نمایندگی ایزوگام درپونک نصب ایزوگام و اجرا قیمت و فروش ایزوگام درپونک

نمایندگی ایزوگام درپونک نصب ایزوگام و اجرا قیمت و فروش ایزوگام درپونک

نمایندگی ایزوگام درپونک نصب ایزوگام و اجرا قیمت و فروش ایزوگام درپونک

نمایندگی ایزوگام درپونک

شرکت ایزوگام نوین در پونک توضیحاتی از عایق ایزوگام به شما مصرف کنندگان عزیز ارایه میدهدایزوگام محصول عایقی هست در برابر رطوبت وجلوگیری از نم زدن پشت بام وکلا کاربرد ایزوگام برای جاهایی است که رطوبت دارد واز رطوبت محافظت میکند، برای درست کردن ایزوگام و تولید ایزوگام در کار ایزوله و مواد تشکیل دهنده آن از یک لایه پلی استر سوزنی و تیشو نخ دار که در لایه داخل ایزوگام در تمام طول ایزوگام که ده متر است و عرض آن در یک متر میباشد استفاده میشود که برای تولید ایزوگام این لایه تاشو نخ دار اشبا شده است با قیر دار سمت بیرون بانایلکس پوشانده میشود.

ایزوگام در تمام قسمت های ساختمان از جمله مکانهای مختلف برای پشت بام ،دیوار،بالکنها، سرویسها، کف پارکینگ، نصب میشود. در چنین شرایطی قطعا تولید ایزوگام و عایق رطوبتی به شدت رشد خواهد کرد و تعداد کارخانه های تولید ایزوگام و به تبع آن تعداد شرکتهای نصب ایزوگام و عایقهای رطوبتی بیشتر خواهد شد. شرکت‌های تولیدکننده ایزوگام و عایق رطوبتی ملزم به رعایت استانداردهای تولید ایزوگام میاشند.وشرکت ایزوگام نوین در پونک و حومه پونک با نصابهای سیار وماهر در خدمت شما میباشد.

تماس با شرکت ایزوگام نوین در پونک
۰۹۱۲۳۴۹۵۲۸۸
۰۹۳۵۳۴۹۵۲۸۸

شناخت ایزوگام مرغوب و استاندارد

مدیر شرکت ایزوگام نوین در پونک درباره چگونگی شناسایی ایزوگام استاندارد ودرجه یک تنها راهی که بتوان برای شناخت ایزوگام خوب هست اول اینکه ایزوگام هنگام تا کردن نشکنددومین راه باید ایزوگام را کشید ایزوگام نباید به آسانی پاره شود بعد از شناخت ایزوگام برای اجرای ایزوگام باید توجه کرد.

اگر جایی که ایزوگام اجرا میشود زیرسازی محل نصب ایزوگام مناسب باشد و تمیز وبدون گرد و غبار باشد این ایزوگام بالای ده سال عمر خواهد کرد و به خوبی در برابر رطوبت مقاومت خواهد کرد. نمایندگی‌های شرکت‌ ایزوگام نوین درپونک داری مجوز رسمی ایزوگام دلیجان را دارا میباشد.ودر پونک نمایندگی‌ ایزوگام دارد که در مقابل سفارش‌ها، کارشناسان و نصابان ایزوگام خود را به محل اعزام می‌کنند و مشاوره‌های لازم را به متقاضیان ارائه می‌دهند. اگر برای مالکان ساختمان افزایش طول عمر ایزوگام و عایق رطوبتی مهم است مقداری افزایش هزینه را بپذیرند و در عوض ایزوگام با کیفیت و درجه یک دولایه دلیجان انتخاب کنند ودر ساختمان خود نصب کنند و ساختمان را در مقابل رطوبت و باران ایمن کنند. دفتر ایزوگام در پونک در کنار شما میباشد تا بهترین انتخاب ایزوگام را داشته باشید وبا نصابهای ماهر شرکت ایزوگام محل مورد نظر خود را عایق کاری کنند.

تماس :
۰۹۱۲۳۴۹۵۲۸۸
۰۹۳۵۳۴۹۵۲۸۸
معرفی چند نوع ایزوگام درتهران درپونک

ایزوگام جنت دلیجان

ایزوگام ستاره طلایی

ایزوگام شرق دلیجان
ا
ایزوگام بام گستر دلیجان

ایزوگام پشم شیشه

ایزوگام سالار دلیجان

ایزوگام آبران دلیجان

نمایندگی ایزوگام درپونک

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

09123495288

09353495288

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان