نکته مهمی که در رابطه با قیمت ایزوگام در سال 1402 باید به آن اشاره کرد، این است که با توجه به شرایط اقتصادی موجود در کشور و همچنین شرایط اقتصاد جهانی، ثبات قیمت در مورد این عایق های رطوبتی پیش ساخته نیز بسیار پایین آمده است و متأسفانه قیمت ها به صورت روزانه و حتی گاها لحظه ای نوسان دارند. اما شرکت ایزوگام نوین توانسته است با بهره گیری از تجربه ی چندین ساله ی خود در زمینه ی انواع عایق های رطوبتی، با استفاده از سیاست های اقتصادی ویژه ای که دارد، قیمت‌ها را مدیریت کند و در نتیجه این مشکل را نیز برطرف نماید؛ بنابراین مشتریان نیز می توانند با خاطری آسوده و بدون نگرانی از تغییر قیمت ها اقدام به خرید ایزوگام مصرفی خود نمایند.

در مورد هزینه ایزوگام در سال 1402 تلاش این شرکت معتبر در این راستا است که رضایت مشتریان در اولویت باشد، بنابراین با حذف هزینه های اضافی، سعی میکند تا همواره قیمت تمام شده عایق کاری را در پایین ترین حد ممکن نگهدارد. به همین خاطر این شرکت نسبت به رقبای خود در جایگاه بهتری قرار دارد و از مهم‌ ترین مواردی که باعث شده مجموعه ایزوگام نوین نسبت به رقبای خود جایگاه بهتری داشته باشد این است که قیمت ایزوگام در این شرکت به هیچ عنوان به صورت لحظه‌ای عوض نمی‌شود و از ثبات نسبتا بالایی برخوردار است و میزان رضایت بالای مشتریان این شرکت، خود گواه این مدعاست.

هزینه نصب ایزوگام در سال 1402

یکی از مهمترین نکاتی که بر هزینه نصب ایزوگام در سال 1402 تاثیر زیادی می گذارد، جنس ایزوگام از جمله الیاف مورد استفاده در ایزوگام می باشد که به جرأت می توان گفت که این مورد فقط توسط افراد متخصص قابل تشخیص است. پس توجه داشته باشید که در هنگام خرید ایزوگام و برآورد هزینه آن، حتماً از افرادی که در این زمینه تخصص کافی دارند، مشاوره بگیدید. البته شرکت ایزوگام نوین با ارائه ایزوگام های با کیفیت با الیاف درجه یک این مشکل را نیز برای مشتریان خود در تمامی مناطق تهران و کرج حل کرده است.

از جمله موارد دیگری که می‌ تواند در فرآیند عایق کاری هزینه‌ ی ایزوگام را متغیر کند، دستمزد اجرای ایزوگام می باشد. بدین ترتیب که هزینه نصب ایزوگام در مناطق مختلف متفاوت است و علاوه بر این اگر در فرایند ایزوگام کاری نیاز به زیرسازی ایزوگام از جمله تسطیح، شیب بندی، کنده کاری، تمیزکاری و یا فرآیند مشابهی باشد، در هزینه های نصب تاثیر گذار می باشد. از جمله موارد دیگری که در فرآیند ایزوگام کاری بر اجرت نصب و راه اندازی آن تأثیر می گذارد، نوع سطح مورد نظر برای اجرای ایزوگام از جمله سرویس بهداشتی، نصب ایزوگام روی دیوار، نصب ایزوگام روی سطوح شیبدار، نصب ایزوگام در پشت بام و … می باشد. نکته دیگر در این زمینه میزان سابقه و مهارت ایزوگام کار می باشد که بر کیفیت عایق کاری و در نتیجه بر قیمت آن نیز تأثیر خواهد داشت.

توجه داشته باشید که تمامی این موارد توسط مشاوران و متخصصان مجموعه ایزوگام نوین به صورت کامل به مشتریان توضیح داده می شود تا با آگاهی کامل اقدام به انتخاب بهترین ایزوگام و انجام عایق کاری در سطح مورد نظر نمایید.

هزینه و دستمزد نصب ایزوگام

در نظر داشته باشید که مجموعه ی ما برای محاسبه ی هزینه و دستمزد نصب ایزوگام با توجه به میزان مساحت سطح مورد نظر و همچنین اجرت نصاب ایزوگام کار اقدام می نماید. قیمت نصب ایزوگام، به فاکتور های مختلفی بستگی داشته که از این میان می توان به جنس و تعداد رول های ایزوگام مصرفی، متراژ سطح مورد نظر، نوع سطح مربوطه، مواد اولیه مرغوب، وسایل مورد نیاز، زیرسازی های لازم و … اشاره نمود که همگی نقش تعیین کننده ای در هزینه ایزوگام کاری دارند. برای اطلاع از قیمت روز اجرای ایزوگام می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لیست قیمت انواع برند های ایزوگام

در اینجا ما قصد داریم تا لیست قیمت انواع برند های ایزوگام را برای شما عزیزان شرح داده که البته با توجه به نوسانات موجود در بازار جهت استعلام دقیق قیمت ایزوگام ها بهتر است که با کارشناسان بخش فروش شرکت ما تماس بگیرید.

برند ایزوگام قیمت
ایزوگام دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام محلات دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام شرق تماس بگیرید
ایزوگام بام گستر دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام ستاره طلایی تماس بگیرید
ایزوگام سایبان شرق دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام امید گستر دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام مروارید دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام جنت دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام بیست بیست تماس بگیرید
ایزوگام نمونه دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام برفاب تماس بگیرید
ایزوگام مرجان دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام شرق مشهد تماس بگیرید
ایزوگام دریا بام دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام سپهر شرق دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام غرب گستر دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام سپهر گستر دلیجان تماس بگیرید
ایزوگام دژکام گستر دلیجان تماس بگیرید

تخمین هزینه ایزوگام در سال ۱۴۰۲

تخمین قیمت ایزوگام در سال ۱۴۰۲ بر حسب مترمربع اعلام می‌ شود. با توجه به عرض رول‌ های ایزوگام که یک متر است، در نتیجه هر یک متر طول از این رول ها برابر با یک مترمربع از ایزوگام می باشد. بنابراین چنانچه مساحت سطح مورد نظر را داشته باشید، برآورد هزینه‌ ی حدودی ایزوگام بدین طریق آسان خواهد بود.

البته ناگفته نماند که همپوشانی قسمت هایی از ایزوگام نیز باید در محاسبات مربوطه در نظر گرفته شود، که به طور معمول ۱۰ سانتی‌ متر را برای این امر برآورد می کنند. تعیین قیمت دقیق ایزوگام به پارامتر های بسیاری بستگی دارد، که در این راستا بهتر است با نمایندگی ما تماس گرفته تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

قیمت نصب ایزوگام با زیرسازی های لازم

دقت کنید که قیمت نصب ایزوگام با زیرسازی های لازم با هزینه نصب این عایق بدون زیرسازی تفاوت دارد. انجام زیرسازی های اصولی یکی از جمله مراحل مهم و اصلی در اجرای ایزوگام ساختمان ها می باشد. در صورتی که عملیات زیرسازی شما به طور صحیحی انجام نگیرد ممکن است چسبندگی لازم برای عایق کاری نداشته باشد، با این حساب در مدت زمان کوتاهی لایه های ایزوگام شما از سطح مورد نظر کنده شده و موجب نفوذ رطوبت به داخل ساختمان تان می شود.

و یا اینکه حتی این امکان وجود دارد که به دلیل تمیز نکردن سطح مربوطه و وجود سنگ ریزه هایی در زیر لایه های ایزوگام، عایق شما خیلی زود دچار آسیب شده و عملکرد خود را از دست دهد. به هر حال زیرسازی یکی از مراحل مجزای عایق کاری بوده که بسته به متراژ محل مورد نظر شما باید هزینه ی جداگانه ای را علاوه بر قیمت ایزوگام کاری برای آن پرداخت نمایید.

هزینه اجرای ایزوگام با خرید مصالح

معمولا برای ایزوگام کاری کلیه ی سطوح مختلف ساختمانی ممکن است نیاز به استفاده از مصالح مختلفی باشد. به عنوان مثال سیمان، گچ، ماسه و انواع مصالح دیگری در هنگام نصب ایزوگام در برخی از سطوح کار شما را آسان تر خواهند نمود.

بعضی از همشهریان عزیز گاهی خود به تهیه ی این مصالح می پردازند ولی برخی دیگر نیز به علت مشغله های مختلفی که دارند، زمان و شرایط تهیه ی آن ها را نداشته و این کار را به نمایندگی های مجاز ایزوگام کاری محول می کنند. بر این مبنا گاهی هزینه اجرای ایزوگام با خرید مصالح برآورد می شود. همکاران ما علاوه بر خرید و تامین مصالح مورد نیاز مشتریان خود همواره به اجرای عایق بندی هایی دقیق به طور تخصصی با پایین ترین قیمت ایزوگام کاری می پردازند.

قیمت رول ایزوگام درجه یک ۱۴۰۲

به منظور تعیین قیمت رول ایزوگام درجه یک ۱۴۰۲، شما باید مولفه های مختلفی را در نظر داشته باشید. کیفیت متریال به کار رفته در ایزوگام مانند قیر، تعداد لایه های سطح ایزوگام کاری شده، وزن ایزوگام، ضخامت آن، کیفیت مواد پلیمری، تیشو و پلی استر موجود در این عایق، همه و همه در قیمت گذاری رول ایزوگام تاثیرگذار می باشند. به طور یقین هر چه کیفیت ایزوگام شما بالاتر باشد، طبیعتا شما موظف به پرداخت مبلغ بیشتری برای خرید آن می باشید. مطمئنا شما با خرید رول های درجه یک ایزوگام می توانید این اطمینان را داشته باشید که مدت زمان بیشتری از این عایق برای ساختمان خود استفاده خواهید نمود. به منظور استعلام قیمت ایزوگام شما می توانید با کارشناسان فروش شرکت ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت ایزوگام در نمایندگی ایزوگام نوین به چه صورتی است؟

شرکت ما در طول تمام سال های کاری خود توانسته تا از طریق همکاری با کارخانجات تولیدی برند های مشهور ایزوگام کشور، تمامی واسطه ها را از میان برداشته و انواع این عایق ها را به طور مستقیم و بی واسطه به قیمت درب کارخانه به تمامی مناطق تهران و کرج ارائه دهد.

چگونه می توان از قیمت روز ایزوگام در بازار آگاه شد؟

خریداران گرامی به منظور اطلاع دقیقی از قیمت روز انواع ایزوگام و هزینه های مربوط به نصب آن می توانند به صورت حضوری و مراجعه به آدرس نمایندگی های معتبر ما و یا از طریق تماس با شماره تلفن های درج شده در وب سایت شرکت با همکاران ما در واحد فروش ارتباط گرفته و بدین طریق استعلام قیمت بگیرند.

آیا شرکت ایزوگام نوین برای هزینه ایزوگام شرایط فروش ویژه ای دارد؟

بله. این کمپانی پرفروش برای انواع مختلف ایزوگام های موجود در بازار شرایط فروش ویژه ای را در نظر گرفته که شما می توانید با خرید ایزوگام مورد نظر خود از این مجموعه نامی از تخفیفات استثنائی آن بهره مند شوید.

قیمت هر رول ایزوگام در ۱۴۰۱

پیش از پرداختن به قیمت هر رول ایزوگام در سال ۱۴۰۱، ابتدا مشخصات ایزوگام استاندارد را بیان می کنیم، چرا که در بررسی قیمت رول های ایزوگام، مقصود ما رول های ایزوگام استاندارد می باشد. ایزوگام استاندارد، ایزوگامی است که ابعاد مناسب داشته باشد و ابعاد مناسب ایزوگام استاندارد ۱ متر در ۱۰ متر است و ضخامت آن ۴ میلی متر می باشد و همچنین وزن استاندارد یک رول ایزوگام می بایست نهایتا ۴۲ کیلوگرم باشد تا بتوان آن را ایزوگام استاندارد نامید. در صورت داشتن هر گونه سؤالی در مورد وزن و یا سایر مشخصات ایزوگام استاندارد می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که قصد خرید تعداد زیادی رول ایزوگام را داشته باشید، در این شرایط قیمت هر رول ایزوگام در سال ۱۴۰۱ بسیار حائز اهمیت می‌ شود و ایزوگام مصرفی باید از جایی تهیه شود که مورد نیاز خود را تهیه کنید که صرفه اقتصادی داشته باشد.

یکی دیگر از مواردی که بر قیمت رول ایزوگام 1402 تاثیر می‌ گذارد شیب دار بودن سطح ایزوگام شده است، اگر سطحی که قرار است ایزوگام شود شیب زیادی داشته باشد، می‌ تواند در هزینه ها تاثیر گذار باشد. اما به صورت کلی اصلی ترین عاملی که قیمت رول ایزوگام ۱۴۰۱ را می‌ تواند تحت تأثیر قرار دهد، برند و کیفیت ایزوگام است که مشاوران ما در شرکت ایزوگام نوین تمامی این موارد را به صورت کامل برای شما توضیح خواهند داد و هر برندی را که مورد نظر شما باشد، با کمترین قیمت در اختیار شما قرار خواهند داد.

