ایزوگام فردیس

ایزوگام فردیس

ایزوگام فردیس

ایزوگام فردیس

ایزوگام فردیس با داشتن نیروی متخصص در زمینه انجام خدمات ایزوگامی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. با بر قراری ارتباط با تیم ایزوگام فردیس از تمامی خدمات مطلع شوید و اقدام به انجام این امر مهم جهت جلو گیری از مشکل نم و رطوبت سازه ها توسط متخصصین ایزوگام فردیس کنید. ایزوگام فردیس با داشتن دانش و مهارت و همچنین تجربه درخشان در این زمینه تخصصی و صنعتی آماده انجام خدمات تضمینی و با کیفیت در انواع مختلف ایزوگام ها به شما سروران گرامی می باشد. در ادامه درباره چیستی ایزوگام و اهمیت و انواع آن اطلاعات بیش تری پیدا خواهید کرد.

ایزوگام  چیست؟

ایزوگام نوعی پوشش برای عایق بندی سازه ها و ساختمان ها برای جلوگیری از مشکل عمده نم و رطوبت می باشد. این نوع عایق ها از فراورده های نفتی با فرمولاسیون های مختلف جهت مصارف گوناگون حاصل شده و با حرارت بر روی موضع های مختلف چسبانده می شود. به طور میانگین ایزوگام ها بسته به نوع و مرغوبیت آن ها ده سال عمر خواهند کرد.

از ایزوگام برای عایق بندی سطوح مختلفی مثل کف و بام ساختمان ها، سقف های شیروانی ، در استخر ها و هم چنین دیواره ها و پی استفاده می شود و امروزه کم تر سازه ای را می توانید پیدا کنید که از این نوع عایق بندی استفاده نکرده باشد و دیگر به امری الزامی برای هر سازه تبدیل شده است.

در گذشته با توجه به نفت خیز بودن و اقلیم آب و هوایی کشورمان، برای عایق بندی سازه ها از قیر و آسفالت استفاده می شد که این نوع پوشش با رشد صنعت و به وجود آمدن و مقرون به صرفه بودن ایزوگام کنار گذاشته شد.

ایزوگام با استفاده از قیر و نوعی الیاف مصنوعی طی فرایندی صنعتی و زیر نظر تجارب و دانش مهندسی تولید می شود. هم  چنین اجرای آن نیز توسط متخصصین این حوزه انجام می گیرد که گروه ایزوگام فردیس با داشتن نیروی مجرب و ماهر در این زمینه با بهترین کیفیت آماده خدمت رسانی می باشد.

مشکل نم و رطوبت در سازه ها ، از جمله مشکلات عمده ای است که می تواند خسارات زیادی را به کل ساختار سازه وارد نماید و سبب به وجود آمدن مشکلات دیگر شود. از این رو ایزوگام کردن سازه ها یکی از مهم ترین امور اجرایی برای حفظ سلامت و استحکام سازه ها و ساختمان ها می باشد. گروه ایزوگام فردیس با واقف بودن به اهمیت این امر و با دانش و مهارت متخصصین خود این سلامت و استحکام مورد نیاز برای هر سازه را به ارمغان می آورد.

انواع ایزوگام

ایزوگام ها بر اساس تعداد لایه ها ، مواد تهیه شده ، شکل ظاهری و نوع روکش دسته بندی های مختلفی را شامل می شوند:

بر اساس تعداد لایه ها به دو دسته تک لایه و دو لایه تقسیم می شوند که در نوع دو لایه علاوه بر تیشو، پلی آستر هم به آن اضافه شده است. هم چنین استحکام ایزوگام های دو لایه بیش تر است و از طرفی دیگر ایزوگام های تک لایه منعطف تر می باشند.

بر اساس مواد تهیه شده به دو دسته پلیمری و دمیده تقسیم می شوند که در نوع پلیمری آن از شصت تا هفتاد درصد قیر خالص و دیگر مواد اولیه هم چون پلی استر، تیشو ، پودر تالک ، آلومینیوم و … که با ترکیب و پخت منجر به مایع پلیمر آلومینیوم و در نهایت تبدیل به لایه ایزوگام می شود. در نوع دمیده هم از نفت کوره استفاده می شود که اصطلاحا به آن مازوت گفته می شود. کیفیت نوع دمیده نسبت به پلیمری کم تر است و نوع پلیمری نیز طول عمر بیش تری دارد.

بر اساس شکل ظاهری به دو دسته عادی و برش خورده تقسیم می شود. نوع عادی با عرض های یک متری و رول های ده متری مصرف بیش تری میان مردم دارد. نوع برش خورده جلوه ظاهری بهتری دارد و برای سقف های شیروانی مورد استفاده قرار می گیرد.

بر اساس نوع روکش به سه دسته روکش آلومینیوم ، بدون روکش آلومینیوم و روکش سنگ ریزه تقسیم می شود. نوع روکش آلومینیوم برای موضع هایی که با تابش مستقیم خورشید مواجه هستند استفاده می شوند. نوع بدون روکش آلومینیوم جهت سرویس های بهداشتی مورد استفاه قرار می گیرد. نوع روکش سنگ ریزه نیز در مکان هایی با رفت و آمد بالا مورد استفاده قرار می گیرد و ظاهر زیبایی نیز دارد.

تمامی انواع ایزوگام، با بالا ترین سطح کیفیت و مرغوبیت قابل مشاهده و در دسترس در ایزوگام فردیس می باشد. شما می توانید با مراجعه به این نمایندگی ایزوگام نوین ، در خواست خود را مطرح نمایید.

چرا برای ایزوگام فردیس از  ایزوگام نوین را انتخاب کنیم؟

با توجه به مواردی که درباره چیستی و انواع ایزوگام ذکر شد، طبعا استفاده و اجرای این نوع خدمات نیاز به تخصص و مهارت اجرایی بالایی دارد. ایزوگام فردیس تیمی است که به تمامی شرایط و الزامات این حیطه تخصصی آشنایی کامل دارد و با نیروی مجرب و متخصص خود به شما عزیزان نوید خدماتی با کیفیت بالا و تضمین شده را می دهد.

 

امروزه با تولید انبوه کالا ها در زمینه های مختلف به طبع کالا هایی نا مرغوب هم به بازار عرضه می شود و همین طور در کالا هایی که نیاز به انجام امور اجرایی نیز دارند گاهی با کمبود دانش و مهارت مواجه می شویم. برای داشتن انتخابی آسوده و خدماتی با کیفیت شرکت ایزوگام فردیس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

با ایزوگام فردیس گامی مهم در جهت دوام و محافظت از سازه های خود بردارید و دیگر دچار سر درگمی برای انتخاب در بازار عرضه ایزوگام نباشید. تخصص و تجربه گروه ایزوگام فردیس ضامن انتخاب شما خواهد بود و شما را به تشخیصی درست از ایزوگامی مرغوب و خدمات اجرایی حرفه ای و با کیفیتی می رساند.

گروه ایزوگام فردیس مشتاق حضور و بازدید شما از محل و محصولات متنوع خود می باشد تا شما را در انجام عایق کاری سازه ساختمان خود به بهترین وجه ممکن راهنمایی کند و خدمات ارزنده ای ارائه دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان