با توجه به ویژگی هایی که قیرگونی دارد، به جرأت می توان گفت که این نوع عایق رطوبتی از جمله عایق‌ های بسیار مقاوم است که با قرار گرفتن لایه های گونی در بین لایه های قیر، یک محصول نهایی منسجم و پایدار به وجود می آید و به نوعی می توان گفت که در این روش، قیر به وسیله ی گونی تثبیت و مسطح می شود و الیاف گونی نقش مسطح کننده را ایفا می کند. از این نوع عایق که با استفاده از مصالح ساده و در دسترس  اجرا می گردد، در سطوح مختلف ساختمان از جمله دیوارها، پشت بام، قیرگونی سرویس های بهداشتی و حمام و به ویژه در فضاهای کوچک استفاده می شود.

شرکت ایزوگام نوین که برترین مرکز ارائه دهنده ی انواع خدمات در زمینه ی تمامی عایق های رطوبتی می باشد، در راستای عمل به تعهدات خود، تمامی خدمات مربوط به قیرگونی در تهران را نیز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای اهالی محترم تهران عرضه می کند.

قیمت قیرگونی در تهران

محاسبه ی قیمت قیرگونی بر اساس متر مربع می باشد؛ اما علاوه بر مساحت سطحی که قرار ایت عایق کاری شود، هزینه ی نهایی این عایق کاری به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که برخی از آن ها عبارتند از:

روش اجرای  عایق کاری که به صورت تک لایه اجرا می شود و یا با ضخامت های دولایه یا سه لایه اجرا می گردد؛ دسنمزد نصاب که در مناطق مختلف تهران متفاوت است؛ محل اجرای قیر و گونی که با توجه به سختی کار و یا نحوه ی اجرا، دستمزد قیرگونی کار هم تغییر می کند، برای نمونه دستمزد قیرگونی دیوار با دستمزد قیر گونی پشت بام متفاوت است؛ در برخی از شرایط آب و هوایی به دلیل سختی کار مضاعف، هزینه قیرگونی نیز افزایش می یابد.

 در مجموعه ی ایزوگام نوین جهت رضایت مشتریان عزیز در تهران، پایین ترین قیمت قیرگونی در این شهر برای تمامی مناطق تهران ارائه می کند و توانسته است با انجام خدمات قیر گونی با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت، بخش مهمی از پروژه های قیر و گونی پایتخت انجام دهد.

فروش قیروگونی در تهران

همواره دو عامل در تعیین کیفیت عایق های رطوبتی نقش کلیدی دارند، که عبارتند از: کیفیت مواد اولیه و مصالح مصرفی و همچنین میزان تجربه ی نصاب و نحوه ی اجرا. در مورد عایق قیر گونی نیز، نقش مواد اولیه ی قیر و گونی مصرفی در کیفیت نهایی عایق کاری، بسیار پر رنگ و تعیین کننده است. بنابراین برای اطمینان از کیفیت و کارایی این عایق، باید مواد اولیه ی قیر و گونی از یک مرکز معتبر و شناخته شده تهیه گردد تا در مورد مرغوبیت و استاندارد بودن آن ها اطمینان حاصل شود.

شرکت ایزوگام نوین که دارای سابقه ای درخشان در زمینه ی عرضه ی محصولات و مواد اولیه ی مرغوب و استاندارد به مشتریان خود است، در زمینه ی فروش مواد اولیه ی استاندارد و با کیفیت قیرگونی در تهران نیز توانسته است با ارائه‌ ی قیر درجه یک و همچنین گونی چتایی کنفی با کیفیت پیشگام و پیشرو باشد.

اجرای قیرگونی در تهران

پس از حصول اطمینان از تهیه ی مواد اولیه ی درجه یک برای انجام اجرای قیرگونی در تهران، مسئله ی دیگر برای داشتن یک عایق رطوبتی مقاوم و استاندارد، اجرای صحیح و با کیفیت قیر گونی با رعایت تمامی جزئیات و نکات مهم بر روی سطح مورد نظر می باشد. که در این راستا مهارت و تجربه ی نیروهای قیرکار بسیار تعیین کننده می باشد.

قیر و گونی در ضخامت‌های مختلفی نظیر یک لایه، دولایه و سه لایه اجرا می شود که همین تفاوت در تعداد لایه‌ ها سبب ایجاد تفاوت کوچکی در روش اجرای این عایق کاری می گردد.

اهالی محترم تهران در مناطق مختلف از جمله: الهیه، تجریش، زعفرانیه، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک، تهرانپارس، نارمک، حصارک، شهرک اندیشه، کریمخان، گاندی، نظام آباد، پاستور، بهارستان، افسریه، جوادیه، تهرانسر، زیبادشت و سایر مناطق تهران، می توانند با مراجعه به نمایندگی های مرکز ایزوگام نوین، تمامی خدمات اجرای قیرگونی در تهران را با بهترین کیفیت توسط نیروهای کاری خبره و با تجربه این مجموعه دریافت نمایند.

مراحل اجرای قیروگونی در تهران

مراحل اجرای قیرگونی در تهران به صورت زیر است:

۱) پیش از نصب قیرگونی در تهران سطح مورد نظر، با استفاده از سیمان کاملا پوشانده می شود، اما باید توجه شود که سیمان ترک برنداشته و بدین ترتیب قیر بتواند به طور کامل سطح را بپوشاند.

۲) پس از پخش قیر، مهم ترین نکته پوشاندن کامل سطح با استفاده از قیر است، تا به هیچ وجه آب به درون آن نفوذ نکند.

۳) در این مرحله با استفاده از یک گونی، روی قیر پوشانده می شود، به طوری که چین خوردگی بر روی آن باقی نماند.

۴) در این مرحله نیز با ترکیب کردن قیر نرم و قیر سفت، لایه دوم قیر بر روی گونی ریخته می شود.

۵) در این مرحله برای اینکه راه نفوذ آب به طور کامل بسته شود، قیرگونی به طور معکوس انجام می شود.

در صورتی که شما قصد استفاده از عایق قیرگونی را به منظور ایزولاسیون سقف دارید، حتما باید توان تحمل بار ساختمان را بررسی نمایید. ولی در این باره جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، چرا که کارشناسان ما در شرکت ایزوگام نوین، در زمان اجرای کار، تمامی این نکات را بررسی می کنند.

خدمات شرکت ایزوگام نوین در زمینه ی قیرگونی در تهران

شرکت ایزوگام نوین عرضه کننده ی تمامی خدمات قیرگونی با بهترین کیفیت در تهران می باشد که برخی از این خدمات عبارتند از:

– فروش مواد اولیه ی مورد نیاز برای اجرای قیر گونی از جمله گونی چتایی بنگال با کیفیت و همچنین قیر خالص پالایشگاهی درجه یک

– انجام زیر سازی جهت آماده سازی سطوح مختلف برای اجرای قیرگونی در تهران

– اجرای عایق قیر و گونی در سطوح مختلف با ضخامت های مختلف از جمله یک لایه، دو لایه و سه لایه

– انجام تعمیرات مختلف این نوع عایق در محل هایی که دچار خرابی یا نشتی شده اند، از جمله ترمیم، لکه گیری و یا تعویض قیرگونی کهنه و فرسوده ی سطوح مختلف مانند پشت بام

مزایا و معایب قیرگونی در تهران

قیرگونی نیز مانند عایق های رطوبتی دیگر، دارای مزایا و معایبی است که عبارتند از:

از جمله مزایای قیرگونی در تهران می توان به در دسترس بودن مواد اولیه ی قیر و گونی، رفع شکستگی‌ ها و بریدگی‌ ها با استفاده از قیرگونی و … اشاره کرد.

از جمله معایب قیرگونی نیز عبارتند از: خطرناک بودن انجام عملیات قیرگونی به واسطه ی کار با قیر داغ، امکان خرابی و پوسیده شدن با گذشت زمان، ایجاد آلودگی های زیاد در زمان نصب و راه اندازی عایق، امکان نشست ساختمان در نتیجه ی پاره شدن قیرگونی و …

آیا خدمات قیر گونی شرکت ایزوگام نوین در تهران، خدمات پس از فروش دارد؟

بله. مجموعه ی ایزوگام نوین به جهت اطمینان از کیفیت محصولات و خدمات خود همواره برای محصولات و خدماتی که به مشتریان عرضه می کند، ضمانت نامه و خدمات پس از فروش رایگان ارائه می دهد تا موجب رضایت خاطر مشتریان عزیز گردد.

آیا شرکت ایزوگام نوین در تهران از قیر گونی آماده نیز استفاده می کند؟

قیرگونی آماده  یک محصول اصلاح شده‌ ی پلیمری است که به صورت سرد استفاده می‌ شود، به همین دلیل به آن قیرگونی سرد نیز گفته می‌شود. از آنجایی که روش اجرای این قیرگونی بسیار سریع و راحت و بدون نیاز به حرارت زیاد است، مجموعه ی ایزوگام نوین نیز مطابق نظر مشتریان در برخی از سطوح از این نوع قیرگونی استفاده می کند.

قیر مصرفی شرکت ایزوگام نوین برای قیر گونی در تهران، از چه نوع قیری است؟

قیر مورد استفاده توسط این مجموعه در عایق های قیر گونی از نوع قیر خالص پالایشگاهی است که با برخورداری از کیفیت لازم و ایجاد استحکام فوق‌العاده، مانع از نفوذ رطوبت به ساختمان و بروز آسیب و تخریب آن می‌شود.

گونی مورد استفاده توسط ایزوگام نوین برای قیرگونی در تهران چگونه است؟

گونی مصرفی توسط این مرکز، برای قیر و گونی، از نوع گونی چتایی کنفی است که دارای بافت یکنواخت و عاری از آلودگی است و هیچ گونه گره نیز در بافت آن وجود ندارد.

قیرگونی در تهران بر اساس نوع نیاز افراد و مکان ها صورت می گیرد و نصب و اجرای آن نیاز به افرادی متخصص در این کار دارد و قیمت آن نیز براساس ویژگی ها و شرایطی خاص تعیین می گردد.
متن خبر
عملیات عایق کاری از جمله کارهای مهمی می باشد که لازم است آن را به دست کاردان این کار سپرد.
در قدیم بیشتر قیرگونی انجام می دادند اما با پیشرفت علم، ایزوگام را اختراع کردند و حال از آن استفاده می کنند.
البته در حال حاضر هم گاهی لازم است جایی را قیرگونی کنند و بر اساس نوع آن مکان و شرایطی که دارد، نوع عایق را انتخاب می نمایند.

قیرگونی در تهران:

قیرگونی یک نوع عایق کاری در ساختمان می باشد که در واقع برای ایزولاسیون قسمت های مختلف ساختمان از آن استفاده می نمایند.
در این روش، میان لایه های قیر، گونی قرار می دهند و این عمل سبب انسجام کار نهایی می شود که همان قیرگونی می باشد.

افراد زیادی هستند که قیرگونی را بر راه های دیگر ترجیح می دهند و دلایل آن ها این است که اولا اجرای آن راحت می باشد، دوما مصالح آن کاملا در دسترس هستند و به راحتی می توان آن ها را محیا کرد و در نهایت برای فضاهایی که کوچک هستند بسیار مناسب می باشند.
البته که این روش معایبی هم دارد مثل این که ناحیه ای که قیرگونی شده است به مرور زمان می پوسد، قیر داغ می باشد و خودش خطرناک است و اینکه در آن احتمال پارگی پس از گذشت مدت زمانی زیاد است.
همان طور که متوجه شدید قیرگونی محصولی از ترکیب قیر و گونی می باشد که برای عایق کردن قسمت هایی مانند پی سازی، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها و پشت بام های ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در این روش باید قبل از اجرا، سطح کار باید کاملا صاف و تمیز شود.
در این روش، قیر را به وسیله ی گونی تثبیت می نمایند زیرا الیاف گونی نقش مسطح کننده دارد.
عملیات قیرگونی کاری راحت نیست و باید توسط متخصص در این کار انجام گیرد تا بر طبق اصول باشد و بعدها مشکلی برایش پیش نیاید.
قیرگونی بهتر است یا ایزوگام؟
شایان ذکر است که بگوییم ماده ی اولیه ی هر دو عایق از قیر می باشد.
تفاوتی که بین این دو نوع عایق وجود دارد این است که در قیرگونی، از گونی استفاده می نمایند که باید کاملا سالم و نو و بدون چروک باشد.
قیر گونی برای فضاهای کوچک مانند حمام بسیار مناسب است و صرفه ی اقتصادی بهتری نسبت به سایر عایق ها دارد.
در ایزوگام ها از الیاف مصنوعی در کنار قیر استفاده می شود و نکته ی مهمی که دارد این است که پوشش آن نسبت به قیر گونی مقاوم تر است و عمری در حدود 15 سال دارد.

این ماده از گونی بسیار سبک تر می باشد و در برابر سرما و گرما مقاومت بیشتری دارد، همچنین در هر جایی قابلیت نصب را دارا می باشد.
مزایایی برای ایزوگام در نظر گرفته شده است که در برابر قیرگونی سبب می شود افراد توجه بیشتری به ایزوگام نشان دهند.
این مزایا عبارت هستند از:

ایزوگام ارزان تر می باشد و هزینه ی نصب آن کمتر می باشد.
نصب آن بسیار راحت از قیرگونی می باشد و نیاز به اماده سازی زیادی ندارد و با یک مشعل و خمیر پرایمر به راحتی قابل اجرا می باشد.
به دلیل این که در آن از گونی استفاده نشده است، دیرتر احمال پوسیدگی وجود دارد و عمر مفید آن بسیار بالا است.
نازک و سبک تر از قیرگونی می باشد.
در محیطی که قرار است نصب گردد کمتر از قیرگونی دچار کثیفی می شود.
برای ایزوگام برندهای معتبری وجود دارد که خدمات پس از فروش مناسبی را ارائه می دهند.
نصب آن نیاز به مهارت و تبحر در اجرای درزها و جلوگیری از نشتی ها دارد و باید فرد نصاب در این کار، دوره دیده باشد.

و این که یک مشکلی که دارد این است که در برخی از فصول و در زمان هایی که بارش های دوره ای وجود دارد، قابل اجرا نمی باشد.
با بررسی تمامی موارد فوق به این نتیجه می رسیم که ایزوگام نسبت به قیرگونی بهتر می باشد و شرایط مناسب تری را به وجود می آورد.
خدمات اجرای قیرگونی در تهران
در تهران و سایر شهرها مراکزی وجود دارند که اجرای قیرگونی را بر عهده گرفته اند.
این مراکز با استفاده از تجهیزات خوب و مواد اولیه ی مرغوب و باکیفیت، کار خود را به درستی انجام می دهند و رضایت مشتریانشان را به ارمغان می آورند.
برای اجرای قیرگونی لازم است تا افرادی که به این فعالیت نیاز دارند، کمی تحقیق نمایند و اطلاعات خود را در این زمینه و تمام مراحل آن کامل نمایند.
پس از آن با پرس و جو از افرادی که این کار را انجام داده اند و اطلاع از میزان رضایتشان و یا جست و جو در اینترنت و پیداکردن مراکز نصب و اجرا، متوجه شوند که در تهران از چه جاهایی می توانند خدمات بگیرند.

افرادی هم که در این زمینه خدمات می دهند لازم است دوره های مورد نیاز را گذرانده باشند تا با دقت و سرعت عمل کافی، این وظیفه را به سرانجام برسانند.
قیرگونی در تهران نیز هنوز انجام می گیرد و در واقع بر اساس نوع مکانی که مد نظر است، تعیین می نمایند که قیرگونی شود بهتر است یا ایزوگام.
قیمت نصب قیرگونی در نمایندگی معتبر
هر کارخانه ای برای خودش، نمایندگی های مجازی دارد که آن ها علاوه بر وظیفه ی به فروش رساندن قیرگونی، وظیفه ی نصب و اجرای آن را نیز بر عهده دارند.

یمت نصب قیرگونی براساس معیارهای مختلفی تعیین می گردد.
یکی از این معیارها میزان فضای مورد نظر است که قرار است عایق کاری شود.

هرچه فضا بزرگتر باشد هزینه ی نصب آن متفاوت تر است نسبت به فضاهای کوچکتر.
این که فضا کجا می باشد هم در قیمت نهایی تاثیرگذار است مثلا فضای مورد نظر پشت بام است یا حمام و یا مکان های دیگر سبب می شوند که قیمت اجرای آن متفاوت باشد.

قیرگونی در تهران توسط نمایندگی های معتبری صورت می گیرد و قیمت آن نیز بر اساس شرایط بیان شده معین می شوند.

3.5/5 - (2 امتیاز)

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *