ایزوگام در پیروزی

ایزوگام در پیروزی

ایزوگام در پیروزی

ایزوگام در پیروزی

ایزوگام در پیروزی
ایزوگام در پیروزی

 

ایزوگام ها عایق های سقفی هستند که طی چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. زیرا عایق سازی سقف ساختمان ها به روش سنتی، پاسخگوی انتظارات افراد نبود و لازم بود تا عایق جدیدی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت در سقف و دیگر قسمت های ساختمان روی کار بیاید.
ایران یکی از موفق ترین کشور ها در زمینه تولید انواع ایزوگام می باشد. جالب است بدانید که این روز ها ایزوگام ها در دو شکل ظاهری به بازار عرضه می شوند:
1. ایزوگام های ساده
2. ایزوگام طرحدار
اصولاً ایزوگام های طرحدار، ایزوگام هایی هستند که بیشتر جنبه ظاهری داشته و برای زیبا سازی محیط از آن ها استفاده می شود.
اگر قصد خرید ایزوگام دارید، در ادامه متن همراه ما باشید. زیرا در اولین بخش به معرفی کارخانه های تولید ایزوگام خواهیم پرداخت.

کارخانجات تولید ایزوگام کدام اند؟
موفقیت هایی که این روز ها ایران در زمینه تولید ایزوگام درجه یک به دست آورده است، بازار فروش خوب و پررونق آن در جهان را سبب گردیده.
روز به روز به تعداد کارخانجات تولید ایزوگام در کشور افزوده می شود که یکی از دیگری بهتر و وسیع تر فعالیت کرده و محصولات شان از بهترین سطح کیفیت برخوردار است.
در زیر، به معرفی بهترین کارخانه های تولیدی ایزوگام پرداخته ایم:
1. کارخانه ایزوگام دلیجان
2. کارخانه ایزوگام پشم شیشه
3. کارخانه ایزوگام بام گستر 117
4. کارخانه ایزوگام جنت دلیجان
و کارخانه و شرکت هایی از این قبیل که معرفی تمامی آن ها بسیار وقت گیر و زمان بر است.
دستگاه های تولیدی به کار گرفته شده در این کارخانه ها، به روز پیشرفته است. همچنین مواد اولیه ای که در خطوط تولیدی بکار گرفته می شود، از کیفیت خوبی برخوردار بوده و تمامی استاندارد ها به بهترین شکل رعایت می شود. پس طبیعی است که ایزوگام تولیدی این کارخانجات در بازار فروش مطرح بوده و برند آن ها کاملاً شناخته شده باشد.

 

ایزوگام در پیروزی:

 

ایزوگام استاندارد چه مشخصه هایی دارد؟
وقتی کسی قصد خرید ایزوگام را می کند، باید سطح اطلاعات خود درباره یک ایزوگام درجه یک و خوب را بالا ببرد. زیرا ممکن است در روند خرید با شکست مواجه شده و قربانی سوء استفاده فروشندگان سودجو شود.
برای همین، توصیه می کنیم تا مشخصه های یک ایزوگام استاندارد را از قبل بدانید. بد نیست در زیر به بیان برخی از این مشخصه ها بپردازیم:
• یک ایزوگام استاندارد از بوی نامطبوعی برخوردار نیست. اگر دارای بوی ناخوشایندی بود یعنی مواد اولیه مصرفی در خط تولید آن مرغوبیت نداشته است.
• ایزوگام استاندارد در برابر کشش و پارگی مقاوم است. اگر با دست دو طرف آن را بکشید، می توانید میزان مقاومت آن را تست نمایید.
• ایزوگامی که استاندارد باشد، در دمای کم و به صورت یخ زده نمی شکند. یعنی مقاومت و استحکام ایزوگام استاندارد بسیار بالا است.
• مقاوم بودن در برابر اشعه یو وی، از دیگر مشخصه های یک ایزوگام استاندارد است. اگر ایزوگامی در برابر این اشعه مقاوم نبود، نشان می دهد که غیر استاندارد است.
• پایداری حرارتی دارد. یعنی یک ایزوگام خوب و مرغوب در دمای بالا، مشکلی برایش ایجاد نمی شود.

آیا از چگونگی خرید ایزوگام مرغوب چیزی می دانید؟
در رابطه با چگونگی خرید ایزوگام مرغوب، بحث و صحبت های زیادی می شود. اما چون اینجا تنها خرید و فروش عمده ایزوگام در پیروزی و دیگر مناطق تهران مد نظر است، توصیه می کنیم که به نمایندگی فروش ایزوگام در منطقه های مختلف مراجعه نمایید یا در صورت امکان، حضوری و مستقیم از درب کارخانه تولیدی خرید خود را انجام دهید.
کارخانه های تولیدی و نمایندگی های فروش، هر دو قیمت مناسب برای فروش و عرضه ایزوگام را اعلام می دارند. یعنی از هر کدام خرید ایزوگام را انجام دهید، از قیمت و کیفیت مطمئن خواهید بود.
انتخاب کارخانه تولیدی و یا نمایندگی بسته به این است که شما چه اولویتی برای انتخاب شیوه خرید داشته باشید:
1. یکی ممکن است هزینه و زمان مصرفی در پروسه خرید برایش مهم باشد.
2. دیگری ممکن است هزینه ها و زمان صرف شده در پروسه خرید برایش بی اهمیت باشد.

نمایندگی بهترین برندهای ایزوگام در پیروزی تهران
خیلی از خریداران تهرانی که قصد خرید ایزوگام از برند های نام برده همچون بام گستر، پشم شیشه، دلیجان، جنت دلیجان و … را در مناطق مختلف تهران داشته باشند، به دنبال آدرس نمایندگی های فروش رسمی هستند.
اما آیا می دانید چگونه می توان به آدرس دقیق و راه ارتباطی این نمایندگی ها دسترسی پیدا کرد؟
در پاسخ باید گفت که خوشبختانه اینترنت همه گیر شده و افراد از طریق سایت همین نمایندگی ها می توانند به لوکیشن آن ها دسترسی پیدا کنند.
همچنین برای کسانیکه قصد خرید حضوری ندارند، این سایت های زیر نظر نمایندگی می تواند گزینه خوبی به حساب آید.

نصب و اجرای ایزوگام مرغوب با بیمه نامه
اگر دلالان و عاملان فروش ایزوگام در پیروزی را برای خرید انتخاب کنید، نه تنها هزینه بیشتری بابت خرید پرداخت خواهید کرد، بلکه آنطور که باید و شاید از کیفیت هم مطمئن نخواهید بود.
برای بهره مندی از خدماتی نظیر نصب و اجرای ایزوگام مرغوب با بیمه نامه و دریافت ضمانت نامه کتبی، بهتر است به نمایندگی ها مراجعه کنید.
زیرا تنها نمایندگی ها هستند که بعد از خرید، وظیفه نصب ایزوگام و اجرای ایزوگام را بدون دریافت هزینه ای بر عهده دارند. دلالان و مراکز فروش واسطه ای، هیچ گاه چنین خدماتی را ارائه نمی دهند. پس توجه داشته باشید که از روی نوع خدماتی که فروشنده ارائه می دهد می توان به اصل بودن یا نبودن کالا پی برد.
خوشبختانه این روز ها خریداران به اندازه ای هوشیار شده اند که برای تجربه خرید کم هزینه در سریع ترین زمان ممکن، فروشندگان واسطه ای را انتخاب نکنند.
آیا تجربه خرید ایزوگام از عاملان فروش را دارید؟ آیا می دانید تفاوت قیمت ایزوگام عرضه شده توسط این مراکز فروش با مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه ایزوگام چقدر است؟

مشاوره رایگان