فاکتورهای تأثیر گذار بر قیمت ایزوگام در سال 1402

عوامل متعددی بر هزینه پرداختی و لیست قیمت ایزوگام در سال 1402 و همچنین نصب آن‌ تأثیر گذار هستند که برخی از آن ها عبارتند از:

۱) نقش قیر در قیمت ایزوگام

قیر از جمله مواد اولیه اصلی تشکیل‌ دهنده ایزوگام است و نقش زیادی در تولید ایزوگام دارد. قیر در صنعت دارای کیفیت ‌های گوناگون همراه با قیمت‌ های گوناگون متفاوتی است؛ در تولید ایزوگام، قیر صنعتی به‌ از نوع ۶۰ یا ۷۰ درصد استفاده می شود و با توجه به میزان زیاد قیر در عایق ‌های رطوبتی از پیش‌ ساخته، قیمت قیر در تعیین قیمت‌ نهایی ایزوگام در سال ۱۴۰۱ تأثیر بسزایی داشته و یکی از مهم‌ ترین عوامل تعیین‌ کننده در قیمت آن‌ می ‌باشد.

۲) نقش متراژ محل نصب در هزینه ایزوگام

قیمت نصب ایزوگام به‌ صورت متری برآورد می شود و از این ‌رو متراژ و مساحت محل نصب ایزوگام و پوشش ‌دهی کامل مکان نصب در هزینه ایزوگام تأثیرگذار می ‌باشد. به‌ این صورت که هرچه متراژ محل مورد نظر بیشتر باشد، قیمت نصب ایزوگام هم بیشتر و هرچه متراژ محل کمتر باشد، هزینه نصب نیز کاهش خواهد یافت؛ چرا متراژ محل بر متراژ ایزوگام مصرفی تأثیر مستقیم دارد.

۳) نقش الیاف پلی استر در قیمت ایزوگام

بعد از قیر، الیاف پلی استر یکی از اصلی ‌ترین مواد اولیه تشکیل‌ دهنده عایق ‌های پیش‌ ساخته هستند که همراه با  تی شو لایه‌ های مهمی از ایزوگام ها را تشکیل می ‌دهند. نقش الیاف پلی استر در ایزوگام به‌ منظور نفوذ بیشتر قیر در آن‌ بوده و تغییر در قیمت تولید الیاف پلی استر، در قیمت نهایی ایزوگام تأثیر داشته و سبب بالا و پایین شدن قیمت ایزوگام در سال ۱۴۰۱ می‌ شود.

۴) نقش الیاف تیشو در دستمزد ایزوگام

الیاف تیشو در لایه بیرونی ایزوگام قرار دارد و نقش آن حفظ استحکام و مقاومت ایزوگام بوده و از شکستگی و تاخوردگی آن‌ جلوگیری می ‌کند. اما به دلیل وارداتی بودن الیاف تیشو در بازار و عدم تولید آن‌ در داخل کشور و همچنین بالا و پایین شدن قیمت روزانه ارز و دلار، قیمت الیاف تیشو ثبات زیادی ندارد و در تعیین قیمت ایزوگام نیز نقش مهمی دارد.

۵) نقش فویل آلومینیومی در قیمت ایزوگام

فویل ‌های آلومینیومی به ورق‌ هایی گفته می ‌شود که در به عنوان پوشش یر روی ایزوگام قرار داشته و سبب زیباتر شدن ایزوگام و همچنین وجود خاصیت ‌های ویژه ‌ای در آن می ‌شود.

فویل ‌های آلومینیوم به صورت ساده و یا طرح دار در طرح ‌های مختلفی چون لانه زنبوری، شش‌ ضلعی، سنگ، چوب، چمنی، طرح ورساچه و آجری در ایزوگام استفاده‌ شده و سبب خارج شدن ایزوگام از رنگ مشکی می‌ شوند. فویل‌های آلومینیومی مانند الیاف تیشو وارداتی بوده و وجود نوسانات در قیمت آن ‌ها در قیمت نهایی تولید ایزوگام تأثیر زیادی خواهد داشت.

۶) نقش برند در هزینه ایزوگام

یکی از عوامل تعیین‌ کننده قیمت در تمامی محصولات، برند های متفاوت آن محصول در بازار است. ایزوگام ها هم مانند هر محصول دیگری دارای برند های متفاوت از شرکت ‌های تولیدی مختلف در ایران هستند که به دلیل نوع کیفیت مواد اولیه استفاده شده در برندهای مختلف ایزوگام در شرکت‌ های مختلف، کیفیت ایزوگام های تولیدی با یکدیگر متفاوت بوده و از این ‌رو دارای قیمت ‌های مختلفی در بازار می ‌باشند.

از برندهای ایزوگام مورد استفاده در شرکت ایزوگام نوین می توان به برند های مطرحی مانند صدف بام دلیجان، شرق دلیجان، شرق مشهد، آذر بام تبریز، سایه گستر دلیجان، مهر گستر دلیجان، ایزوگام امید گستر دلیجان، ستاره طلایی دلیجام و … اشاره کرد که هر کدام از این برند ها دارای قیمت ‌های متفاوتی بوده و کیفیت های بی نظیری دارند.

۷) نقش نوع ایزوگام مصرفی در قیمت ایزوگام

ایزوگام دارای انواع مختلفی از لحاظ تعداد لایه، نوع روکش، نوع ضخامت و نوع کاربرد است و همچنین بر اساس مواد تشکیل‌ دهنده، ایزوگام می ‌تواند از قیر درجه یک یا قیر دمیده شده تولید شود. از لحاظ تعداد لایه نیز به صورت ایزوگام های یک لایه، دو لایه و یا سه لایه تولید می شوند که همه این موارد در قیمت روز ایزوگام در سال ۱۴۰۱ تأثیر خواهند داشت.

۸) نقش شرایط جوی در قیمت ایزوگام

آب‌ و هوا و شرایط جوی محلی که قرار است ایزوگام در آن نصب شود، در هزینه ایزوگام نقش دارد و یکی از عاملان تعیین‌ کننده ی قیمت می ‌باشد. در مکان ‌هایی که سردسیر هستند، ضخامت ایزوگام و کیفیت آن‌ ها و همچنین کیفیت مواد پلیمری به‌ کار رفته در آن ‌ها اهمیت داشته و در نهایت در قیمت ایزوگام هم تأثیر گذار خواهد بود. همچنین ایزوگام های به‌ کار رفته در مناطق گرمسیری با مناطقی که بارش برف و باران در آن بیشتر است متفاوت بوده و دارای قیمت‌ های متفاوتی می‌ باشند.

۹) نقش نشان ملی استاندارد و ضمانت نامه کتبی در قیمت ایزوگام

ایزوگام ها در شرکت‌ های گوناگونی با کیفیت های مختلف تولید می شوند که انواع معتبر و استاندارد آن ها دارای نشان ملی استاندارد می باشند. همچنین به دلیل وجود برخی دلالان در بازار، ایزوگام های بی‌کیفیت با قیمت ارزان ‌تر و بدون نشان ملی استاندارد به بازار عرضه می‌ شوند که کیفیت نهایی عایق کاری را نیز بسیار پایین می آورند. وجود برچسب نشان ملی استاندارد بر روی بسته بندی رول های ایزوگام، نشان از کیفیت و مرغوبیت آن ها داشته و از این‌ رو در قیمت ایزوگام هم تأثیرگذار خواهد بود.

علاوه بر این ارائه ضمانت‌ نامه کتبی در هنگام خرید ایزوگام بسیار مهم است که موجب می شود مشتریان با خاطرب آسوده و با اعتماد بیشتری اقدام به خرید ایزوگام مورد نظر نمایند. بنابراین اگر ایزوگام خریداری شده دارای بیمه‌ نامه معتبر و ضمانت‌ نامه کتبی باشد، بدان معنا است که دارای خدمات پس‌ از فروش خواهد بود و در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی پس از نصب آن می توانید به نمایندگی مربوطه مراجعه کرده و از خدمات پس از فروش رایگان آن بهره مند گردید.

تمامی برندهای ایزوگام عرضه شده به مشتریان در شرکت ایزوگام نوین به صورت اصل بوده و دارای نشان ملی استاندارد و همچنین  بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر ۱۰ ساله می باشند. این مجموعه تمامی خدمات عایق کاری خود در تهران و کرج را با خدمات پس از فروش بی نظیر ارائه می دهد.

۱۰) نقش خرید جزئی و یا عمده در قیمت ایزوگام

خرید عمده محصولات به ‌طور معمول از خرید آن ها به‌ صورت جزئی ارزان‌ تر بوده و دارای قیمت پایین ‌تری هستند. بنابراین خرید ایزوگام با متراژ بالا، به ‌طور عمده از خرید آن‌ ها به‌ صورت رول‌ های تکی ارزان ‌تر می‌ باشد.

شرکت ایزوگام نوین به منظور جلب رضایت مشتریان خود، در ارائه تمامی خدمات ایزوگام به آن ها، قیمت ایزوگام را به صورت قیمت ایزوگام عمده در نظر می گیرد تا هزینه های عایق کاری برای مشتریان مقرون به صرفه  باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *