آسفالت در نصیر شهر

آسفالت در نصیر شهر

آسفالت در نصیر شهر

آسفالت در نصیر شهر
آسفالت در نصیر شهر

آسفالت در زندگی امروزی بیشتر به منظور آسفالت کاری محل های بزرگی از قبیل پارکینگ ها و زمین بازی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت آسفالت هم با احتساب هزینه نصب، بر حسب مترمربع تعیین می شود. برای تعیین قیمت نهایی آسفالت عوامل متعددی دخیل هستند که در این جا سعی داریم این عوامل را معرفی نماییم.

نخست باید بدانید که در تعیین قیمت آسفالت کاری، مساحت و متراژ محل موردنظر حرف اول را می زند زیرا این مورد به تعداد نیروی انسانی موردنیاز وابسته است و علاوه بر این بر اساس مساحت موردنیاز از ماشین آلات متناسب هم بایستی استفاده نماییم. برای مثال برای مساحت های کوچکتر از ماشین آلات کوچکتر و در عوض نیروی انسانی بیشتر استفاده می شود و برای فضاهای بزرگتر از ماشین آلات سنگین و نیروی انسانی کمتر استفاده می شود.

عامل دوم موثر در هزینه آسفالت که حائز اهمیت فراوانی است چگونگی سطح موردنظر می باشد. سطوح شیب دار و محل هایی که دارای پستی و بلندی می باشند در قیاس با سطوح صاف و مسطح به آسفالت بیشتری نیاز دارند و این امر مستلزم کار بیشتری نیز خواهد بود که این موارد تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی خواهند داشت. همانطور که می دانید قبل از آسفالت کاری باید سطح موردنظر را زیرسازی نمایید تا برای انجام آسفالت آماده شود. هزینه زیرسازی برای محل هایی که برای بار اول آسفالت می شوند به دلیل حجم کاری بیشتر، زیادتر از بقیه موارد خواهد بود. نوع موادی که استفاده می شود هم در قیمت تمام شده دخیل می باشد. پس در کل برای تعیین قیمت به همه عوامل ذکر شده دقت نمایید.

شرکت ایزوگام نوین توصیه می نماید جهت اطلاع از قیمت به روز آسفالت در نصیر شهر و در حالت کلی در تهران به یکی از نمایندگی های این شرکت در سطح تهران مراجعه نمایید.

آسفالت در نصیر شهر:

آسفالت کاری در هر کیفیتی که انجام بگیرد عمر معینی دارد که بعد از این مدت بایستی اقدام به تعمیر آن نمود. البته عواملی ممکن است عمر مفید آسفالت را کاهش دهد. استفاده از آسفالت نامرغوب، خرابی به وسیله خودروها، شرایط نامناسب محیط از عوامل موثر در خرابی آسفالت هستند که معمولا ترکیب این سه عامل با هم آسفالت را از بین می برد. این عوامل می توانند دوام و عمر مفید آسفالت را تا 50 درصد کاهش دهند.

پاره ای از حجم کاری در شرکت ایزوگام نوین مربوط به تعمیر آسفالت های قدیمی و فرسوده می شود. آسفالت با مرور زمان و پس از گذشت حدود 2 تا 3 سال نیاز به ترمیم خواهد داشت و باید ترکها و خرابی های به وجود آمده تعمیر شوند. باید ذکر نماییم که مصالح بر پایه مواد نفتی، آسفالت و سایر عایق ها از قبیل قیر و گونی در مناطق مختلف آب و هوایی دارای واکنش های متفاوتی می باشند و رفتار مختلفی از خود نشان می دهند. بنابراین محافظت از آسفالت در هر منطقه آب و هوایی، روش خاصی را می طلبد.

در صورتی که قصد دارید شیارهای به وجود آمده، ناشی از چرخ وسایل نقلیه را در روسازی آسفالت پر نمایید و یا این که دوست دارید بافت سطحی زبری را در اختیار داشته باشید، استفاده از مخلوط های آسفالت نازک امولسیونی می تواند بهترین گزینه باشند.

 

علاوه بر این موارد مخلوط آسفالتی نازک امولسیونی در مواردی همچون مسطح و تراز نمودن لایه و اصلاح نمودن قیرزدگی و شن زدگی استفاده می شود.

شرکت ایزوگام نوین توانایی اجرای آسفالت در نصیرشهر را دارد و شما می توانید اطمینان داشته باشید که این شرکت با برخورداری از ماشین آلات مدرن و کادری مجرب در جهت تامین نیازها و خواسته های شما با تمام توان تلاش خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان