نصب ایزوگام: ایزوگام یک نوع عایق آماده رطوبت جهت عایق بندی محل مورد نظر برای جلوگیری از ورود آب و نم به قسمت عایق شده می باشد . اجزای اصلی ایزوگام ، قیر و الیاف مصنوعی است و عمرا ایزوگام نسبت به نوع نگه داری ۱۰ تا ۱۵ سال است . ایزوگام با پوشش دادن به ناحیه مورد نظر باعث افزایش عمر ساختمان می شود و همچنین از وارد شدن هزینه زیاد به ساختمان جلوگیری می کند .

ایزوگام پلیمری چیست؟

۱ . ایزوگام پلیمری : حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد از قیر خالص استفاده شده است . ‌‌از جمله مواد دیگری که در این نوع از ایزوگام استفاده می‌شود پلی استر، لایه آلومینیوم و تیشو است که ترکیب کردن همه این مواد با هم می توانند لایه محکم ایجاد کنند که از نفوذ هر گونه مواد نفتی و آب جلوگیری می کنند .
۲. ایزوگام دمیده : ماده اصلی برای ساخت این نوع از ایزوگام ها قیر است که برای تهیه آن نفت کوره ای هوا می دهند . به همین دلیل به این نوع از ایزوگام دمیده می گویند . این نوع از ایزوگام نسبت به ایزوگام پلیمری از قدرت و عمر کمتری برخوردار هستند از این نوع ایزوگام در اندودکاری ، باتری موتور و ساخت ورقهای پوشش بام استفاده می شود . ایزوگام ها بر اساس لایه های به کار رفته به دو دسته تقسیم می شوند :
۱ . ایزوگام تک لایه :(این نوع ایزوگام از پلی استر دوخته شده و ضخامت کم و انعطاف پذیری بالا دارند و در مصارف داخلی کاربرد دارد .
۲ . ایزوگام دو لایه 🙁 در این نوع ایزوگام علاوه بر مواد بکار رفته از تیشو نیز استفاده می شود و استحکام و ضخامت بالایی نسبت به ایزوگام تک لایه دارد .

اهمییت انتخاب ایزوگام از انواع ایزوگام:

با توجه به اینکه در شرایط فعلی بیش از ۳۰۰ نوع ایزوگام در بازار موجود می باشد ، شرکت ایزوگام نوین از نظر کیفیت ، بالا ترین و از نظر قیمت مناسب ترین را به همشهریان عزیز ارائه می دهد .
شرکت ایزوگام نوین عایق کاری را در کرج و حومه ارائه می دهد .
برای انتخاب ایزوگام در کرج به موارد زیر دقت کنید :
۱ – ایزوگامی استفاده کنید که حتما نشان استاندارد ملی ایران را داشته باشد.
۲ – ایزوگام باید از دو لایه تیشو و پلی استر تشکیل شده باشد .
۳ – ایزوگام متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه خود را انتخاب نمایید .
۴ – ایزوگام باید کاملا سالم باشد .
۵ – توجه داشته باشید اکیپ نصب ایزوگام نهایت دقت و ظرافت را انجام دهند .
شرکت ایزوگام نوین با اکیپ مجرب و حرفه ای در سطح تهران و کرج آماده مشاوره رایگان و بازدید از محل و راهنمایی در مورد نوع ایزوگام مورد استفاده به همشهریان خدمات ارائه می دهد.

Rate this post

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *