قیمت قیرگونی در تهران 

قیمت قیرگونی در تهران 

قیمت قیرگونی در تهران 

قیمت قیرگونی در تهران

قیمت قیرگونی در تهران 
قیمت قیرگونی در تهران

در زمان گذشته یعنی قبل از پدید آمدن ایزوگام،بیشتر از قیر برای عایق کاری استفاده می شد. که بعدها در کنار قیر،از گونی هم استفاده می کردند.

همانطور که میدانید قیرگونی تلفیقی از قیر و گونی است که از گونی برای صاف کردن قیری که بر روی گستره می ریزند استفاده می شود.

قیرگونی در مکان هایی همچون سرویس بهداشتی و نظیر آن که احتمال نفوذ نم و رطوبت به آنها زیاد است،کاربرد دارد.

ایزوگام و قیرگونی هر کدام مزایا و ویژگی های مخصوص به خود را دارند،اما ایزوگام بهترین انتخاب بوده و قیرگونی مناسب ترین گزینه برای عایق کاری پس از ایزوگام است.

قیرگونی پشت بام:
قیرگونی به صورت یک لایه تا سه لایه مورد استفاده قرار می گیرد.اما مناسب ترین آنها برای عایق کاری و قیرگونی پشت بام،قیرگونی دو لایه است.

چرا که نسبت به ایزوگام سه لایه وزن کمتری دارد و سازه می تواند وزن آن را تحمل کند و نسبت به ایزوگام یک لایه مقاومت بیشتری دارد و بیشتر دوام می آورد.

 

قیمت قیرگونی در تهران :

 

قیرگونی با حرارت نرم می شود پس چون قیرگونی پشت بام در معرض نور خورشید قرار دارد نمی تواند انتخاب درستی برای پشت بام باشد،پس بهتر است به جای استفاده از قیرگونی از ایزوگام استفاده کنید.

به علاوه؛شخصی که مجری قیرگونی است باید در این کار سابقه داشته باشد تا در ادامه کار از ایجاد چالش ها جلوگیری شود و شما دوباره مجبور به اقدام برای خرید قیرگونی و اجرای آن نباشید.

شرکت ایزوگام نوین واقع در تهران با 25 سال سابقه درخشان؛نصابان و مجریان ماهری را برای خدمت رسانی به شما عزیزان معرفی می کند که در حوزه ی نصب و اجرای انواع عایق ها نظیر ایزوگام،قیرگونی و آسفالت کاری تجربه و مهارت کافی را دارند.

قیرگونی آماده:
قیرگونی آماده نسبت به قیرگونی سنتی وزن کمتری داشته و نصب آسان تری دارد.قیرگونی آماده نسبت به قیرگونی سنتی کم هزینه تر است و برای نصب انرژی کمتری می گیرد.

پس از نصب قیرگونی آماده،می توان روی آن قدم زد اما در مورد ایزوگام سنتی باید گفت که قطعا ساعت ها باید منتظر ماند تا خشک شود.

اجرای قیرگونی:
برای اجرای قیرگونی،باید از نیروی کاربلد و ماهر دعوت به عمل آورد.

همچنین سطحی که می خواهید روی آن قیرگونی اجرا کنید باید شیب بندی شده باشد.برای انجام قیرگونی،از حرارت زیادی استفاده نکنید زیرا قیر می سوزد و برخی از خواص هایش را از دست می دهد.

از اشیاء تیز برای چسباندن و محکم کردن عایق ها استفاده نکنید،چرا که باعث آسیب رسیدن به عایق می شود.

هزینه ی قیرگونی:
هزینه ی قیرگونی به چهار عامل بستگی دارد:
تعداد لایه های قیر.
جنس گونی استفاده شده در کار.
متراژی که می خواهید قیرگونی کنید.
و مهمترین آنها؛دستمزدی که نصاب برای اجرای قیرگونی می گیرد.

اما به دلیل نوسانات قیمت ها،برای اطلاع از قیمت روز قیرگونی هزینه ی قیرگونی و دیگر عایق ها می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید و یا از طریق سایت شرکت ایزوگام نوین از هزینه ی اجرای قیرگونی مطلع شوید.

شرکت ایزوگام نوین تمامی محصولات تولیدی خود را اعم از ایزوگام،قیر و آسفالت را با هزینه ای مناسب و درخور جیب مشتری ارائه می کند،البته با کیفیت عالی و باور نکردنی.

گاهی افراد گمان می کنند که هرچه هزینه ها بالاتر باشند،کیفیت انجام کارهم باید بهتر باشد؛اما گاهی هم با صرف هزینه های کمتر هم می توان به نتیجه خوبی رسید.

در شرکت ما یعنی شرکت ایزوگام نوین تمامی خدمات با هزینه ای به صرفه به وسیله ی پرسنل و خدمه ی مجرب به شما عزیزان ارائه می شود.

فروش قیرگونی:
انواع قیرگونی با ضمانت نامه در شرکت ایزوگام نوین و همینطور در 25 نمایندگی شرکت ایزوگام نوین به فروش می رسد.

قیرگونی های شرکت ما علاوه بر کیفیت مناسب،قیمت مناسبی هم دارند چراکه شرکت ایزوگام نوین دست واسطه ها را حذف کرده و میدانیم که با حذف واسطه ها قطعا هزینه های کمتری را می توان برای خرید صرف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان