قيمت ايزوگام طرح دار

قيمت ايزوگام طرح دار

قيمت ايزوگام طرح دار

قيمت ايزوگام طرح دار بستگي به نقش و همچنین طرحی که شما خریداری می‌کنید دارد. قیمت ایزوگام طرح دار مقدار ثابتی نداشته و تحت تأثیر عواملي چون برند و طرح می‌تواند متغیر باشد. اولین مسئله‌ای که در قیمت ایزوگام طرح دار، مطرح است شرکتی است که شما برای خرید و همچنین دریافت خدمات برای نصب به آن مراجعه می‌کنید. دقت داشته باشید، مسئله قیمت خرید ایزوگام طرح دار در هزینه‌های فعلی شما و در صورت موفق عمل نکردن می‌تواند در هزینه‌های شما تحت عنوان ضرر در آینده بسیار مؤثر است.

از جمله عواملي كه در قیمت و خرید ایزوگام طرح دار مؤثر می‌باشند شامل: درصد خلوص مواد به كار گرفته شده، وزن و ضخامت ایزوگامی که سفارش می‌دهید، طرح و نقشی که شما برای ایزوگام پسند می‌کنید و تأمین مواد اولیه همچون قیر، پلی‌استر و تی شویی بر عهده شماست یا شرکت مربوطه؟

ایزوگام طرح دار در بسیاری از صنایع مانند صنعت ساختمان سازی و زیبا سازی نمای شهری کاربرد دارد و در حال حاضر کارخانجات تولید ایزوگام از این نوع ایزوگام استقبال بسیاری کرده اند و با تولید ایزوگام طرح دار و به صورت دو لایه روکش دار با ضخامت 4 میلیمتر محصول جدیدی را به بازار داده اند. ايزوگام طرح دار جدیدیرین نسل از ایزوگام می باشد که دارای مقاومت و طول عمر بالا بوده و از آن بعنوان عایق ضد رطوبت استفاده می شود و به زیبا سازی محیط کمک زیادی می کند.

ایزوگام طرح دارهمان ایزوگام فویل دار است که فویل به کار رفته در آن با تکنولوژی روز و فناوری دنیا در طرح های متنوعی چون طرح چمنی ، طرح آجرنما و طرح سرامیک تولید شده و به بناهای ساختمانی جلوه زیبا و ماندگاری را می دهد. قيمت ايزوگام طرح دار بسته به رنگ و انواع آن با یکدیگر متفاوت است و حتی قیمت آن با ایزوگام های عادی هم تفاوت قیمت دارد .زیرا دارای ضخامت بیشتری نسبت به ایزوگام فویلدار عادی می باشد و در عین حال ضمانت اجرایی و فروش آن هم از ایزوگام های فویل دار آلومینیومی معمولی بیشتر است.

قیمت ایزوگام طرح دار براساس طرح انتخابی ، متراژ ، وزن و ضخامت و … محاسبه می شود. ايزوگام طرح دار ، دارای قیر پلیمر با کیفیت و مرغوب می باشد.انعطاف پذیری و حالت کشسانی بالایی دارد. در دمای زیر صفر درجه نمی شکند و در هوا گرم مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. بهترین حایگزین برای ساختمان به جای سنگ می باشد. دارای قیمت مناسبی می باشد. زیبایی و جذابیت چشمگیری دارد. در توليد ايزوگام طرح دار از نوعي فويل صنعتي استفاده مي شود كه مقاومت ايزوگام را بالا برده و زيبايي خاص و مشتري پسند با آن مي بخشد.

شركت ايزوگام نوين با توجه به رعايت نكات ايمني و اجراي ايزوگام بر طبق اصول فني توانسته در مدت زمان كوتاهي رضايت تمام مشتريان خود را جلب كند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.