نمایندگی ایزوگام در گلشهر

نمایندگی ایزوگام در گلشهر

نمایندگی ایزوگام در گلشهر

نمایندگی ایزوگام در گلشهر

نمایندگی ایزوگام در گلشهر
نمایندگی ایزوگام در گلشهر

شرکت ایزوگام نوین دارای نمایندگی های زیادی از جمله نمایندگی ایزوگام در گلهشر میباشد .که میتوانید برای خرید و درخواست خدمات با ما در ارتباط باشید.

ایزوگام چیست؟؟
بهتر است قبل از خرید کمی اطلاعات در مورد ایزوگام و گونه های آن کسب کنید.ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده دو نوع ایزوگام متفاوت از نظر کیفیت هستند که بهترین نوع آن ایزوگام پلیمری است که از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار بوده ،ولی در مقابل ایزوگام دمیده که از قیر تشکیل شده،همچنین کیفیت و مقاومت کمتری نسبت به ایزوگام پلیمری دارد.و در آخر ایزوگام تک لایه ودولایه که لایه های بکار رفته در آنها باعث نامگذاری و دسته بندی آنها میشود.

همانطور که میدانید هر چیز باارزشی نیازمند رویه ای مقاوم برای محافظت است و پشت بام ها هم از این قائله مستثنی نمی باشند.برای محافظت از پشت بام های خود بهتر است از ایزوگام استفاده کنید که در برابر هرگونه بلای طبیعی از خانه شما محافظت کند.

ایزوگام‌ خوب ایزوگامی است که از ورود هرگونه آب باران،رطوبت و غیره محافظت کند.ایزوگام نه تنها باعث ورود باران نمیشود بلکه از خروج دما در فصول مختلف هم محافظت میکند.
اگر میخواهید سقف خانه خود را ایزوگام کنید بهتر است در فصل تابستان این کار را انجام دهید زیرا مناسب ترین فصل برای این کار است.

نصب ایزوگام
نصب ایزوگام باید حتما توسط افراد متخصص و کاردان انجام شود‌هرچه قد که شما از ایزوگام مطلوب و باکیفیت استفاده کنید اگر نصب آن صحیح و تخصصی نباشد نتیجه مطلوبی دریافت نمیکنید.پس بهتر است از نصابی کمک بگیرید که سالهاست در این کار هستند.
شرکت ایزوگام نوین با 25سال سابقه و25سال شعبه در تهران بهترین افراد را استخدام کرده تا کاری مطلوب و رضایتمند را به مشتریان و همشهریان خود در محلات تهران عرضه کند.

نصب ایزوگام در دمای پایین و هوای سرد با مشکل روبرو خواهد شد زیرا باعث میشود نصب ایزوگام با دشواری و کیفیت پایین انجام شود.

پس بهتر است کار خود را به زمانی موکول کنید که دمای هوا درجه حرارت بیشتری داشته باشد تا قدرت چسبندگی مطلوبی را پیدا کند.بهترین نصابان و نصب کنندگان را از ایزوگام نوین درخواست کنید.

ویژگی های ایزوگام نامرغوب
اگر ایزوگام شما هر یک از نشانه های زیر را دارا بود به این معناست که ایزوگامی که خریداری کرده اید غیر استاندارد و نامرغوب است.
از مقاومت کمی نسبت به دما برخوردار است.
از عمر کوتاهی برخوردار است.
زودتر از حد معمول کیفیت خود را از دست میدهد و خراب میشود.
دارای استاندارد ظاهری نمیباشد.
از مواد اولیه نامرغوبی در آن استفاده شده است.
هر یک از موارد ضمانت نامه،علامت استاندارد و بیمه نامه را ندارد.

اجرای ایزوگام

اجرای ایزوگام کاری است اصولی و تخصصی که مراحل خاص خود رادارد.مراحل اجرای صحیح ایزوگام عبارتند از:
تمیز کردن سطح مورد نظر
انجام عملیات زیرسازی
اندازه گیری محلی که میخواهید ایزوگام نصب کنید
شروع عملیات نصب ایزوگام
حرارت دادن به ایزوگام
بندکشی سطح
بخاطر داشته باشد حتما کار اجرای ایزوگام را کسی انجام دهد که در این کار تجربه کافی را دارا باشد.زیرا این کار کاری نیست که بتوان به افراد عادی سپرد.ایزوگام نوین با در دست داشتن بهترین گروه ها و بهترین ابزار در کار اجرای هرچه صحیح تر ایزوگام چندین سال است که در این راه فعالیت کرده و رضایت مشتریان خود را جلب کرده است.

خدمات ایزوگام
خدمات شرکت ایزوگام نوین در گلشهر عبارتند از:
فروش ایزوگام
لکه گیری ایزوگام
نصب ایزوگام
اجرای ایزوگام
تعمیر ایزوگام
قیرگونی و…
ما سعی داریم با ارائه بهترین خدمات و بهترین متخصصان رضایت و لبخند شما همشهریان گرامی را جلب کنیم ،اجرایی صحیح نصبی دقیق و بدون مشکل در کار ما باعث شده است که همه ساله رضایت مشتریان خود را صددرصد به دست بیاوریم.

بهترین کادر تخصصی را از ما یعنی شرکت ایزوگام نوین درخواست کنید.کیفیت در کارما حرف اول را میزند.

 

نمایندگی ایزوگام در گلشهر:

 

بدیهی است که فروش و قیمت ایزوگام نوین دلیجان هم با توجه به نوسانات بازار تغییر کند البته ما سعی خود را میکنیم که تغییر چندانی نکند.

شما میتوانید خرید ایزوگام نوین را که با تمامی برندهای ایزوگام جنت دلیجان، ایزوگام بام گستر دلیجان، ایزوگام شرق دلیجان ، ایزوگام ستاره طلایی، ایزوگام دولایه دلیجان ، ایزوگام درجه یک دلیجان، است با قیمتی مناسب خریداری کنیم .
قیمت ما به نسبت به سایر برندها و شرکت های دیگر به صرفه تر و مطلوب تراست ،لبته این قیمت به این معنا نیست که ایزوگام ما از کیفیت پایینی برخوردار است خیر ما فقط رعایت حال مشتریانمان را میکنیم تغییر و همان کیفیت مطلوب خود را حفظ خواهیم کرد.

برای اطلاع از قیمت ها و خرید ایزوگام با ما تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به طور رایگان شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان