ایزوگام شرق در تهران

ایزوگام نوین با فروش ایزوگام شرق اصل به شما این اطمینان را می دهد تا از با کیفیت ترین نوع ایزوگام در ساختمان خود استفاده کنید. ایزوگام شرق از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و طول عمر بالاتری نسبت به بقیه رقبا دارد و قیمت آن نسبت به کیفیتی که دارد بسیار مناسب است.

ایزوگام چیست؟

ایزوگام یک نوع پوشش مقاوم از قیر و الیاف مصنوعی می باشد که به وسیله ی گرما برسطح بستر بام چسبانده شده و از ورود نفوذ آب و رطوبت به بخش زیرین خود جلوگیری می‌کند. دوام ایزوگام بطور متوسط ۱۰ سال است.

ایزوگام یک نوع پدیده است به طور صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی(تجربه) و فناوری هایی در جهت ایمن سازی سازه‌ها در مقابل نم و رطوبت حاصل از بارش برف و باران. ایزوگام نیز مدل های متفاوتی دارد، پس از گذشتن از آزمون‌های گوناگون، درآزمایشگاه‌های کارخانه‌های فرآوری، نسبت پایداری‌اش را بالاخواهند داد.

انواع ایزوگام شرق براساس نوع پوشش محافظ :

  1. ایزوگام با روکش آلمینیوم : این نوع ایزوگام دارای یک لایه محافظ آلمینیومی دارد که ایزوگام را دربرابر حرارت ناشی ازتابش نور خورشید محافظت میکند. موارد استـفاده: پشت بام و سطوحی که درمعرض تابش آفتاب قرار دارد.
  2. ایزوگام بدون روکش آلمینیوم : ایزوگام بدون روکش آلمینیومی برای سطوح و محیطهایی مناسب است که درمعرض نورخورشید نیستند. موارد اســتفاده: سرویس بهداشتی حمام توالت و غیره.

انواع ایزوگام شرق ازنظـر ضخامت :

  1. ایزوگام یک لایه : ضخامت این نوع ایزوگام 2 میلی متر (2mm) است و دارای انعطاف پذیری بیشتری است. دلیل نازک بودن آن بکاربردن نخ پلی استر برای استحکام مواد نفتی تشکیل دهنده آن است.
  2. ایزوگام دو لایه : ضخامت این نوع ایزوگام 4 میلی متر (4mm) است و دارای انعطاف پذیری کمتر و استحکام و عمر بیشتری است. دراین ایزوگام لایه ضخیم بافت و پلی استر باعث استحکام بیشتر آن می شود.

از کاربرد ایزوگام شرق:

ایزوگام ر ا میتوان برای عایقبندی تمام سطوح و مکانها درصورتی که بتوان عملیات نصب و اجرای ایزوگام راانجام داد استفاده کرد. بعضی از موارد پر کاربرد ایزوگام را درلیست زیر مشاهده می نمایید.

ویژگی های ایزوگام شرق

برخی از مشخصه های عایق رطوبتی معتبر و معروف شرق که بنا بر صرفه اقتصادی و کیفیت بالا از محبوب ترین عایق های پیش ساخته به شمار می رود عبارتند از:

تاریخچه ایزوگام چیست ؟

ایزوگام برای اولین بار حدود نیم قرن پیش توسط کارخانجات صنعتی داخلی و با استفاده از دانش و خلاقیت بومی ازترکیبات مواد پتروشیمی و نفتی در ایران تولید شد. درابتدا ساختار تولیدی ایزوگام ها بسیار ساده تر ازامروز بود. درسالهای بعد با رشد صنعت پتروشیمی و افزایش تنوع تولیدات جانبی مواد خام نفتی و براساس نیازهای وقت و بروز نواقص محصول ابتدایی ساختار تولیدی ایزوگام بروزرسانی شد تا عایقی مقاوم تر و باکیفیت تر تولید شود. بااطمینان میتوان گفت بهترین عایق رطوبتی برای پشت بام یا کف سطوح آبگیر ایزوگام است.

پیش از تولید و فروش عمومی ایزوگام مردم برای عایق بندی سطح پشت بام و کف محیط برای جلوگیری از نم و نشت آب از ترکیب قیر مایع و گونی نخی استفاده می کردند که این روش همچنان در مواردی بسیار رایج است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *