ایزوگام مایع محصول فوق العاده ی کمپانی ایزوگام نوین است که برای عایق کاری ساختمان ها به کار می رود. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتر و مفیدتری راجع به این ایزوگام کاربردی برای شما بیان نماییم.

هم اکنون با پیشرفت دانش و فناوری در حوزه ی عایق های رطوبتی همواره شاهد ایزوگام های بسیار کارآمدی در این حیطه هستیم. ایزوگام مایع از جمله این عایق های محبوب می باشد که با نام های عایق سرد قیر پلیمری، نانو ایزوگام مایع، ایزوگام نانو پلیمری مایع و … نیز در بازار شناخته شده می باشند. در حال حاضر این نوع محافظ رطوبتی یعنی ایزوگام نانو پلیمری مایع از به روز ترین انواع ایزوگام های موجود برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به درون ساختمان ها می باشد که برای بسیاری از سطوح مورد استفاده قرار می گیرد.

ایزوگام مایع بهترین محافظ رطوبتی

امروزه ایزوگام مایع با توجه به برخورداری از مواد تشکیل دهنده ای مانند قیر امولسیونی با رزین‌ های امولسیونی، الیاف پلی‌ پروپیلن، فیلر های مصنوعی و معدنی و … طرفداران  خاص خود را در میان دیگر عایق ها دارد. این عایق کاربردی نانو پلیمری مایع بر اساس مواد متشکل آن توانایی اجرا در چندین لایه را به صورت کاربردی دارد، به همین دلیل می‌ توان آن را برای عایق‌ بندی سطوح مختلف در صنعت ساختمان سازی از جمله پوشش دهی حفاظتی فونداسیون بتنی، عایق کاری های سطوح خیس و مرطوبی از جمله سرویس های بهداشتی، درزگیری آسفالت و کوچه و خیابان ها و همچنین برای کلیه ی سطوح فلزی به منظور جلوگیری از زنگ زدن و اکسایش آن ها به کار برده می شود.

ایزوگام مایع بهترین محافظ رطوبتی جدیدی است که از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده، به طوری که با بهره مندی از کارایی های مختلفی که دارد توانسته تا به میزان قابل توجهی پاسخ گوی نیاز خریداران بسیاری با علایق مختلف باشد. بر این اساس این عایق بر مبنای خصوصیاتی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، دارای طرفداران خاص خود بوده در نتیجه توجه مشتریان زیادی را به خود جلب نموده است.

مشخصات فنی ایزوگام مایع

پس از معرفی ایزوگام نانو پلیمری مایع در ادامه ما قصد داریم تا شما را با مشخصات فنی ایزوگام مایع برای آشنایی هر چه بهتر این عایق فوق العاده برای شما مخاطبین همیشه همراه عزیز بپردازیم. این ایزوگام محبوب همان طوری که گفتیم بر اساس قیر امولسیونی اصلاح شده با رزین‌ های امولسیونی منعطف، فیلر های معدنی و مصنوعی و الیاف پلی پروپیلن طراحی و ساخته شده است که کلیه این مواد موجب شده تا عایق ما به طور صد در صدی سبب آب بندی سطوح مختلف شود. ایزوگام مایع قابلیت نصب بر روی کلیه سطوح سیمانی را داشته و همچنین امکان اجرای لایه‌ های بعدی بر روی آن و عبور و مرور را نیز دارد. این نوع عایق‌ مایع که بر اساس مواد معدنی و شیمیایی بر پایه ی آب متشکل شده است، در دو نمونه ی بی‌ رنگ و رنگ دار وجود دارد، که البته نوع رنگ دار آن دارای رنگ‌ های متنوعی می‌ باشد.

انواع ایزوگام مایع

همان طوری که در بخش قبلی اشاره کردیم، انواع ایزوگام مایع در دو نوع نانو ایزوگام‌ های مایع بی‌ رنگ و رنگ دار در بازار موجود هستند، که از نظر جنس تفاوت آنچنانی با هم ندارند و تنها فرق اصلی آن‌ ها در این است که نوع رنگ دار آن یک ماده‌ ی شیمیایی را در مقایسه با مواد تشکیل دهنده ی نوع بی رنگ آن بیشتر دارد. توجه داشته باشید که این نوع عایق های مایع یعنی هم مدل رنگ دار و هم نوع بی رنگ آن در دما هایی ما بین ۴۰ تا ۱۳۰ درجه فارنهایت قابلیت استفاده داشته و در نتیجه با توجه به بارش های فراوان و رطوبت بالای موجود در نواحی شمالی بیشترین استفاده را در این مناطق دارند.

مزایای استفاده از ایزوگام مایع

در ادامه ی مطلب برای استفاده ی هر چه بهتر شما از این عایق بی نظیر به بازگوی مزایای استفاده از ایزوگام مایع خواهیم پرداخت.

□ یکی از اصلی ترین نقاط مثبت ایزوگام نانو پلیمری مایع خاصیت فوق العاده ی ضد آب بودن آن است، چرا که به هیچ وجه آب را جذب نمی‌ کند.

□ خاصیت بی نظیر دیگر این عایق رطوبتی انعطاف‌ پذیری و کشسانی بسیار عالی آن است که از ایجاد شکاف و درز های ساختمانی جلوگیری به عمل می آورد.

□ نصب سریع و آسان

□ استقامت بسیار زیاد نسبت به مواد اسیدی و قلیایی، سولفات‌ ها و کلرید ها

□ استحکام بسیار بالای آن در برابر اشعه‌ ی uv خورشید

□ قیمتی مناسب در مقایسه با دیگر عایق های رطوبتی جامد

□ پوشش دهی یکدست و بدون ترک

□ چسبندگی بسیار بالا در اغلب سطوح مختلف با مصالح ساختمانی گوناگون

□ مقاومت بی نظیر آن در مقابل حرارت زیاد و گرمای شدید

□ بهترین عملکرد و مقاومت در وضعیت های جوی متنوع

□ طول عمر بهینه

□ قابل تعمیر در برابر صدمات فیزیکی جزئی

ویژگی های فوق العاده ایزوگام مایع

این عایق نیز مانند بسیاری از دیگر ایزوگام ها دارای ویژگی های کاربردی مهمی است که ما قصد داریم تا آن ها را به طور کامل برای شما عزیزان شرح دهیم. از جمله ویژگی های فوق العاده ایزوگام مایع می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ایزوگام نانو پلیمری مایع از نظر ظاهری به شکل مایع ویسکوز سیاه است، که این نوع عایق ها پس از طی کردن عملیات تولید در محفظه های ۵، ۱۰ و ۲۰ لیتری نگه داری و مراقبت می‌ شوند. میزان استفاده ی این مدل ایزوگام در هر متر مربع حدود ۲ الی ۳ کیلوگرم است. این نوع عایق سرد قیر پلیمری نیازی به آماده سازی نداشته و به طور پیش فرض آماده ی استفاده می باشد. از دیگر ویژگی های اصلی ایزوگام مایع می توان به میزان مقاومت بی نظیر آن در مقابل حرارت های بالا و دما های پایین به اندازه ی منفی ۲۰ درجه تا مثبت ۷۰ درجه اشاره کرد. میزان ضخامت آن نیز برابر با ۲ تا ۳ میلی متر می باشد. البته لازم به ذکر است که بدانید استفاده از رنگ رفلکس آلومینیومی در تهیه ی این ایزوگام به منظور تردد و یا منعکس کردن نور خورشید الزامی است.

کاربرد های عایق رطوبتی ایزوگام مایع

از جمله کاربرد های عایق رطوبتی ایزوگام مایع می توان ایزوگام کاری سطوح مختلف ساختمانی مانند پشت بام، دﯾوار های داخلی و خارجی سازه ها برای عدم نفوذ پذیری نم و رطوبت، ایزولاسیون سطوحی که مرتبا ﺧﯾس و ﻣرطوب بوده نظیر حمام، آشپزخانه و ﺳروﯾس های ﺑﮭداﺷتی، ترمیم و لکه گیری عایق های آسیب دیده مانند اﯾزوﮔﺎم، ﻗﯾرﮔوﻧﯽ و آﺳﻔﺎﻟت، ﭘوﺷش مناسبی برای ﻓوﻧداﺳﯾون ھﺎی ﺑﺗﻧﯽ، ایزولاسیون تمام ﺳطوح ﻓﻠزی در برابر اکسایش، زنگ زدگی و ﺧوردﮔﯽ، درز گیری اﻧﺑﺳﺎط سطوح سازه های ﺑﺗﻧﯽ، پر نمودن آﺳﻔﺎﻟت خیابان ها و راه ھﺎ با استفاده از ایزوگام مایع، مناسب ترین عایق جهت عایق کاری در مناطق مرطوب با بارندگی های مدام و … را نام برد. برای تهیه ی این ایزوگام استثنایی شما می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت ایزوگام نوین تماس بگیرید.

عوامل موثر بر کیفیت ایزوگام مایع

به طور معمول عوامل مختلفی در کیفیت و کارایی ایزوگام مایع تاثیر گذار می باشند، که باعث شده تا این ایزوگام به عنوان بهترین عایق محافظتی شناخته شود. از جمله مواردی که نمایندگی ما همواره در راستای ارائه محصولات فوق العاده ی خود به ویژه این عایق به آن توجه زیادی نموده، عوامل موثر بر کیفیت ایزوگام مایع می باشد. چرا که در ساخت این نوع عایق از قیر صنعتی درجه یک و پلی استری با کیفیت استفاده شده که تاثیر بسیار زیادی بر کارکرد آن دارد و به این ترتیب موجب شده تا این عایق طول عمر طولانی داشته باشد. همچنین لازم است بدانید که میزان محافظت از سطح اجرای مورد نظر در برابر رطوبت و دیگر عوامل مخرب زا با کیفیت ایزوگام نانو پلیمری مایع ارتباط مستقیمی داشته به طوری که هر چه مقدار کیفیت آن بالاتر باشد، این عایق عملکرد بهتری خواهد داشت. عامل موثر دیگری که موجب کیفیت بالای این محصول شده وزن آن بوده، به طوری که نباید بیشتر از ۴۰ کیلوگرم سنگین باشد.

مقایسه ایزوگام مایع با دیگر عایق ها

در مقایسه ایزوگام مایع با دیگر عایق ها باید عنوان کرد که به علت چسبندگی بسیار بالایی که این ایزوگام دارد، سبب شده تا دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر ایزوگام‌ ها داشته باشد. توجه کنید که این میزان چسبندگی در ایزوگام مایع در حدی است که در طول مدت زمان های بسیار طولانی هم هرگز خراب نشده و دچار آسیب نمی شود. از دیگر تفاوت های این ایزوگام سرد قیر پلیمری با دیگر عایق ها، جنس مواد آن که از نوع مایع می باشد، است که این خصوصیت سبب می شود تا تمامی درز و ترک های سطوح مختلف را به خوبی پوشش داده و از نفوذ آب و رطوبت به درون آن ها جلوگیری کند.

 همچنین، این خاصیت سبب شده تا این ایزوگام بتواند با رنگ‌ های متنوع ترکیب شده و در سطوح گوناگونی مورد استفاده قرار گیرد. ضمن کلیه ی تفاوت های گفته شده ایزوگام نانو پلیمری مایع مد نظر نسبت به دیگر عایق های رطوبتی موجود در بازار، دارای نما و جلوه‌ ی جذاب تری بوده که به طور معمول برای استفاده در جاهایی که نیاز به زیبایی بیشتری دارند مناسب تر است.

نصب تخصصی ایزوگام مایع

همان طوری که در مقالات گذشته نیز گفتیم شیوه ی اجرایی انواع عایق رطوبتی از جمله ایزوگام مایع دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد، چرا که در زمان پیاده سازی باید به دلیل حساسیتی که این ایزولاسیون دارد، دقت و مهارت بسیار بالایی را به کار برد. نصابان ایزوگام کار شرکت ایزوگام نوین تمام پروژه های اجرایی خود را به صورت کاملا تخصصی و اصولی با ظرافت بالایی انجام می دهند.

 درباره ی روند نصب ایزوگام مایع نیز باید این چنین بیان نمود که لازم است این عملیات حتما به دست افراد متخصص و حرفه ای در حوزه ایزوگام سپرده شود. البته در نظر داشته باشید که به منظور راه اندازی این نوع عایق، باید به مسائل مربوط به پیش از اجرای آن مانند زیرسازی توجه کرده تا در صورت لزوم یک عملیات درست و استاندارد را اجرا کنید. به طوری که کاملا مستحکم و مقاوم بوده تا برای سال‌ های متمادی بتوان از آن استفاده نمود.

بهترین هزینه نصب ایزوگام‌ مایع در کرج

به منظور محاسبه ی بهترین هزینه ایزوگام‌ مایع در کرج شما باید کیفیت و وزن این محصول بی نظیر را در نظر بگیرید. با توجه به کیفیت فوق العاده ایزوگام نانو پلیمری مایع در مقایسه با دیگر ایزوگام های جامد که بالاتر می باشد، بر این اساس هزینه ی آن نیز قاعدتا بیشتر خواهد بود. ایزوگام مایع را به طور معمول برای ایزولاسیون پشت بام ساختمان ها به کار می برند، ولی لازم است بدانید که استفاده از این نوع عایق برای دیگر مکان ها نیز با سطوح ناهموار کاربرد داشته ولی با توجه به نیاز آن به زیرسازی دارای هزینه ی بیشتری می باشد.

 شما می توانید علاوه بر خرید ایزوگام نانو پلیمری مایع اصل در کرج و کلیه مناطق آن از جمله: عظیمیه، مهرشهر، گوهردشت، باغستان، فردیس، حصارک، کیان مهر، جهان شهر، شاهین ویلا، بهارستان و غیره با مراجعه به همکاران متخصص ما از خدمات اجرایی آن نیز با قیمتی بسیار مقرون به صرفه استفاده نمایید.

اجرای ایزوگام نانو پلیمر مایع در تهران

در صورتی که به منظور اجرای ایزوگام نانو پلیمر مایع در تهران و تمام محله های آن مانند قیطریه، کاشانک، طرشت، تهرانپارس، کامرانیه، محمودیه، نیاوران، ولنجک، صادقیه، فرحزاد، گیشا، فرشته، همایون شهر، مرزداران و … در جست و جوی یک نصاب ایزوگام کار مجرب می باشید، ما به شما توصیه می کنیم که حتما به دفتر رسمی ایزوگام نوین مراجعه کرده و از خدمات متنوع آن از جمله نصب و راه اندازی اصولی عایق ها بهره مند شوید.

دقت کنید که برای نصب ایزوگام نانو پلیمری مایع در تهران، کادر نصاب ایزوگام کار حتما باید از مهارت و دانش بالایی برخوردار باشد، به طوری که تجربه و سابقه ی کافی در این حوزه را داشته باشد. معمولا بسیاری از افراد همواره برای یافتن یک نمایندگی معتبر جهت نصب صحیح ایزوگام دچار تردید و نگرانی هستند، ما به شما این اطمینان را می دهیم که با مراجعه به کمپانی پرطرفدار ما به این حقیقت خواهید رسید که عایق کاری ساختمان شما به طور تضمینی برای مدت زمان طولانی انجام می شود.

Rate this post

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *