شرکت آسفالت کاری در تهران

شرکت آسفالت کاری در تهران

شرکت آسفالت کاری در تهران

 

شرکت آسفالت کاری در تهران

شرکت آسفالت کاری در تهران
شرکت آسفالت کاری در تهران

خلاصه خبر
شرکت آسفالت کاری در تهران با بهترین نرخ، آسفالت کاری مکان های مختلف را بر عهده دارد. بهتر است برای ثبت سفارش آسفالت کاری، شرکت ایزوگام نوین را برگزینید.
متن خبر
اغلب شما آسفالت را می شناسید و می دانید که ترکیبی از شن، ماسه و قیر است که به دو صورت اتوماتیک و دستی در مکان های مختلف قابل اجرا می باشد.
اگر بخواهیم آسفالت ها را بر اساس نوع شان دسته بندی کنیم، به جمع بندی می رسیم که آسفالت ها کلاً سه دسته اند:
آسفالت گرم
آسفالت حفاظتی
آسفالت سرد
آسفالت های گرم در واقع آسفالتی است که به صورت گرم با قیر ترکیب شده و در محل مورد نظر استفاده می شود. این آسفالت را بتن سفالی گرم هم می گویند که به جای شن و ماسه در آن، از سنگ های مرغوب و شکسته شده استفاده می شود. دمای این آسفالت برابر با 105 تا 163 درجه سانتی گراد می باشد.
آسفالت حفاظتی، آسفالتی تشکیل شده از سنگ و قیر بوده. با این تفاوت که سنگ های مصرفی در ساختار آسفالت حفاظتی خیلی کوچک و ریز می باشد. آسفالت های حفاظتی چندین و چند نوع دارند. مثل:
یک لایه
چند لایه
سرد پیش اندود
پریم کت
تک کت
سیل کت
رود میکس
آسفالت سرد که به آن آسفالت cold mix هم گفته می شود، ترکیبی از همان سنگ های شکسته و قیر می باشد که دمای ترکیب آن ها، دمای محیط است.
حال که آسفالت ها را شناختید، وقت آن رسیده بدانید که آسفالت کاری مناسب چه مکان هایی است. در اولین بخش به بررسی این مسئله خواهیم پرداخت.

 

شرکت آسفالت کاری در تهران:

 

آسفالت کاری برای چه مکان هایی انجام می شود؟
برای اینکه بدانید آسفالت کاری برای چه مکان هایی انجام می شود، لازم است که انواع آسفالت ها را بشناسید. برای همین در ابتدایی ترین بخش به معرفی انواع آسفالت ها پرداختیم.
بد نیست بدانید که هر آسفالت بسته به نوعش در مکان مشخصی قابل استفاده می باشد. مثلاً در زیر، به مکان هایی که نیاز به آسفالت کاری داشته و می توان از آسفالت های گرم، حفاظتی و سرد در آن استفاده کرد پرداخته ایم:
رو سازی راه، ایستگاه های توبوس و باند فرودگاه ها، مکانی مناسب برای استفاده از آسفالت گرم هستند. این آسفالت کاری اغلب در مکانی استفاده می شود که شرایط جوی سخت و دشوار حکم فرما بوده و یا ترافیک زیاد است.
آسفالت های حفاظتی به خاطر ضخامت کمی که دارند، در پشت بام ها برای حفاظت از ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرند.
در کلیه لایه های روسازی، از آسفالت سرد استفاده می شود. اما بسته به نوع مکان که ممکن است شامل ترافیک سنگین یا سبک شود، میزان قیر مصرفی در تولید آن متفاوت خواهد بود.

نرخ آسفالت کاری در تهران چقدر است؟
نرخ آسفالت کاری در تهران و یا در هر شهر دیگری، به دو مرحله تقسیم بندی می شود. یکی مرحله زیر سازی است و دیگری مرحله رو سازی.
هزینه زیر سازی آسفالت کاری شامل هزینه های زیر خواهد شد:
هزینه خاک برداری و حمل نخاله
هزینه رگلاژ
هزینه پخش
در مقابل، هزینه های رو سازی هستند که به عوامل و پارامترهای بسیاری مرتبط می باشند. مثلاً نوع قیر مصرفی در بخش رو سازی آسفالت کاری، قیمت ها را تا حد زیادی تغییر خواهد داد.
بد نیست در اینجا به عوامل و پارامترهایی بپردازیم که قیمت آسفالت کاری به آن ها مرتبط است. این عوامل عبارتند از:
مساحت فضای مورد نظر تا حد زیادی تعیین کننده قیمت و نرخ آسفالت کاری می باشد. زیرا تمامی هزینه های آسفالت با توجه به متر مربع محل مورد نظر انجام می شود.
با افزایش مساحت، نیاز به نیروی کار و ماشین های مخصوص هم افزایش پیدا کرده و این سبب افزایش نرخ آسفالت کاری خواهد شد.
نوع سطح کار تاثیر قابل توجهی بر نرخ خواهد گذاشت. زیرا سطوح ممکن است سرازیری، سراشیبی، دارای پستی بلندی و … باشند که این خود بر افزایش میزان ساعت کاری هم تاثیر می گذارد.

کدام شرکت آسفالت کاری در تهران معتبر می باشد؟
در تهران، به خاطر جمعیت زیاد و همچنین بالا بودن تعداد متقاضی برای آسفالت کاری، شرکت های زیادی فعالیت خود را آغاز کرده اند. این شرکت ها خدمات فوق العاده ای به مشتریان ارائه داده و سعی کرده اند با متناسب نگه داشتن قیمت ها و نرخ ایزوگام، مشتریان بیشتری را از اقصی نقاط کشور به سمت خود بکشند.
اگر می خواهید آسفالت کاری مکانی را انجام دهید، بهتر است قبل از آن به چندین و چند شرکت آسفالت کاری در تهران سر زده تا با آن ها، خدماتی که ارائه می دهند، هزینه ای که بابت آسفالت کاری دریافت می کنند و مواردی از این قبیل، آشنا شوید.
راه های غیر حضوری زیادی هم جهت شناخت بیشتر شرکت های آسفالت کاری وجود دارد که این روزها شناخت اینترنتی بسیار روی بورس است.
خوبی این روش های غیر حضوری این است که:
زمانی را از دست نخواهید داد.
هزینه گزافی را خرج نخواهید کرد.
نیاز نیست در ساعات مشخص اداری اقدام کنید.

ثبت سفارش آسفالت کاری در تهران از طریق شرکت ایزوگام نوین
یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های ایرانی که در زمینه ایزوگام، آسفالت و … فعالیت دارد، شرکت ایزوگام نوین است. این شرکت توانسته با خدمات بی نظیری که ارائه می دهد و نرخ مناسبی که برای آسفالت کاری در نظر گرفته، جایگاه خوبی را در میان متقاضیان از آن خود نماید.
اگر می خواهید آسفالت کاری محل مورد نظرتان توسط افراد خبره فعال در شرکت ایزوگام نوین انجام شود، کافی است به سایت رسمی این شرکت مراجعه کرده و اقدام به ثبت سفارش آسفالت کاری نمایید.
البته از طریق تلفنی و حضوری هم می توان ثبت سفارش نمود. اما از آنجایی که وقت و زمان افراد ارزشمند شده و قیمت ها سر به فلک گذاشته است، بهترین گزینه پیشنهادی همین ثبت سفارش اینترنتی می باشد.
از طریق سایت رسمی این شرکت، می توانید به اطلاعات بسیار دیگری هم دست پیدا کنید. از قبیل:
خدماتی که این شرکت ارائه می دهد.
کیفیتی که محصولات این شرکت دارد.
نرخ نهایی و میزان تغییر نرخ سفارشی که این شرکت دریافت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان