قيمت ايزوگام طرح دار بستگي به نقش و همچنین طرحی که شما خریداری می‌کنید دارد. قیمت ایزوگام طرح دار مقدار ثابتی نداشته و تحت تأثیر عواملي چون برند و طرح می‌تواند متغیر باشد. اولین مسئله‌ای که در قیمت ایزوگام طرح دار، مطرح است شرکتی است که شما برای خرید و همچنین دریافت خدمات برای نصب به آن مراجعه می‌کنید. دقت داشته باشید، مسئله قیمت خرید ایزوگام طرح دار در هزینه‌های فعلی شما و در صورت موفق عمل نکردن می‌تواند در هزینه‌های شما تحت عنوان ضرر در آینده بسیار مؤثر است.

از جمله عواملي كه در قیمت و خرید ایزوگام طرح دار مؤثر می‌باشند شامل: درصد خلوص مواد به كار گرفته شده، وزن و ضخامت ایزوگامی که سفارش می‌دهید، طرح و نقشی که شما برای ایزوگام پسند می‌کنید و تأمین مواد اولیه همچون قیر، پلی‌استر و تی شویی بر عهده شماست یا شرکت مربوطه؟

ایزوگام طرح دار در بسیاری از صنایع مانند صنعت ساختمان سازی و زیبا سازی نمای شهری کاربرد دارد و در حال حاضر کارخانجات تولید ایزوگام از این نوع ایزوگام استقبال بسیاری کرده اند و با تولید ایزوگام طرح دار و به صورت دو لایه روکش دار با ضخامت 4 میلیمتر محصول جدیدی را به بازار داده اند. ايزوگام طرح دار جدیدیرین نسل از ایزوگام می باشد که دارای مقاومت و طول عمر بالا بوده و از آن بعنوان عایق ضد رطوبت استفاده می شود و به زیبا سازی محیط کمک زیادی می کند.

ایزوگام طرح دارهمان ایزوگام فویل دار است که فویل به کار رفته در آن با تکنولوژی روز و فناوری دنیا در طرح های متنوعی چون طرح چمنی ، طرح آجرنما و طرح سرامیک تولید شده و به بناهای ساختمانی جلوه زیبا و ماندگاری را می دهد. قيمت ايزوگام طرح دار بسته به رنگ و انواع آن با یکدیگر متفاوت است و حتی قیمت آن با ایزوگام های عادی هم تفاوت قیمت دارد .زیرا دارای ضخامت بیشتری نسبت به ایزوگام فویلدار عادی می باشد و در عین حال ضمانت اجرایی و فروش آن هم از ایزوگام های فویل دار آلومینیومی معمولی بیشتر است.

قیمت ایزوگام طرح دار براساس طرح انتخابی ، متراژ ، وزن و ضخامت و … محاسبه می شود. ايزوگام طرح دار ، دارای قیر پلیمر با کیفیت و مرغوب می باشد.انعطاف پذیری و حالت کشسانی بالایی دارد. در دمای زیر صفر درجه نمی شکند و در هوا گرم مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. بهترین حایگزین برای ساختمان به جای سنگ می باشد. دارای قیمت مناسبی می باشد. زیبایی و جذابیت چشمگیری دارد. در توليد ايزوگام طرح دار از نوعي فويل صنعتي استفاده مي شود كه مقاومت ايزوگام را بالا برده و زيبايي خاص و مشتري پسند با آن مي بخشد.

شركت ايزوگام نوين با توجه به رعايت نكات ايمني و اجراي ايزوگام بر طبق اصول فني توانسته در مدت زمان كوتاهي رضايت تمام مشتريان خود را جلب كند.

Rate this post

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *