قیرگونی در مهر شهر کرج پیمانکاری قیر گونی و آسفالتکاری در مهر شهر کرج

قیرگونی در مهر شهر کرج پیمانکاری قیر گونی و آسفالتکاری در مهر شهر کرج

قیرگونی در مهر شهر کرج پیمانکاری قیر گونی و آسفالتکاری در مهر شهر کرج

قیرگونی در مهر شهر کرج

شرکت قیرکونی وآسفالتکاری نوین در مهر شهر کرج در کنار شما میباشد تا عایق قیر گونی ویا آسفالتکاری تمام سطوح را برای همشهریان عزیز اجرا کند.از جمله مزایای قیرگونی می‌توان به آب بند بودن مطمئن قیر گونی ساختمان وبا داشتن نیاز به تخصص جهت اجرا، مصالح قابل دسترس، مناسب بودن برای فضاهای کوچک یا شکستگی‌های زیاد مانند حمام،‌ آشپزخانه و سرویسهای ساختمان واستخر اشاره کرد.
معایب کار قیر گونی در مهر شهر

از معایب عمده این روش می‌توان به پرمخاطره بودن آن هنگام کار با قیر داغ و آسیب‌پذیری زیاد سطح قیرگونی شده اشاره کرد. به همین علت توصیه می‌شود قیرگونی برای سطوحی انجام شود که بلافاصله روی آن پوشش محافظ دیگری اجرا شود. مانند سرویس‌ها و آشپزخانه که روی آن سرامیک می‌گردد. پوسیدگی ناحیه قیرگونی شده به مرور زمان (عمر مفید پانزده سال است) و پارگی در اثر نشست‌های احتمالی ساختمان از دیگر معایب آن است. درشهرهای که خدمات رسانی میدهیم ، مهر شهر کرج ، کرج ، اندیشه ،مارلیک ، شهریار ،وردآورد ،شهر قدس ،گرمدره ، تهران وکرج به شما در کار قیر گونی دولایه وقیرگونی یک لایه وآسفالت ، این شرکت به شما خدمات قیر گونی ارئه میدهد.قیر در دمای معمولی محیط تقریباً جامد تا نیمه جامد بوده و بر اثر حرارت روان می‌شود. قیرها عمدتاً به سه نوع تقسیم‌بندی می‌شوند.
قیر شل
قیر مخلوط
قیرسفت

قیرهای جامد، آخرین محصولی هستند که از تقطیر نفت خام بدست می‌آیند و بر حسب درجات نفوذ مختلف تولید می‌گردند. حدود درجات نفوذ قیرهایی که در ایران تولید می‌گردند ۱۰ تا ۳۰۰ می‌باشد.برای کار قیر گونی دولایه وتو لایه وآسفالت در مهر شهر کرج ما متخصصین مخصوص قیر گونی وآسفالتکاری داریم که با تجربه کاری بالای ۲۵ سال فعالیت در کار قیر گونی از تمام فوت فن قیرگونی آگاهی کامل دارند وقیر گونی را به شرط آب بندی کامل وبا ضمانت برای شما انجام میدهد شرکت پیمانکاری وقیر گونی وآسفالتکاری نوین همیشه در کنار شما میباشد تا عایقی مطمئن برای شما ارائه دهد برای اطلاعات بیشتر واگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید مشاوره و بازدید رایگان میباشد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

09123495288

09353495288

مشاوره رایگان