ایزوگام در شرق تهران

ایزوگام در شرق تهران

ایزوگام در شرق تهران

ایزوگام در شرق تهران

ایزوگام در شرق تهران
ایزوگام در شرق تهران

در گذشته معمولاً از قیر برای ایجاد پوشش محافظتی و عایق استفاده می‌کردند، اما با روی کار آمدن ایزوگام و مزایای بسیاری که نسبت به قیر داشت جای آن را گرفت .

 

ایزوگام ها انواع گوناگونی دارند و امروزه برای مصارف مختلفی از جمله سدها، پشت بام ها، تونل ها ،استخرها، سردخانه ها، باند فرودگاه و غیره….. مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت نصب ایزوگام جزو مهم ترین گزینه هایی است که در موقع خرید ایزوگام مورد توجه مشتریان قرار می‌گیرد.

 

ایزوگام خوب در وهله اول ایزوگامی است که توسط سازمان استاندارد تایید شده باشد و بر روی رول آن مشخصات استاندارد و نشان استاندارد آن درج شده باشد. و برای اطمینان بیشتر می توانید مشخصات بر روی شرینک ایزوگام را که شامل: وزن ،ضخامت که به راحتی قابل اندازه گیری است با خود محصول مطابقت دهید.

زینه نصب ایزوگامه

اجرت نصب ایزوگام می تواند شامل قیمت و هزینه ی اجرای ایزوگام از اول تا آخر کار باشد. در واقع تهیه مواد و سنجیدن شرایط و جوانب پروژه های مورد نظر میتواند هزینه انجام کار را مشخص کند.

اگر در آپارتمان ها یا ساختمان های چند طبقه با چندین مالک برای کار ایزوگام وجود داشته باشد هزینه ها می بایست به صورت عادلانه در بین افراد ساکن و صاحب ملک تقسیم شود.

مزیت ها و معایب ایزوگام

مزایا

اجراء سریع و آسان
دارای انعطاف پذیری کامل می باشند
سبک بودن به اندازه حدود ۴کیلوگرم بر متر مربع
مقاومت در گرمای ۱۳۰ + درجه و سرمای ۴۰- درجه
دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی شوند .
بعلت داشتن لایه پلی استر در مقابل فشارهای احتمالی از انبساط و انقباض ساختمان مقاوم می باشد
اجراء سریع و آسان

معایب :
تحلیل شدن بر اثر اشعه ماورابنفش

فاسد شدن عایق بعد از ۶ ماه (از زمان تولید ) بعلت نگهداری اشتباه ( باید بصورت عمودی در دمای ۵ تا ۳۵ درجه نگهداری شود )
کم بودن طول عمر مفید ( طول عمر در حدود ۱۵ سال )
گران بودن این عایق ها (عایق هایی که دارای مواد اولیه خارجی می باشند )
در مواقع ترمیم محل آسیب دیده از سایر جاها بالا می زند .

کم بودن طول عمر مفید ( طول عمر در حدود ۱۵ سال )
در این نوع عایق ها اگر سطح سیمانی بود به ازاء هر متر مربع سطح حداقل ۲۸۰ گرم مشتق رقیق شده در آب یا بنزین روی سطح پخش گردد. واگر سطح آسفالت باشد برای عایقکاری با ایزوگام باید به ازاء هر مترمربع سطح حداقل ۳۰۰ گرم مشتق قیری رقیق شده در آب یا بنزین روی سطح پخش شود.

برخی از کارخانه های تولید کننده عایقهای پیش ساخته عایق با روکش آلومینیوم نیز تولید می کنند که حدود ۸۵% از نور و حرارت را انعکاس می دهد .

برند های ایزوگام شرکت نوین در شرق تهران:

ایزوگام جنت دلیجان، ایزوگام بام گستر دلیجان، ایزوگام شرق دلیجان ، ایزوگام ستاره طلایی، ایزوگام دولایه دلیجان ، ایزوگام درجه یک دلیجان، می باشد

ایزوگام تشکیل شده از الیاف و قیر مصنوعی است برای اینکه بتواند عایق خوبی در مقابل نفوذ آب و رطوبت باشد و طول عمر زیادی داشته باشد باید از نوع خوب و باکیفیت انتخاب شود.

هرچقدر کیفیت ایزوگام بالا باشد به تبع قیمت بالاتری دارد .از ویژگی های یک ایزوگام مناسب که در شرق تهران استفاده می‌شود می‌توان موارد زیر را نام برد

۱-ایزوگام نباید بوی ناخوشایندی که شبیه بوی مازوت و محصولات سنگین نفتی است داشته باشد چون نشانه نامرغوبی آن است

۲-ایزوگام های مرغوب و استاندارد دارای لایه نازک تری هستند و حتما میزان ضخیم بودن ایزوگام دلیل بر کیفیت بالای آن نیست.
۳-هرچقدر کیفیت ایزوگام بالا باشد به تبع قیمت بالاتری دارد.

۶-ایزوگام باید دارای برچسب عایق استاندارد باشد که روی آن اطلاعاتی مانند علامت استاندارد، نوع عایق، تاریخ تولید، مشخصات شرکت تولید کننده و مواد تشکیل دهنده آن و … درج شده باشد.

۷-در ایزوگام هایی که بوی نا مناسبی دارند و تقلبی هستند از مواد غیر پلیمری به جای قیر و پلیمر استفاده می شود.

۸-ایزوگام هایی که چندان مرغوب نیستند هنگامی که قسمت بدون پوشش آن ها لمس می شود رنگدانه های سیاه آن دست را سیاه کرده و به آن می چسبند. بنابراین بهتر است در هنگام خرید ایزوگام حتما این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

به طور کلی می توان گفت تفاوت قیمت چند هزار تومانی که در نصب هر مترمربع ایزوگام در شرق تهران وجود دارد به دلیل کیفیت ایزوگام و همچنین نوع تیشو، فویل آلومینیومی و یا پلی استر بودن آن می باشد.

نصب ایزوگام در شرق تهران
شرکت ایزوگام نوین یکی از بهترین ارائه دهنده خدمات نصب ایزوگام در شرق تهران میباشد شما میتوانید با مراجعه حضوری و یا تماس از طریق فضای مجازی اطلاعات لازم را کسب نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان