ایزوگام در جنوب تهران

ایزوگام در جنوب تهران

ایزوگام در جنوب تهران

ایزوگام در جنوب تهران

ایزوگام در جنوب تهران
ایزوگام در جنوب تهران

در این مقاله شرکت ایزوگام نوین سعی خواهد نمود تا شما را با فرایند تولید و تهیه ایزوگام در کارخانه و همچنین انواع ایزوگام آشنا نماید.
چگونگی تهیه و تولید ایزوگام در خط تولید:
به منظور تولید ایزوگام بر اساس نوع محصولی ( ایزوگام تک لایه و یا دو لایه ) که قصد تولید آن را دارید، پلی آستر و یا تیشو را به تشت قیر هدایت می کنند. بعد از آن با مواد پلیمری و همچنین قیر مخلوط می نمایند. برای تنظیم ضخامت لایه در بالای تشت قیر، یک مجرا برای این منظور تعبیه شده است. در ادامه یک ورق از جنس آلومینیوم به لایه آغشته به مواد می چسبد و آن را به حوض آب هدایت می کنند.

 

در این مرحله لایه را سرد می نمایند برای این منظور لایه از حوض آب رد شده و از بین غلطک های موجود عبور می نماید. سپس پلاستیک پشت لایه را اضافه می کنند و در این مرحله ایزوگام به آسانسور ذخیره سازی وارد می شود.

 

ایزوگام در جنوب تهران:

 

کار اصلی این آسانسور، ذخیره نمودن لایه ایزوگام به صورت موقت در داخل دستگاه و در ضمن ممانعت از توقف تولید محصول می باشد. علاوه بر این وجود فن های خشک کننده در آسانسور موجب خشک شدن ایزوگام می شوند.

در بخش پایانی تولید، ایزوگام وارد دستگاه رول کن شده و به دور میله ای مخروطی شکل به طول 10 متر رول و یا در اصطلاح توپ می شود. در اینجا دیگر کار تمام است و لایه بعد از بریده شدن به وسیله پرتاپ کننده به بیرون پرتاپ می شود.
کاربرد ایزوگام :
ایزوگام به دلیل سبکی و برخورداری از مقاومت بالا، یکی از انواع عایق رطوبتی به حساب می آید که شما می توانید برای عملیات ایزوگام در جنوب تهران از آن استفاده نمایید. در حالت کلی از ایزوگام در جنوب تهران می توان به منظور عایق کاری موارد زیر استفاده نمود:
پی سازه ها
پشت بام ها
استخرها
تونل ها
سردخانه ها
نمای بنا
ایرانیت
مخزن های آب
کانال های آبیاری
سدها
سرویس های بهداشتی
پل های هوایی
مرغداری ها
باند فرودگاه
لوله های آب، گاز، نفت و …
پارکینگ های طبقاتی
دامداری ها
و ….
ایزوگام از جهت جنس ساختاری هم به دو نوع تقسیم می شود:
ایزوگام BPP که با استفاده از قیر خالص تهیه می شود.
ایزوگام BOF که با استفاده از مازوت تهیه می شود.
در این مورد باید اشاره نماییم که قیر و مازوت از مشتقات نفتی به حساب می آیند.
ایزوگام بر اساس شکل فیزیکی و برش های موجود بر روی آن هم به دو دسته تقسیم بندی می شود:
ایزوگام عادی: این نوع ایزوگام با عرضی به طول یک متر و در رول های 10 متری تولید می شود. غالبا این نوع از ایزوگام از انواع شناخته شده نزد مردم می باشد. این محصول با لایه های مختلف و با روکش های متفاوتی تولید می شوند.

ایزوگام برش خورده: به این نوع از ایزوگام، ایزوشینگل هم گفته می شود. در این نوع برش های خاص و زیبایی به ایزوگام داده می شود و از آن برای عایق کاری سقف های شیروانی استفاده می شود که به لحاظ ظاهری از زیبایی خاصی برخوردار است.

باید اشاره نماییم که قیمت ایزوگام برحسب نوع آن متفاوت است و نصب و اجرای آن هم به همین دلیل می تواند اندکی متفاوت باشد. شرکت ایزوگام نوین با تجربه چندین ساله خود در زمینه فروش، نصب و اجرای ایزوگام توانسته است اطمینان همشهریان عزیز را در رابطه با ایزوگام در جنوب تهران به دست آورد.

شرکت ایزوگام نوین همواره از برندهای معتبر ایزوگام از قیبل ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام سالار بام دلیجان، ایزوگام دو لایه و درجه یک، ایزوگام بام گستر کد 117، ایزوگام جنت دلیجان، ایزوگام درجه یک دلیجان و ایزوگام طرحدار برای عملیات ایزوگام در جنوب تهران استفاده می نماید.
.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان