نمایندگی ایزوگام در اندیشه

نمایندگی ایزوگام در اندیشه

نمایندگی ایزوگام در اندیشه

نمایندگی ایزوگام در اندیشه

ایزوگام چیست؟

نمایندگی ایزوگام در اندیشه
نمایندگی ایزوگام در اندیشه

ایزوگام یک حفاظ بادوام است که تشکیل شده از قیر و الیاف مصنوعی است و به وسیله ی گرما بر روی بام و مکان مورد نظر نصب و چسبانده می‌شود ، از ایزوگام برای عایق کردن سطوح مختلفی مانند کف، دیواره، پی و بام ساختمان‌ها و استخرها برای مانع از نفوذ آب و رطوبت استفاده می شود.و لازم به ذکر است عمر ایزوگام با کیفیت خوب به ‌طور میانگین ۱۵ سال است.

انواع ایزوگام از نظر لایه تشکیل ‌شده:

به طور کلی دو نوع ایزوگام وجود دارد یک نوع تک لایه با قطر ۳ میلی ‌متر و یک نوع دو لایه با قطر ۳.۵ تا ۴ میلی ‌متر.

حال می خواهیم بدانیم که ایزوگام تک لایه یا دولایه بهتر است؟

ایزوگام چه دو لایه، چه تک لایه باشد، امکان دارد با روکش آلومینیومی یا بدون روکش باشد.اگر می خواهید مکان هایی مانند پشت ‌بام را ایزوگام کنید که در برابر تابش مستقیم نور خورشید و گرما قرار دارد، بهتر است از ایزوگام با روکش آلومینیوم یا اصطلاحاً ایزوگام فویل دار استفاده کنید و اگر قصد عایق ‌کاری پی ساختمان یا دیواره و کف سرویس‌های بهداشتی را دارید، از نوع بدون روکش یا اصطلاحاً ایزوگام ساده استفاده کنید تا به صرفه تر باشد.

برند های ایزوگام نوین شامل :
ایزوگام جنت دلیجان، ایزوگام بام گستر دلیجان، ایزوگام شرق دلیجان ، ایزوگام ستاره طلایی، ایزوگام دولایه دلیجان ، ایزوگام درجه یک دلیجان، می باشد.

نمایندگی ایزوگام اندیشه سعی دارد ایزوگامی با کیفیت مناسبی را تولید کند تا مورد استقبال و پسند بسیاری از مردم و همینطور ساکنین محله های اندیشه قرار گرفته شود ،حتی بعضی از این کارخانه ها و مراکز تولیدی فعال در این شهر توانایی صادرات ایزوگام به کشورهای خارجی رانیز داشته و با همکاری شرکت های بازرگانی می توانند این امکان را محقق سازند.

یک ایزوگام استاندارد چه ویژگی های ظاهری باید داشته باشد؟

با علامت گذاری روی رول عایق استاندارد بودن آن مشخص می‌شود و این علامت ‌گذاری معمولا در فاصله هر دو متر روی فیلم پلی‌ اتیلنی روی عایق چاپ می شود برچسب عایق باید نشانه گذاری شود و در این نشانه مشخصاتی از قبیل تاریخ تولید ،وزن ،نوع عایق رطوبتی، ضخامت و علامت استاندارد چاپ می‌شود.

چگونگی شناخت یک ایزوگام مرغوب و استاندارد :

با وجود تعداد زیاد کارخانه ‌های تولید ایزوگام، ایزوگام نامطلوب و غیراستاندارد و تقلبی در بازار فراوان شده و همین کار باعث شده است تا به روش شناخت ایزوگام مرغوب و استاندارد بیشتر دقت کنیم که در زیر به تعدادی از این روش‌ها اشاره می‌کنیم:

۱- به‌ جای استفاده از پلیمر یا قیر مرغوب پودرهای معدنی یا مواد غیر پلیمری در ایزوگام نامرغوب به کار می‌رود و به همین دلیل نوع تقلبی آن بویی ناخوشایند و مشابه گازوئیل صنعتی (مازوت) می‌دهد، اگر دستتان را بر قسمتی از لایه بیرونی و بدون پوشش ایزوگام نامرغوب بکشید دستتان سیاه رنگ می شود.

۲-اندازه‌گیری قطر لایه با توجه به ضخامت لایه ایزوگام درخواستی.

۳- وزن ایزوگام باید با مشخصات فنی روی کاتالوگ آن یکی باشد و وزن اول نباید سبک تر از مقدار درج در مشخصات فنی آن باشد.

۴- ایزوگام مرغوب و با کیفیت باید شدت بوی قیر آن زیاد باشد البته نباید بوی اسید بدهد.

۵- لایه ایزوگام باید نرم و قابل انعطاف باشد.

 

نمایندگی ایزوگام در اندیشه:

هزینه نصب ایزوگام

هزینه ی نصب ایزوگام می تواند شامل قیمت و هزینه ی اجرای ایزوگام از اول تا آخر کار باشد. در واقع تهیه مواد و سنجیدن شرایط و جوانب پروژه های مورد نظر می توانند پاداش انجام کار را مشخص کند.

اگر در آپارتمان ها یا ساختمان های چند طبقه با چندین مالک برای کار ایزوگام وجود داشته باشد هزینه ها باید به صورت عادلانه در بین افراد ساکن و صاحب ملک تقسیم شود.

حقیقت این است که بعضی از مردم برای عایق‌ کاری ساختمان خود هزینه کم ایزوگام را ملاک قرار می دهند و به کیفیت و مرغوبیت کالا آن‌ چنان توجه ای ندارند و این نکته که استفاده از عایق‌های رطوبتی نامرغوب در ساختمان‌ها باعث عدم استقامت و کوتاه شدن طول عمر ساختمان می‎شود همچنین هزینه ‎های اضافی مانند تخریب بخش‌ هایی از ساختمان برای ساکنان آن به همراه می‎آورد. متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات لازم از طرف مردم نسبت به خصوصیات عایق رطوبتی مطلوب و مرغوب و تبلیغات ناسالم برخی شرکت‌ها، مشکلات ناشی از این امر بیش از پیش بر شهروندان تحمیل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان