ایزوگام در شرق تهران|قیمت ایزوگام در شرق تهران|نصب ایزوگام در شرق تهران

ایزوگام در شرق تهران|قیمت ایزوگام در شرق تهران|نصب ایزوگام در شرق تهران

ایزوگام در شرق تهران|قیمت ایزوگام در شرق تهران|نصب ایزوگام در شرق تهران

ایزوگام در شرق تهران

ایزوگام در شرق تهران

شرکت ایزوگام نوین در نظر دارد تا بتواند خدمات متنوع خود را در حوزه ایزوگام، آسفالت و قیرگونی در سراسر استان تهران و البرز به مشتریان عزیز عرضه نماید تا همه شهروندان بتوانند از خدمات این شرکت استفاده کنند و همچنین مهندسین و سازندگان بنا بتوانند با هزینه کمتری نسبت به شرکت های مشابه ایزوگام خود را خریداری نمایند.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

ایزوگام نوع در شرق تهران دارای نمایندگی فروش و نصب ایزوگام می باشد و شما ساکین این مناطق شرقی میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و ضمن گرفتن شماره تخصصی در خصوص ایزوگام، سفارش خود را ثبت کنید.

شما میتوانید در ادامه این مقاله مفاهیم اولیه ایزوگام را مطالعه کنید تا اطلاعات اولیه در این خصوص کسب کنید

معرفی ایزوگام در شرق تهران:

ایزوگام عایق آماده برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به لایه های زیرین بنا می باشد. از ایزوگام برای مصارف متخلفی همچون پشت بام، دیوارها بیرونی، دیوارهای استخر، کف و دیوارهای حمام و سرویس بهداشتی، پی ساختمان ها و… استفاده میشود

ایزوگام در شرق تهران

انواع ایزوگام در شرق تهران:

ایزوگام پپلیمری با قیر 7.-60: قیر یک فراورده نفتی ست که توسط برج های تقطیر به دست می آید و دارای کیفیت های مختلفی است که در ساخت ایزوگام مرغوب از قیر 70-60 استفاده شده است.

نکته: رتبه بندی قیر با درجه نفوذشان انجام می شود.

ایزوگام با مازوت: این نوع ایزوگام کیفیت پایین تری به نسبت ایزوگام با قیر را دارد و میزان نفوذ پذیری بالا و عمر کمتری است.

ایزوگام با قیر دمیده: ایزوگامی که قیر آن به روش دمیده است دارای کیفیت و مرغوبیت بالایست و عموما با علامت اختصاری R که بر روی ایزوگام ها نوشته میشود علامت گذاری میشوند. این روش با دمیدن هوای داغ به قیر در دمای بالا اتم های هیدروژن موجود در مولکول های قیر با اکسیژن ترکیب میشود و تشکیل آب میدهد و عمل بسپارش اتفاق می افتد. این روش باعث میشود که میزان نفوذ پذیری ایزوگام کاهش پیدا کند و درجه نرمی افزایش میابد. این میزان در درجه نرمی به 80 و درجه نفوذ آن 20 است.

قیمت ایزوگام در شرق تهران:

قیمت تمام شده ایزوگام از خرید هر رول تا نصب آن بسته به کیفیت، نوع مصرف و مجری آن دارای قیمت های مختلفی است. در برخی از شرکت ها جهت ارائه ضمانت نامه به مشتریان به صورت جداگانه هزینه ای دریافت میشود. ولی شما میتوانید ضمانت نامه رایگان ایزوگام خود را بعد از نصب آن دریافت نمایید.

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

ایزوگام از لحاظ ظاهری به دو دسته تقسیم می شود

ایزوگام با پوشش آلومینیومی و بدون پوشش که مصارف آنها متفاوت است

ایزوگام با پوشش آلومینیومی برای عایق بندی محل های که نور آفتاب به آن تابیده میشود استفاده میشود مانند پشت بام و دیوارها بیرونی ساختمان

ایزوگام بدون پوشش برای عایق دیوارهای داخلی ساختمان، استخر و پی ساختمان استفاده میشود

ایزوگام در شرق تهران

نصب ایزوگام در شرق تهران:

شرکت ایزوگام نوع با حذف واسطه ها قیمت ایزوگام با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می نمایند با توجه به داشتن کادر حرفه ای نصب در اسرع وقت ایزوگام ساختمان شما را نصب میکنند و شما میتوانید با خیالی راحت سفارش خود را به شرکت ایزوگام نوین بسپارید شما میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و از کارشناسان حرفه ای ما در خصوص ایزوگام مشاوره دریافت نمایید.شما میتوانید به دو روش حضوری و اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ذکر شده در مقاله تماس بگیرید

جهت تماس با شماره های زیر اقدام نمایید:

09123495288 – 09353495288

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید سپاس گزارم

ایزوگام نوین در جنوب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان