم در نظر می گیرند، روش نصب و طول عمر است. اما با وجود رقابت با راه حل های سقف تخت مانند TPO و PVC، سقف اصلاح شده قیر به طور مداوم با استفاده از مزیت های برتر خود نسبت به معایب ، جای خود را حفظ کرده و گزینه قابل اطمینان سقف بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس تلفنی