ایزوگام در کرج، قیمت ایزوگام در کرج، نمایندگی ایزوگام در کرج

ایزوگام در کرج، قیمت ایزوگام در کرج، نمایندگی ایزوگام در کرج

ایزوگام درشهر ری
5/5 - (1 امتیاز)

هدف ما معرفی بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام به صورت گسترده در کرج می باشد. شرکت ایزوگام نوین برای نصب ایزوگام در مهرشهر کرج ابتدا جنس و قیمت ایزوگام خود را مطرح می کند و بعد از اطمینان قیمت ، اجرا و نصب صورت می گیرد . ایزوگام نوین در کرج به صورت رایگان از محیط کاری و نصب ایزوگام بازدید می کند و زیر سازی های لازم در صورت نیاز انجام می دهد .

ایزوگام نوین در کرج با اکیپ حرفه ای و با قیمت مناسب انجام خرده کاری ایزوگام ، لکه گیری ، بادگیری ایزوگام و تعمیر اساسی ایزوگام ارائه می دهد .
شرکت ایزوگام نوین بدون تعطیلی آماده نصب ایزوگام در مهر شهر و حومه می باشد. ایزوگام نوین در انتخاب نصاب های خود نهایت وقت را دارد و افرادی با تجربه و کارآمد را در اختیار دارد از این رو باعث شده است در مدت فعالیت خود در تهران و کرج موفق باشد . ایزوگام نوین ارائه دهنده انواع خدمات ایزوگام ، قیرگونی، آسفالت در تهران و کرج و حومه را برای شما به ارمغان آورده است و امیدوار است که در این راه رضایت شما همشهریان عزیز را جلب کند .
بعد از انتخاب ایزوگام باید نصاب با تجربه و حرفه ای باشد چون نصب و آب بندی ایزوگام باید به صورت تخصصی انجام شود تا در آینده نزدیک دچار مشکل نشود.

جنس ایزوگام باید کاملا مرغوب باشد . در بازار و صنعت امروزه ایزوگام های زیادی با برندها و نام های مختلف تولید و عرضه می شود و کارفرمایان باید در انتخاب نوع و جنس ایزوگام دقت لازم را داشته باشند.

ایزوگام نوین ارائه دهنده بهترین و مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع ایزوگام در تهران ، کرج و حومه می باشد . خدمات ایزوگام قبل از شروع کار جابجایی کولر، برداشتن آنتن و درست کردن زیرسازی پشت بام رو برعهده می گیرد . کارشناسهای شرکت ایزوگام نوین در تهران و کرج آماده مشاوره رایگان و بازدید از محل و راهنمایی در مورد ایزوگام مورد استفاده به همشهریان خدمات ارائه می دهد.

ایزوگام یک نوع عایق آماده رطوبت جهت عایق بندی محل مورد نظر برای جلوگیری از ورود آب و نم به قسمت عایق شده می باشد . اجزای اصلی ایزوگام ، قیر و الیاف مصنوعی است و عمرا ایزوگام نسبت به نوع نگه داری ۱۰ تا ۱۵ سال است . ایزوگام با پوشش دادن به ناحیه مورد نظر باعث افزایش عمر ساختمان می شود و همچنین از وارد شدن هزینه زیاد به ساختمان جلوگیری می کند .
۱ . ایزوگام پلیمری : حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد از قیر خالص استفاده شده است . ‌‌از جمله مواد دیگری که در این نوع از ایزوگام استفاده می‌شود پلی استر، لایه آلومینیوم و تیشو است که ترکیب کردن همه این مواد با هم می توانند لایه محکم ایجاد کنند که از نفوذ هر گونه مواد نفتی و آب جلوگیری می کنند .
۲. ایزوگام دمیده : ماده اصلی برای ساخت این نوع از ایزوگام ها قیر است که برای تهیه آن نفت کوره ای هوا می دهند . به همین دلیل به این نوع از ایزوگام دمیده می گویند . این نوع از ایزوگام نسبت به ایزوگام پلیمری از قدرت و عمر کمتری برخوردار هستند از این نوع ایزوگام در اندودکاری ، باتری موتور و ساخت ورقهای پوشش بام استفاده می شود . ایزوگام ها بر اساس لایه های به کار رفته به دو دسته تقسیم می شوند :
۱ . ایزوگام تک لایه :(این نوع ایزوگام از پلی استر دوخته شده و ضخامت کم و انعطاف پذیری بالا دارند و در مصارف داخلی کاربرد دارد .
۲ . ایزوگام دو لایه 🙁 در این نوع ایزوگام علاوه بر مواد بکار رفته از تیشو نیز استفاده می شود و استحکام و ضخامت بالایی نسبت به ایزوگام تک لایه دارد .
با توجه به اینکه در شرایط فعلی بیش از ۳۰۰ نوع ایزوگام در بازار موجود می باشد ، شرکت ایزوگام نوین از نظر کیفیت ، بالا ترین و از نظر قیمت مناسب ترین را به همشهریان عزیز ارائه می دهد .
شرکت ایزوگام نوین عایق کاری را در کرج و حومه ارائه می دهد .

برای انتخاب ایزوگام در کرج به موارد زیر دقت کنید:

۱ – ایزوگامی استفاده کنید که حتما نشان استاندارد ملی ایران را داشته باشد.
۲ – ایزوگام باید از دو لایه تیشو و پلی استر تشکیل شده باشد .
۳ – ایزوگام متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه خود را انتخاب نمایید .
۴ – ایزوگام باید کاملا سالم باشد .
۵ – توجه داشته باشید اکیپ نصب ایزوگام نهایت دقت و ظرافت را انجام دهند .

شرکت ایزوگام نوین با اکیپ مجرب و حرفه ای در سطح تهران و کرج آماده مشاوره رایگان و بازدید از محل و راهنمایی در مورد نوع ایزوگام مورد استفاده به همشهریان خدمات ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *