ایزوگام در کرج، قیمت ایزوگام در کرج، نمایندگی ایزوگام در کرج

ایزوگام در کرج، قیمت ایزوگام در کرج، نمایندگی ایزوگام در کرج

ایزوگام در کرج، قیمت ایزوگام در کرج، نمایندگی ایزوگام در کرج

ایزوگام درشهر ری

هدف ما معرفی بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام به صورت گسترده در کرج می باشد. شرکت ایزوگام نوین برای نصب ایزوگام در مهرشهر کرج ابتدا جنس و قیمت ایزوگام خود را مطرح می کند و بعد از اطمینان قیمت ، اجرا و نصب صورت می گیرد . ایزوگام نوین در کرج به صورت رایگان از محیط کاری و نصب ایزوگام بازدید می کند و زیر سازی های لازم در صورت نیاز انجام می دهد .

ایزوگام نوین در کرج با اکیپ حرفه ای و با قیمت مناسب انجام خرده کاری ایزوگام ، لکه گیری ، بادگیری ایزوگام و تعمیر اساسی ایزوگام ارائه می دهد .
شرکت ایزوگام نوین بدون تعطیلی آماده نصب ایزوگام در مهر شهر و حومه می باشد. ایزوگام نوین در انتخاب نصاب های خود نهایت وقت را دارد و افرادی با تجربه و کارآمد را در اختیار دارد از این رو باعث شده است در مدت فعالیت خود در تهران و کرج موفق باشد . ایزوگام نوین ارائه دهنده انواع خدمات ایزوگام ، قیرگونی، آسفالت در تهران و کرج و حومه را برای شما به ارمغان آورده است و امیدوار است که در این راه رضایت شما همشهریان عزیز را جلب کند .
بعد از انتخاب ایزوگام باید نصاب با تجربه و حرفه ای باشد چون نصب و آب بندی ایزوگام باید به صورت تخصصی انجام شود تا در آینده نزدیک دچار مشکل نشود.

جنس ایزوگام باید کاملا مرغوب باشد . در بازار و صنعت امروزه ایزوگام های زیادی با برندها و نام های مختلف تولید و عرضه می شود و کارفرمایان باید در انتخاب نوع و جنس ایزوگام دقت لازم را داشته باشند.

ایزوگام نوین ارائه دهنده بهترین و مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع ایزوگام در تهران ، کرج و حومه می باشد . خدمات ایزوگام قبل از شروع کار جابجایی کولر، برداشتن آنتن و درست کردن زیرسازی پشت بام رو برعهده می گیرد . کارشناسهای شرکت ایزوگام نوین در تهران و کرج آماده مشاوره رایگان و بازدید از محل و راهنمایی در مورد ایزوگام مورد استفاده به همشهریان خدمات ارائه می دهد.

ایزوگام یک نوع عایق آماده رطوبت جهت عایق بندی محل مورد نظر برای جلوگیری از ورود آب و نم به قسمت عایق شده می باشد . اجزای اصلی ایزوگام ، قیر و الیاف مصنوعی است و عمرا ایزوگام نسبت به نوع نگه داری ۱۰ تا ۱۵ سال است . ایزوگام با پوشش دادن به ناحیه مورد نظر باعث افزایش عمر ساختمان می شود و همچنین از وارد شدن هزینه زیاد به ساختمان جلوگیری می کند .
۱ . ایزوگام پلیمری : حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد از قیر خالص استفاده شده است . ‌‌از جمله مواد دیگری که در این نوع از ایزوگام استفاده می‌شود پلی استر، لایه آلومینیوم و تیشو است که ترکیب کردن همه این مواد با هم می توانند لایه محکم ایجاد کنند که از نفوذ هر گونه مواد نفتی و آب جلوگیری می کنند .
۲. ایزوگام دمیده : ماده اصلی برای ساخت این نوع از ایزوگام ها قیر است که برای تهیه آن نفت کوره ای هوا می دهند . به همین دلیل به این نوع از ایزوگام دمیده می گویند . این نوع از ایزوگام نسبت به ایزوگام پلیمری از قدرت و عمر کمتری برخوردار هستند از این نوع ایزوگام در اندودکاری ، باتری موتور و ساخت ورقهای پوشش بام استفاده می شود . ایزوگام ها بر اساس لایه های به کار رفته به دو دسته تقسیم می شوند :
۱ . ایزوگام تک لایه :(این نوع ایزوگام از پلی استر دوخته شده و ضخامت کم و انعطاف پذیری بالا دارند و در مصارف داخلی کاربرد دارد .
۲ . ایزوگام دو لایه 🙁 در این نوع ایزوگام علاوه بر مواد بکار رفته از تیشو نیز استفاده می شود و استحکام و ضخامت بالایی نسبت به ایزوگام تک لایه دارد .
با توجه به اینکه در شرایط فعلی بیش از ۳۰۰ نوع ایزوگام در بازار موجود می باشد ، شرکت ایزوگام نوین از نظر کیفیت ، بالا ترین و از نظر قیمت مناسب ترین را به همشهریان عزیز ارائه می دهد .
شرکت ایزوگام نوین عایق کاری را در کرج و حومه ارائه می دهد .

برای انتخاب ایزوگام در کرج به موارد زیر دقت کنید:

۱ – ایزوگامی استفاده کنید که حتما نشان استاندارد ملی ایران را داشته باشد.
۲ – ایزوگام باید از دو لایه تیشو و پلی استر تشکیل شده باشد .
۳ – ایزوگام متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه خود را انتخاب نمایید .
۴ – ایزوگام باید کاملا سالم باشد .
۵ – توجه داشته باشید اکیپ نصب ایزوگام نهایت دقت و ظرافت را انجام دهند .

شرکت ایزوگام نوین با اکیپ مجرب و حرفه ای در سطح تهران و کرج آماده مشاوره رایگان و بازدید از محل و راهنمایی در مورد نوع ایزوگام مورد استفاده به همشهریان خدمات ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان