شرکت ایزوگام نوین درتهران و البرز خدمات ایزوگام درجه یک در تهران و تمامی اصول ایزوگام را توضیح می دهد، به طور کامل ایزوگام فایقی است که در سطوح مختلف از بروز آب ونم زدن ساختمان جلوگیری می کند ایزوگام از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده و با استفاده از گرما بر پشت بام و مکان مورد نظر نصب می‌شود و از ایزوگام برای عایق کردن سطوح مختلف همچون پی ساختمان، بدنه دیوار ، کف پشت بام ، استخر، کف پارکینگ، کف سرویسها وغیره… برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت استفاده می کنند.

شرکت ایزوگام نوین درتهران و البرز ، مواد تشکیل دهنده ایزوگام را به نمودار زیر توضیح می دهد

۱-قیر صنعتی ۷۰/۶۰ دربعضی مواقع از قیر دمیده

۲-مواد پلیمری به نام اتکتیک پلی‌پروپیلن

۳-لایه تیشوی نخ دار

۴- لایه پلی‌استر سوزنی

۵-پودرتالک و پلی اتلین

۶-فویل آلومینیومی

۷-باند و چسب

ایزوگام پشم شیشه ایران در کرج

مشخصات ایزوگام

ایزوگام درجه یک در تهران و البرز ومناطق چهار فصل باید با استاندارد در ابعاد ۱۰*۱ متر میباشد که تمام اندازه های ایزوگام یکسان میباشد و ضخامت ۳.۵ تا ۴ میلی‌ متر و وزن تقریبی ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم به ‌صورت رول ‌ تولید میگردد.ایزوگام به علت سبکی و مقاومت زیاد به ‌تنهایی یک عایق کامل جهت پشت ‌بام، پی ساختمان، حمام و استخر، مخازن آب، تونل ‌های آبیاری، سرویس بهداشتی قابل اجزا میباشد برای اطلاعات بیشتر با شرکت ایزوگام نوین تماس بگیرید.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

انواع ایزوگام

به طور کل دو نوع ایزوگام در بازار وجود دارد یک نوع تک لایه با ضخامت ۳ میلی ‌متر و یک نوع دولایه با ضخامت ۳.۵ تا ۴ میلی ‌متر میباشد. و این دو نوع ایزوگام در دو حالت باز تولید میشود ایزوگام فولدار که بیشتر برای پشت بامها استفاده میشود بعد ایزوگام ساده این ایزوگام برای سطوحی استفاده میشود که در زیر میماند و روی آن ملات ویا موزائیک ویا سنگ کار میشود مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ایزوگام نوین در تهران برای آگاهی شما عزیزان در باره ایزوگام و نحوه اجرای ایزوگام ونصب ایزوگام وقیمت ایزوگام در کنار شما میباشد برای اطلاعات بیشتر با شرکت ایزوگام نوین تماس بگیرید.

وسایل مورد نیاز برای نصب ایزوگام

1-طناب و قرقره انتقال ایزوگام:

در مواقعی که به دلیل نبود آسانسور و سختی حمل ایزوگام از پله ها نیاز به طناب و قرقره می باشد تا کار حمل ایزوگام به پشت بام آسان گردد.

2- کپسول گاز

برای نصب ایزوگام در پشت بام باید رول های ایزوگام در سطح پشت بام باز شده و بعد از اندازه گیری دقیق بوسیله نصاب ایزوگام توسط مشعل که به کپسول مایع متصل می باشد حرارت داده و به سطح بام چسبانده می شود.

قیمت ایزوگام شهریار

3- مشعل ایزوگام کار

مشعل ایزوگام یکی از مهمترین وسایل ایزوگام کارمی باشد که همراه با شلنگ سیمی و سر شلنگی است که به کپسول متصل می شود.

4- کمچه و ماله بند کشی جهت عایق کاری

ماله ای است مخصوص ایزوگام کاری که بعد از نصب ایزوگام به سطح پشت بام با استفاده از این وسیله بند های ایزوگام را بهم میچسباند تا از نفوذ آب جلو گیری شود.

5- تیغ موکت بری یا وسیله برش ایزوگام

جهت برش دقیق ایزوگام و به دلیل استفاده از فویل در ساختار آن نیازبه وسیله ای داریم تا ایزوگام را در اندازه های دلخواه ببرد بدین منظور از کاتر فلزی که دارای تیغه آهنی تیز می باشد استفاده می  کنیم وایزوگام مورد دلخواه خود را میبریم.

6- فنک جرقه ای:

برای شعله ور کردن چراغ ایزوگام استفاده می شود و بهتراست از نوع دسته بلند خریداری شود تا هنگام روشن به نصاب خطر ساز نباشد.

ایزوگام نمونه دلیجان

Rate this post

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *