Rate this post

ایزوگام در ملارد

ایزوگام در ملارد
ایزوگام در ملارد

ایزوگام عایق پوششی و رطوبتی است که انواع مختلفی دارد و بنا به محل مورد استفاده و کاربردی که دارد می توان یکی از آنها را انتخاب نمود. شرکت ایزوگام نوین با سابقه درخشانی که در مورد ایزوگام در تهران دارد می تواند ایزوگام در ملارد را هم بر عهده گرفته و رضایت را به مشتریان خود به ارمغان بیاورد. یکی از انواع ایزوگام، ایزوگام سنگریزه ای است که در این مقاله سعی داریم تا شما را با آن بیشتر آشنا نماییم.

ایزوگام سنگریزه ای
ایزوگام سنگ ریزه ای از تنوع رنگی بالایی برخوردار است و به همین دلیل برای ایزولاسیون فضاهای مختلف می توان از آن استفاده نمود چرا که می توان آن را با محیط هماهنگ نمود. ایزوگام سنگ ریزه ای دارای یک الی دو لایه حامل با دوام است که این لایه از ضخامت تقریبی 2 تا 5/5 میلیمتر برخوردار می باشد.

این لایه های حامل بنا به کارایی ایزوگام از انواع مختلفی تهیه می شود. به عبارت دقیق تر این لایه ها از تیشوی 60 گرمی تا 120 گرمی و یا حتی از پلی استر ترموباند با مشخصات مختلف می تواند تهیه شود.

 

ایزوگام در ملارد:

بعد از تهیه لایه حامل در فرایند تولید ایزوگام، لایه حامل را با یک قشر قیر پلیمری مرغوب پوشش می دهند. در ادامه به جای فویل آلومینیوم سنگ ریزه هایی را که به رنگ طبیعی هستند، تحت فشار و درجه حرارت بالا به قسمت رویی سطح ایزوگام می چسبانند.

در ایزوگام سنگ ریزه ای، برای این که محصول تولید شده مرغوب و با کیفیت باشد اصلاح کننده های SBSAPP را با ترکیبات دیگری به کار می برند. این نوع ایزوگام به دلیل دارا بودن خواص ویژه از انواع دیگر ایزوگام متمایز می باشد که مهمترین این ویژگی ها برخورداری از پایداری حرارتی ویژه، بیشترین مقاومت کششی و حداکثر انعطاف پذیری می باشد.

از دیگر ویژگی های ایزوگام سنگریزه ای جلوگیری از اشعه U.V آفتاب است و علاوه بر آن سنگریزه های موجود در این نوع عایق می تواند از آسیب فیزیکی به سطح ایزوگام جلوگیری نماید.

ایزوگام سنگ ریزه ای ویژگی منحصر به فرد دیگری هم دارد و آن این که می تواند در رنگهای مختلفی تهیه شود. اگر دقت کرده باشید این نوع ایزوگام در رنگهایی از قبیل سبز، آبی، مشکی، قرمز، قهوه ای، خاکستری و آجری در بازار به چشم می خورد که شما می توانید با در نظر گرفتن ایزولاسیون محلی که قرار است عایق کاری شود، رنگ مناسب را انتخاب نمایید. برای توضیح بیشتر در این رابطه مثالی می زنیم. مثلا در محل هایی مانند باغچه در صورت نیاز به عایق کاری می توان از رنگ قهوه ای این عایق استفاده نمود و برای استفاده در استخر، رنگ آبی آن مناسب به نظر می رسد.

بنا به تنوع رنگی که ایزوگام سنگ ریزه ای از آن برخوردار است، از آن می توان در کاربری های مختلف و متعددی استفاده نمود که برای مثال می توان به دیوارها و سطوحی که جلوی چشم و قابل رویت اند، ایزولاسیون بام های شیب دار و … اشاره نمود.

ایزوگام نوین پیشنهاد می نماید تا در صورت تمایل به یکی از نمایندگی های این شرکت در سطح تهران مراجعه نمایید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در این مورد کسب نمایید. ایزوگام در ملارد هم مانند دیگر نقاط در تهران، باید با دقت کافی انجام شود و علاوه بر استفاده از ایزوگام مرغوب، از نصاب ماهر و با تجربه ای هم بایستی استفاده نمایید.

شرکت ایزوگام نوین برای انجام پروژه های عایق کاری خود از برندهای معتبر و معروفی استفاده می نماید. نکته ای که در اینجا باید به آن توجه نمایید این است که با تهیه ایزوگام باکیفیت، شما نصف راه را رفته اید و نصف مابقی هم استفاده از افراد مجرب برای نصب ایزوگام است تا این کار با نهایت دقت و ظرافت انجام بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *