ایزوگام چیست و انواع ایزوگام را بشناسید.

نصب ایزوگام: ایزوگام یک نوع عایق آماده رطوبت جهت عایق بندی محل مورد نظر برای جلوگیری از ورود آب و نم به قسمت عایق شده می باشد . اجزای اصلی ایزوگام ، قیر و الیاف مصنوعی است و عمرا ایزوگام نسبت به نوع نگه داری ۱۰ تا ۱۵ سال است . ایزوگام با پوشش دادن به ناحیه مورد نظر باعث افزایش عمر ساختمان می شود و همچنین از وارد شدن هزینه زیاد به ساختمان جلوگیری می کند .

ایزوگام پلیمری چیست؟

۱ . ایزوگام پلیمری : حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد از قیر خالص استفاده شده است . ‌‌از جمله مواد دیگری که در این نوع از ایزوگام استفاده می‌شود پلی استر، لایه آلومینیوم و تیشو است که ترکیب کردن همه این مواد با هم می توانند لایه محکم ایجاد کنند که از نفوذ هر گونه مواد نفتی و آب جلوگیری می کنند .
۲. ایزوگام دمیده : ماده اصلی برای ساخت این نوع از ایزوگام ها قیر است که برای تهیه آن نفت کوره ای هوا می دهند . به همین دلیل به این نوع از ایزوگام دمیده می گویند . این نوع از ایزوگام نسبت به ایزوگام پلیمری از قدرت و عمر کمتری برخوردار هستند از این نوع ایزوگام در اندودکاری ، باتری موتور و ساخت ورقهای پوشش بام استفاده می شود . ایزوگام ها بر اساس لایه های به کار رفته به دو دسته تقسیم می شوند :
۱ . ایزوگام تک لایه :(این نوع ایزوگام از پلی استر دوخته شده و ضخامت کم و انعطاف پذیری بالا دارند و در مصارف داخلی کاربرد دارد .
۲ . ایزوگام دو لایه 🙁 در این نوع ایزوگام علاوه بر مواد بکار رفته از تیشو نیز استفاده می شود و استحکام و ضخامت بالایی نسبت به ایزوگام تک لایه دارد .

اهمییت انتخاب ایزوگام از انواع ایزوگام:

با توجه به اینکه در شرایط فعلی بیش از ۳۰۰ نوع ایزوگام در بازار موجود می باشد ، شرکت ایزوگام نوین از نظر کیفیت ، بالا ترین و از نظر قیمت مناسب ترین را به همشهریان عزیز ارائه می دهد .
شرکت ایزوگام نوین عایق کاری را در کرج و حومه ارائه می دهد .
برای انتخاب ایزوگام در کرج به موارد زیر دقت کنید :
۱ – ایزوگامی استفاده کنید که حتما نشان استاندارد ملی ایران را داشته باشد.
۲ – ایزوگام باید از دو لایه تیشو و پلی استر تشکیل شده باشد .
۳ – ایزوگام متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه خود را انتخاب نمایید .
۴ – ایزوگام باید کاملا سالم باشد .
۵ – توجه داشته باشید اکیپ نصب ایزوگام نهایت دقت و ظرافت را انجام دهند .
شرکت ایزوگام نوین با اکیپ مجرب و حرفه ای در سطح تهران و کرج آماده مشاوره رایگان و بازدید از محل و راهنمایی در مورد نوع ایزوگام مورد استفاده به همشهریان خدمات ارائه می دهد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *