ایزوگام ستار خان

ایزوگام ستار خان

ایزوگام
Rate this post

ایزوگام ستار خان

زندگی پیچیده است و احتمالا همه ما نیز بیش تر تمایل داریم که راه ساده را انتخاب کنیم . این بار ایزوگام ستار خان ،  یکی از نمایندگی های ایزوگام نوین آمده است تا آرامش خاطر و ایمنی و اطمینان کامل  ساختمان و مکان را به شما عزیزان هدیه دهد. ناب و طبیعی شروع کند و به نیاز شما مشتریان عزیز گوش دهد.

تا به حال پیش آمده نگران نفوذ آب به لایه های پایین سقف خانه خود شوید؟

یا از استحکام لایه ای در ساختمان یا زیر بنای مکانی که ساخته اید اطمینان خاطر نداشته باشد؟

یا این که نگران باشید، سرویس بهداشتی شما به واحد بغلی نم دهد؟

یا وقتی با این نوع مشکلات مواجه شدید ندانید راه حل چیست و زندگی برای شما سخت شود؟

اگر این چنین است، هرگز نگران نباشید ایزوگام ستار خان می تواند مشکلات نفوذ نم و رطوبت به ساختمان یا سازه شما را رفع نماید.

آگاهی از انواع ایزوگام ها و شناخت آن ها و در نظر گرفتن جنبه های آن کمک بزرگی به خانه و ساختمان شما می کند.

عایق بندی رطوبتی ساختمان ها که تا چهل سال گذشته به صورت سنتی،  با آسفالت و قیرگونی انجام می گرفت با پیدایش عایق های رطوبتی و مزیت های چشم گیر این عایق ها به تدریج جای خود را به این عایق های سنتی دادند. امروزه در بیش تر ساختمان ها توسط ایزوگام ما، با مجرب ترین پرسنل و مهارت و استعداد فوق العاده مهندسین ساخت این نوع ایزگام، ازعایق های مستحکم مدرن استفاده می شود.

اگر چه زندگی صنعتی مزایای زیادی را تا به امروز برای ما انسان ها داشته است اما متاسفانه مشکلات خاص خود در زیر بنای برج ها ، ساختمان ها  و پارکینگ های طبقاتی و … داشته است. تغییرات و شرایط آب هوایی و اطمینان از استحکام مکانی که در آن مستقر هستیم همه و همه از مشکلات انسان ها می باشد اما نگران نباشید عزیزان ، راه حل شما به دست ایزوگام ستار خان می باشد.

کاربرد ایزوگام در ساختمان یا سازه

نیاز روز افزون به ایزوگام در موارد و مکان های زیر به طور مستقیم یا غیر مستقیم مشاهده می شود:

  • پشت بام خانه ها
  • سرویس های بهداشتی
  • مخازن آب
  • سد ها
  • لوله های آب گاز
  • ایرانیت
  • پارکینگ های طبقاتی
  • مرغداری ها
  • تونل ها
  • جاده ها و…

حال سوالی که ممکن است برای شما عزیزان پیش آید این است که:

چطور می تواند به شما کمک کند؟

ایزوگام ستار خان چه ساختمان ایمنی را برای شما طراحی می کند؟

چه راه حلی دارد؟

ایزوگام ستار خان چگونه شما را به اطمینان خاطر می رساند؟

ایزوگام ستار خان از چه روشی استفاده می کند؟

ایزوگام ستار خان چه فصلی را برای نصب ایزوگام پیشنهاد می کند؟

نصب ایزوگام  توسط چه کسانی می باشد؟

ایزوگام  چقدر هزینه دارد؟

و…

متخصصین و تکنیسین های ایزوگام در نظر دارند که کاری با کیفیت و با هزینه ای منطقی و ایزوگامی مقرون به صرفه با طول عمری بالا به شما ارائه دهند. ایزوگام استاندارد باید توسط نمایندگی های مجاز ایزوگام نوین تهیه گردد.

تکنسین ها و متخصصین ایزوگام نوین به کار خود مسلط بوده و تجربه کافی در نصب ایزوگام دارند به طوری که در هنگام نصب تمامی استاندارد ها را رعایت نماید که در آینده نزدیک کار انجام شده دچار مشکل نشود و هزینه اضافی برای شما عزیزان نداشته باشد.

به همین دلیل ایزوگام ما شرایطی را آماده کرده است که به طور متوسط ایزوگام  ساختمان و مکان شما عزیزان به طور متوسط ده سال عمر کند .البته شایان ذکر است که عمر ایزوگام  به محافظت بعد از نصب آن نیز بستگی دارد و شما عزیزان باید مراقب باشید که اشیا نوک تیز با هر وسیله دیگری به ایزوگام نصب شده آسیب نرساند که در غیر این صورت عمر ایزوگام کاهش پیدا کرده و نیازمند لکه گیری توسط نصاب می باشد.

شاید برای برخی از مشتریان عزیز این سوال پیش آید که چه فصلی مناسب نصب ایزوگام می باشد و سر در گم هستند که بهترین زمان مشخص برای مراجعه به ایزوگام ستار خان کی می باشد؟ در واقع فصل مشخصی برای نصب ایزوگام تعیین نشده است و کاملا هم این امر درست می باشد، نصب ایزوگام در تمامی فصل های سال  می باشد و می توان ایزوگام را به بهترین شکل ممکن توسط ایزوگام ستار خان برای شما عزیزان نصب کرد.

ایزوگام ستار خان برای شما عزیزان قابلیت های چشم گیری را در نظر گرفته است که می توان با توجه به نوع فویل دار به آن اشاره کرد. یکی از قابلیت ها این است که نیاز به برف روبی در زمان بارش برف ندارد زیرا ایزوگام ستار خان با نصب صحیح و اصولی ایزوگام، باعث شده اند تا با تابش نور خورشید، فویل ایزوگام نور را به خود جذب کرده و منعکس کند که این امر باعث ذوب شدن برف می شود.

از دیگر ویژگی های ایزوگام ستار خان جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان است، ایزوگام ستار خان در زمستان به میزان چند درجه هوای داخل ساختمان را نیز گرم تر نگه می دارد و در تابستان با قابلیت ساختار خود هوای داخل محیط را در تابستان خنک تر نگه می دارد. در کل ایزوگام ستار خان توانسته به خوبی جایگزین روش های قدیمی و عایق بندی مانند قیر گونی و آسفالت شود زیرا درد سر های روش های قدیم را نداشته و هم چنین به محیط زیست آسیب نمی رساند و حیات طبیعت حفظ می شود.

نکته مهمی که قابل ذکر است مقرون به صرفه بودن ایزوگام است. ایزوگام یک نوع عایق در برابر نفوذ نم و رطوبت است که ساختمان یا سازه را محافظت می کند.

چرا برای ایزوگام ستارخان از ایزوگام نوین؟

ایزوگام ستار خان که یکی از نمایندگی های مجاز ایزوگام نوین است، ارائه دهنده خدمات اجرا و نصب ایزوگام در محدوده ستار خان در تهران می باشد. با کادری مجرب و با تجربه در خدمت تمامی مشتریان گرامی است. در کم ترین زمان  ممکن و به بهترین نحو با رعایت استاندارد های اجرا و نصب ایزوگام با کیفیت و با دوام به تمامی مشتریان ارائه می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *