ایزوگام در گوهر دشت

ایزوگام در گوهر دشت

ایزوگام در گوهر دشت

ایزوگام در گوهر دشت
برای ثبت سفارش اجرا و نصب ایزوگام و آسفالت در گوهردشت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. شرکت ایزوگام نوین با بیش از پانزده سال سابقه کار مفید در زمینه ایزوگام و نصب و اجرای ایزوگام و قیر گونی و آسفالت در خدمت شما هموطنان عزیز است. نوع و کیفیت ایزوگام استفاده شده در شرکت ایزوگام نوین از بهترین برند و با کیفیت ترین مواد است.
ایزوگام به کار رفته در شرکت ایزوگا نوین از برند های ایزوگام معتبر از جمله ایزوگام دلیجان، ایزوگام باک گستر، ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام سالار دلیجان می باشد. برای کسب اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید.
09123495288
09353495288
ایزوگام عایق پوشی و حراراتی و رطوبتی است که روی سطوح پشت بام و کف استخر و سرویس بهداتیی قرار می گیرد. ایزوگام از جمله موارد مهم در امر ساختمان سازی است. در گذشته از قیر و سپس از آسفالت برای عایق کاری پشت بام استفاده می کردند اما امروزه با استفاده از ایزوگام اقدام به عایق کاری سطوح می کنند. ایزوگام از قیر و آلمینیوم و چند لایه پلی استر تشکیل شده است که این موارد با استفاده از حرارات بر سطوح مورد نظر از قبیل پشت بام و استخر میچسبد و از نفوذ آب به ساختمان جلوگیری می کند. بتن و آسفالت و سایر مواد و مصالح ساختمانی نمی توانند جلوی نفوذ آب به داخل ساختمان را بگیرند به همین دلیل باید از نوعی عایق غیر قابل نفوذ استفاده کنیم.
ایزوگام بر اساس نوع لایه به کار رفته به دو دسته تقسیم می شود:
ایزوگام تک لایه: شامل پلی استر این نوع ایزوگام به نسبت نوع دولایه ظریف تر و قابل انعطاف است.
ایزوگام دو لایه: شامل تیشو و لی استر ات این نوع ایزوگام ضخیم تر از نوع تک لایه است و دارای استحکام بیشتری می باشد.
ایزوگام بر اساس پوشش آلمینیومی روی آن به دو دسته تقسیم می شود.
ایزوگام با روکش آلمینیوم: این نوع ایزوگام در جاهایی که در تابش نور مستقیم آفتاب قرار گرفته مانند شهر های کویری و مرکزی ایران کاربرد زیادی دارد.
نوع دیگری از ایزوگام بدون روکش آلمینیوم است که بیشتر برای عایق کاری سرویس بهداشتی یا کف استخر و یا شهر های شمالی که رطوبت و بارندگی بالا است مورد استفاده قرار می گیرد.
انواع ایزوگام رطوبتی
ایزوگام رطوبتی پیش ساخته مخصوص پی ساختمان(عایق پی)
ایزوگام رطوبتی پیش ساخته مخصوص سطوح خارجی شامل بدنه استخر و داخل تونل ها یا عایق پشت بام.
ایزوگام در گوهر دشت
برای نصب ایزوگام در استان تهران و البرز و به خصوص در محدوده گوهر دشت به دلیلی ساخت و ساز در این مناطق روز به روز استفاده از ایزوگام در حال افزایش است این امر باعث شده تا برای نصب ایزوگام با کمبود شرکت های حرفه ای در زمنیه نصب ایزوگام مواجه باشیم اگر چه شرکت های بی شماری در این زمینه فعالیت می کنند اما شرکتی که تجربه و تجهیزات کافی و مناسب در این زمنیه را داشته باشد بسیار کم است. نصب ایزوگام در استان های تهران و البرز گاه توسط شرکت هایی غیر ماهر و سودجو انجام می شود. از این رو انتخاب یک شرکت معتبر که هم کیفیت نصب بالایی داشته باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد بسیار مهم است.
09123495288
09353495288
شرکت ایزوگام نوین با بیش از پانزده سال سابقه کار مفید در زمینه نصب ایزوگام در استان های تهران و البرز ومحدوده گوهر دشت آماره ارائه خدمات نصب ایزوگام برای شما هموطنان عزیز است هم اکنون می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش ایزوگام خود را ثبت کنید.

ایزوگام در گوهر دشت:

ایزوگام در گوهر دشت
ایزوگام در گوهر دشت

 

گر برای نصب ایزوگام در گوهر دشت به دنبال یک نصاب حرفه ای می گردید بهتر است قبل از هر اقدامی از نکات زیر اطلاع داشته باشید.
ابتدا باید دانید شرکت مورد نظر دارای اعتبار لازم گواهینامه فعالیت ضمانت نامه و بیمه نامه است یا خیر امروزه بسیاری از شرکت ها بدون ثبت شرکت خود اقدام به فعالیت غیر قانونی در زمینه نصب ایزوگام می کنند.
دوم اینکه بای بدانید شرکت مورد نظر تجربه لازم در این زمینه را دارد یا نه به این منظور باید نمونه کار های آنها را ببینید تا از کیفیت کار آنها مطمئن شوید.
سوم باید بدانید شرکت مورد نظر از چه مواد و متریالی استفاده می کند و چه تجهیزاتی در اختیار دارد.
شرکت ایزوگام نوین با دارا بودن تمام ویژگی ها بالا گزینه مناسبی برای ثبت سفارش نصب ایزوگام است زیرا تمام موارد با را رعایت کرده و شما می توانید بدون نگرانی سفارش نصب ایزوگام خود را به ما بسپارید.
09123495288
09353495288

قیمت نصب ایزوگام در گوهر دشت
قیمت ایزوگام تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می شود. اگر بخواهیم قیمت ایزوگام بدون نصب را کنار بگذاریم و فقط قیمت دستمزد نصاب را حساب کنیم باید متراژ سطح را در نظر بگیریم و همچنین اگر سطح مورد نظر نیازی به زیر سازی و پاکسازی داشته باشد بر دستمزد نصاب افزوده می شود.
مقدار رول ایزوگام از جمله عموامل دیگری است که بر قیمت ایزوگام تاثیر میگذارد. هم چنین نوع ایزوگام به کار رفته در سطح مورد نظر بر حسب کاربرد و نیاز متفاوت است. ایزوگام از میفیت های متفاوتی برخوردار است که بر حسب کاربرد و انتخاب شما مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت ایزوگام را میزاان نفوذناپذیری و سبک و مقاوم بودن آن تعیین می کند. و اگر ایزوگامی سبک باشد و قابلیت نفوذ ناپذیری آن بالا باشد قیمت آن به مراتب بیشتر است.
اگر به دنبال خدمات نصب ایزوگام در گوهر دشت هستید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش نصب ایزوگام خود را ثبت کنید تا تکنسین های اجرایی ما در کوتاه ترین زمان ممکن با تجهیزات و با کیفیت ترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام دلیجان در خدمت شما باشند.
09123495288
09353495288
ایزوگام در گوهردشت:
جنس و نوع ایزوگام مورد نیاز شما با توجه به مواد تشکیل دهنده و لایه های ان قیمت های متفاوتی دارد. همچنین قیمت قیر و کیفیت قیر و موادی که در ساخت ایزوگام به کار رفته باعث تفاوت در قیمت ایزوگام می شود.
شرکت ایزوگام نوین آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز است هم اکنون با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش نصب ایروگام خود را ثبت کنید.
09123495288
09353495288

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان