Rate this post

قطعا در چند سال اخیر و با روند صعودی نرخ تورم، قیمت عایق ایزوگام در تهران دچار تشدید و تغییر شده است. با توجه به آنچه که اخیرا ثبت شده، رشد 60 درصدی نسبت به قبل داشته است. البته ناگفته نماند که نوع مواد به کار رفته، برند، متراژ، مقاومت، ضمانت نامه و …، همه و همه در تعیین قیمت این کالا نقش به سزایی دارند. در این مقاله، قصد داریم به موارد مهم هنگام خرید عایق ایزوگام، نمایندگی های معتبر و البته، قیمت عایق ایزوگام در تهران اشاره کنیم؛ پس در ادامه همراه ما باشید.

با رشد جمعیت شهرنشینان و علاقمه مندی عموم مردم به آپارتمان نشینی، فروش انواع عایق های ایزوگام نیز رشد داشته و به حداکثر خود رسیده است. این کالای پرفایده و البته کمی پر هزینه به کمک افراد آمده است تا با کمک آن، ایزوگام ها را از هرگونه آسیب اعم از رطوبت، گرما، سنگ ریزه و… محافظت کند. از عایق های ایزوگام میتوان برای جلوگیری از آسیب در نقاط مختلف منزل مانند آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و اتاق ها و بالکن و… استفاده کرد. با توجه به اینکه قیر ماده اصلی تشکیل دهنده ایزوگام است، باید این نکته را مد نظر داشت که کیفیت و قیمت انواع ایزوگام با توجه به کیفیت قیر آن نیز متغیر است.

امروزه در شهر بزرگی مثل تهران که رفته رفته گسترده تر میشود و این گستردگی جغرافیایی و جمعیتی نیازمند تامین محل سکونت هستند، انواع اقلام ساختمان سازی در جو تورم بازار نقش پررنگی دارند و ایزوگام ها و عایق های آن نیز هنوز هم که هنوز است طرفداران خاص خودشان را در بازار ساختمان سازی و عمران دارند. با علم بر این که مواد مادر در تشکیل این قلم کالای مهم به نفت بر میگردد، باید این نکته را مد نظر دانست که قیمت این محصول نوسانات خودش را دارد و نمیتوان برای مقطع خاصی از زمان، قیمت خاصی برای آن در نظر گرفت.

با همه این گفته ها در مورد نوسانات و تغییرات بازار این محصول، قیمت عایق ایزوگام در تهران در یک سال گذشته یعنی از 1399 تا 1400 حدود 35 تا 70 هزارتومان بوده است که با توجه به کیفیت و نوع مواد تشکیل دهنده آن متغییر است. ناگفته نماند که هزینه گفته شده برای شهرهای مختلف تفاوت دارد و این مبلغ باتوجه به هزینه حمل و نقل، نصب و دستمزد در نظر گرفته شده است. اگرچه افراد با توجه به میزان ساعات کار نصب و خمل و نقل هزینه های متفاوتی مد نظر دارند، اما آنچه که در بالا ذکر شده میانگین هزینه خرید و خدمات مربوط به عایق ایزوگام در شهر تهران است و همانطور که گفته شد، نوسانات موجود، اجازه ثبات این قیمت گفته شده را نمی دهند و ممکن است در هنگام خرید، شما با قیمت متفاوتی رو به رو شوید. پس برای اطمینان از قیمت در حال حاضر بازار، ما به شما پیشنهاد میکنیم که در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

تغییر و نوسانات این محصول نسبت به سایر مخصولات مشابه نسبتا زیاد نیست و این بازار داغ همچنان مشتریان سابق خودش را دارد. ما هم به همه مشتریان و افراد خواستار این محصول تاکید میکنیم که کیفیت را اولویت انتخاب خود قرار دهند تا با انتخابی درست، سالهای سال بتوانند از این محصولات بهره مند شوند. شزکت ایزوگام نوین، همواره در این تلاش است که بهترین موارد ممکن را برای مشتریان خود رقم بزند. این شرکت با نمایندگی های معتبر خود از شمال تا جنوب، و از غرب تا شرق تهران و با تجربه چندین ساله، امکان مشاوره به صورت رایگان را در اختیار مشتریان و علاقمندان قرار داده است و شکا می توانید با برقراری تماس با مشاوران ما، انتخابی آسوده تر از همیشه داشته باشید.

ما در این مقاله تمام سعی خود را برای وضوح بیان و به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی کامل و جامع گذاشتیم؛ اما برای اطلاع کامل از نحوه خرید و اطلاعات بیشتر و همچنین درخواست مشاوره خرید، با شماره 09123495288 برقرار کنید تا کارشناسان ما در ایزوگام نوین بتوانند اطلاعات کامل تری در اختیار شما قرار دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *