ايزوگام نوين در تمامي مناطق تهران، از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق شعبه فعال دارد. مشاوره رايگان ←

وبلاگ و اخبار

ایزوگام نصب ایزوگام فروش واجرا و قیمت ایزوگام در تهران

وبلاگ و اخبار

قیمت ایزوگام در تهران عایق محسوب می شود که بیشتر برای پوشش عایق سرویسها ،عایق پشت بام ،عایق استخرها ،عایق دیوارها،عایق ساختمان ،ویا ضد آب کردن جاهایی که نیاز به عایق دارد استفاده می شود. این پوشش عایقی از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده و تحت فرایند گرما ماده ای غیر قابل نفوذ آب به وجود آمده است و از سطح زیر آن در برابر رطوبت و آب جلو گیری می کند. ایزوگام ر ا میتوان برای عایقبندی تمام سطوح و مکانها درصورتی که بتوان عملیات نصب و اجرای ایزوگام راانجام داد استفاده کرد.
isogamtehran2

نصب ایزوگام در تهران

شرکت ایزوگام نوین درتهران برای آگاهی بیشتر شما وهمچنین طریقه چگونگی نصب ایزوگام، ضمن اینکه نصب ایزوگام باید توسط متخصصین آن صورت پذیرد، بعضی موقع مشاهده می‌شود که افراد عادی و یا سایر استادکاران بنا، کاشی کار و حتی لوله کش وغیره نیز اقدام به نصب ایزوگام می‌کنند که عدم دقت و مهارت آنها در اجرای اصولی ایزوگام ، باعث عدم چسبندگی ،و آب بند نشدن ایزوگام و باقی ماندن درز در بین لایه های ایزوگام شده و موجب نفوذ رطوبت به زیر عایق ایزوگام و سپس به داخل ساختمان خواهد شد دفتر ایزوگام درتهران راهکارهایی را برای رعایت کردن ایزوگام، قبل و بعد ایزوگام  برای نکات ایمنی در حفظ واجرای ایزوگام به شما توصیه میکند.

قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام در تهران واجرای ایزوگام و نصب ایزوگام هر مترمربع ایزوگام در تهران و برای متراژهای بیشتر از صدمتری به بالاهرمتر مربع ۱۸۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ هزار تومان میباشد که بستگی به نوع ایزوگام دلیجان درتهران دارد.
قیمت کشیدن قیر قبل از اجرای ایزوگام هر متر مربع۹ هزار تومان میباشد که تمام مصالح قیر به عهده شرکت ایزوگام نوین درتهران میباشد.

هزینه وقیمت کندن وحمل نخاله ،ایزوگام کهنه و فرسوده قبلی درتهران هر مترمربع ۱۲هزار تومان می‌باشد که شرکت ایزوگام نوین درتهران انجام می دهد.  هزینه واجرای ایزوگام در تهران، نصب ایزوگام برای متراژهای کمتر از سی مترمربع هزینه هرمترمربع ۳۵الی ۴۵هزارتومان میباشد
هزینه نصب واجرای ایزوگام برای متراژهای بالای سی تا یکصد مترمربع درتهران ۲۲الی۳۰هزارتومان ،بستگی به نوع ایزوگام درتهران متراژ مورداستفاده ایزوگام در تهران رادارد و این رنج قیمت بر اساس معیار های مختلف سنجیده می شود.
هزینه ایاب و ذهاب ، حمل و نقل وجابجایی مصالح ایزوگام ، نظافت سطح پشت بام ، جابجایی کولرها و دیش ها بر عهده دفتر ایزوگام درتهران میباشد و نیاز نیست تا شما مشتریان عزیز هزینه ای پرداخت کنید.

قیمت ایزوگام در تهران بستگی به دولایه بودن یا جنس ایزوگام دلیجان و درجه یک بودن ایزوگام میباشدقیمت ایزوگام با نصب،ایزوگام با ضمانت وبیمه،اجرا ایزوگام درتهران ونصب در تهران ایزوگام با اجرا،بهترین ایزوگام با ضمانتنامه ۱۲ ساله وبیمه نامه ۵ ساله شرکت ایزوگام نوین درتهران و اعلام قیمتهای ایزوگام درتهران درسال ۱۳۹۹،نمونه قیمتهای ایزوگام دلیجان در تهران با اجرا ونصب:

ایزوگام غرب گستر دلیجان دولایه در تهران

قیمت هر متر با اجرا ۱۹۵۰۰ هزارتومان

ایزوگام جنت دلیجان دولایه با روکش آلومینیوم

قیمت هر متر با نصب۲۲۰۰۰هزارتومان محل اجرا تهران

ایزوگام بام گسترکد۱۱۷ دولایه درجه یک

قیمت هر متر با نصب۲۶۰۰۰هزار تومان درتهران

ایزوگام ستاره طلایی دولایه درجه یک با روکش آلومینیوم درتهران

قیمت هر متر با نصب ۲۱۰۰۰هزارتومان

ایزوگام سالار بام دلیجان درجه یک ودولایه پودری درتهران

قیمت هر متر با نصب ۲۳۰۰۰ تومان

ایزوگام سپهر گستر دلیجان دولایه و درجه یک با روکش آلومینیوم

قیمت با اجرادر تهران ۲۰۰۰۰ تومان

ایزوگام دلیجان دولایه درجه یک پودری(بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر با نصب ۱۹۰۰۰هزار تومان

ایزوگام حفاظ بام اصل دلیجان دولایه و درجه یک با روکش آلومینیوم

قیمت هر متر با نصب ۲۱۵۰۰ تومان

ایزوگام شرق دلیجان درجه یک و دولایه فویلدار

قیمت هر متر با نصب ۲۲۵۰۰ تومان درتهران

ایزوگام پشم شیشه ایران دولایه درجه یک فویلدار در تهران

قیمت هر متر با نصب ۲۸۵۰۰ تومان

ایزوگام سراپوش دلیجان دولایه درجه یک فویلدار

قیمت هر متر با اجرا ایزوگام درتهران ۲۳۰۰۰ تومان

ایزوگام گیتی گستر تهران دولایه پودری(بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر با نصب ۱۹۵۰۰ تومان

ایزوگام سینا بام دلیجان در تهران دولایه فویلدار

قیمت هر متر با نصب ۲۲۰۰۰ تومان

ایزوگام پشم شیشه

تهران قیمت هر متر ۲۲۰۰۰  تومان

ایزوگام عایق مرجان بام درجه یک فویلدار دولایه

قیمت ۲۱۰۰۰ تومان

ایزوگام شرق بام دلیجان دولایه پودری(بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر با نصب واجرا۲۱۰۰۰ تومان

ایزوگام سامان دلیجان دولایه پودری و درجه یک (بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر مربع ۲۱۰۰۰ تومان

ایزوگام سامان دلیجان درجه یک دولایه فویلدار

قیمت هر متر با نصب ۲۲۰۰۰ تومان درتهران

ایزوگام گیتی گستر تهران دولایه پودری(بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر با نصب ۱۹۵۰۰ تومان

ایزوگام بام گستر الوند آسیا دولایه فویلدار

قیمت هر متر با نصب و اجرا درتهران ۲۲۰۰۰ تومان

ایزوگام نمونه ایران دولایه پودری(بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر با نصب ۲۰۰۰۰ تومان درتهران

ایزوگام تهران دولایه فویلدار

قیمت هر متر با نصب ۲۱۰۰۰ تومان

ایزوگام پشم شیشه دلیجان درجه یک دولایه پودری (بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر بانصب ۲۰۰۰۰ تومان

ایزوگام پشم شیشه دلیجان دولایه فویلدار

قیمت هر متر با نصب ۲۲۵۰۰ هزار تومان

ایزوگام سایبان شرق دلیجان دولایه پودری(بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر با نصب ۲۰۰۰۰ تومان

ایزوگام سایبان شرق دلیجان دولایه فویلدار

هر متر با نصب ۲۱۰۰۰ تومان

ایزوگام بامگستر دلیجان ثبت ۱۱۷ دلیجان دولایه پودری

قیمت با نصب هر متر ۲۲۰۰۰تومان

ایزوگام بامگستر دلیجان ثبت۱۱۷ دلیجان دولایه فویلدار

قیمت با نصب هر متر۲۳۰۰۰ تومان

ایزوگام عایق شرق پودری(بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر با نصب ۲۰۵۰۰ تومان

ایزوگام عایق شرق دولایه با روکش آلومینیوم

قیمت هر متر ۲۱۵۰۰ تومان

ایزوگام سادات دلیجان دولایه پودری(بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر با نصب —— تومان

ایزوگام سادات دلیجان دولایه با روکش آلومینیوم

قیمت هر متر——- تومان

ایزوگام ستاره طلایی دلیجان دولایه پودری(بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر بانصب ۲۰۵۰۰

ایزوگام ستاره طلایی دلیجان با روکش آلومینیوم

قیمت هر متر۲۱۵۰۰ تومان

ایزوگام شرق دلیجان دولایه پودری(بدون روکش آلومینیوم)

قیمت هر متر بانصب ۲۱۰۰۰

ایزوگام شرق دلیجان دو لایه استاندارد باروکش

قیمت هر متر ۲۲۰۰۰تومان

ایزوگام

برای اطلاعات بیشتر از قیمت روز ایزوگام درسال ۱۳۹۹
به مصرف کننده گرامی که قصد خرید ایزوگام درتهران را دارند و همچنین پیمانکاران و سایر نصاب های عزیز توصیه می‌شود از ایزوگام های نامرغوب که با اسم های مشابه در بازار عرضه می شود ویا با ایزوگام درجه دو، و برندهای معتبر و با پیشوند و پسوند ایزوگام شرق مورداستفاده قرارندهد
ایزوگام مرغوب و درجه یک استاندارد، دولایه و دارای ضخامت چهار میلی متر می‌باشد. انعطاف پذیر بوده و از قدرت چسبندگی بالایی و آب بندی بالایی برخوردار است. دارای تیشو نخدار و پلی استر نبافته،با قیر آغشته شده وبا پلاستیک نو و مشتقات عالی بوده که مورد استفاده درتمام منطقه تهران مورد استفاده قرار میگیرد وهمچنین محکم و با دوام بوده میباشد لبه های آن سالم و ضخامت کل رول ایزوگام یکسان می‌باشد.

۱ -سطح مورد نظر ایزوگام باید کاملا خشک باشد.
۲-شیب پشت بام به کف شور باشد.
۳-زیر عایق ایزوگام باید کاملا تمیز صاف وبدون گرد و غبار باشد.
۴-برای روی سطح موزائیک و جاهای که سیمان کشیده شده قبل ازانداختن ایزوگام قیر کشیده شود.
۵- بعد از اجرا وسایل تیز وسنگین روی ایزوگام قرار ندهیم.
شرکت ایزوگام نوین با باتجربه بالا درکار ایزوگام وهمچنین در طریقه نصب ایزوگام درتهران و راهکارهای مناسب و با داشتن تجربه کافی برای تشخیص ایزوگام وتفتیک ایزوگام سرویسها، با ایزوگام پشت بام ، ویا چه نوع ایزوگامی برای دیوار زیر زمین بهتر هست ویا سطوح های دیگر از دانش اندوخته نصابان ایزوگام نوین در تهران استفاده کرده تا ایزوگامی بهتر در اجرا و نصب داشته باشید.
شرکت ایزوگام نوین با ارائه خدمات ایزوگام درتهران در خدمت هم میهنان عزیز می باشد. هم اکنون نیز با ارائه ایزوگام های طرح دار، ایزوگام ساده، ایزوگام فولدار،با قیمت های منصفانه و همین طور کیفیتی بهتر با طرح های متنوع توسط شرکت ایزوگام دلیجان درتهران، با ارائه سرویس سریع، مطمئن و تایید شده در تهران هستیم. بهترین ایزوگام کار تهران از شرکت ایزوگام نوین است. نصب ایزوگام در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت در همه مناطق تهران پذیرفته می شود.

انواع ایزوگام فولدار، ایزوگام طرح دار، و ایزوگام ساده ،برای نصب ایزوگام درساختمانهای مسکونی در تهران و تمام مناطق تهران مورد استفاده قرار میگیرد که مقاومت سازه را در برابر برف و باران افزایش می دهد. از ایزوگام برای عایق کردن سطوح مختلفی همچون پی، دیواره، کف و بام ساختمان‌ها و استخرها برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت استفاده می شود و قابل ذکر است عمر ایزوگام کیفیت خوب به ‌طور متوسط 10 تا 20 سال است که بسته به نحوه استفاده ورسیدگی به آن متغییر است.

با توجه به اهمیت حفاظت از ساختمان در برابر عوامل مختلف بیرونی و همچنین تعدد بسیار شرکت های تولیدی و عرضه کننده ایزوگام بخصوص در بازار کلان شهرهایی مانند تهران، این سوال برای خریداران پیش می آید که چگونه می توان خریدی مطمئن داشت و خدمات سفارش و نصب ایزوگام را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دریافت کرد.

نصب ایزوگام در تهران
نصب انواع ایزوگام دلیجان درتهران ، ایزوگام شرق دلیجان درتهران، ایزوگام کار در تهران، اجرا قیمتایزوگام ،ایزوگام درجه درتهران، قیمت ایزوگام در تهران،نصب ایزوگام ،اجرا ونصب ایزوگام ،قیمت اجرای ایزوگام با نصب ،قیمت ایزوگام با نصب ، نصب ایزوگام تهران ، قیمت ایزوگام درحومه تهران , اجرای ایزوگام در جنوب تهران,اجرای ایزوگام در شمال تهران ،فروش ایزوگام ،ایزوگام تهران ،تهران ایزوگام ،ایزوگام دهکده المپیک ،قیمت ایزوگام در ونک,قیمت ایزوگام در جنت آباد,قیمت ایزوگام ،ایزوگام درجه یک در تهران، شرکت ایزوگام نوین درتهران.

ایزوگام جنت تهران، ایزوگام سرا پوش تهران ،ایزوگام رفیران تهران، ایزوگام کد۱۱۷تهران،ایزوگام پشم شیشه تهران ایزوگام تک تهران ،ایزوگام ستاره طلائی تهران، ایزوگام شرق دلیجان درتهران، ایزوگام آبران تهران، ایزوگام اسپید گستر دلیجان تهران، قیمت ایزوگام در تهران، هزینه ایزوگام تهران، فروش عمده ایزوگام در تهران، خدمات ایزوگام تهران، عایق ایزوگام تهران، ایزوگام دیوار در تهران، ایزوگام پارکینگ تهران، ایزوگام دیوار تهران، ایزوگام استخر تهران، شرکت ایزوگام نوین ،دفتر ایزوگام در تهران، شرکت ایزوگام نوین درتمام کارهای مربوط به ایزوگام درتهران درخدمت شما عزیزان میباشد برای اطلاعات بیشتر و آگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاوره قبل از خرید

شما با تماس با نمایندگی ایزوگام در تهران ایزوگام نوین قبل از هر خریدی می توانید از خدمات مشاوره ما استفاده کنید تا ایزوگام انتخابی برای بنای شما از هر لحاظی مناسب شرایط شما باشد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
09123495288

09353495288

ایزوگام نوین با بیش از 25 سال سابقه در ارائه خدمات درجه یک نصب ایزوگام، مدعی رفع نیاز شما عزیزان می باشد. از اینکه با ما تا اخر این مقاله همراه بودید از شما سپاس گزارم.

تماس سريع