ایزوگام در محمد شهر

ایزوگام در محمد شهر

ایزوگام در محمد شهر

ایزوگام در محمد شهر

ایزوگام در محمد شهر
ایزوگام در محمد شهر

ارائه ایزوگام صادراتی در سراسر خاورمیانه : شرکت ایزوگام نوین به عنوان صادر کننده نمونه بیشترین سهم بازار در صادرات عایق های رطوبتی و ایزوگام به کشورهای ناحیه ی خلیج فارس را داشته است. محصولات شرکت ایزوگام نوین برای صادرات مطابق با شرایط آب و هوایی آن کشور و میزان تغییرات محیطی عرضه می شود.

نکاتی که باید هنگام خرید ایزوگام در محمدشهر توجه کرد :

هنگامی که قصد خرید ایزوگام را دارید، دقت کنید که ایزوگام بر اساس نوع لایه های به کار رفته در آن به دو نوع تقسیم می شود که در قیمت ایزوگام می تواند تاثیرگذار باشد.

ایزوگام دولایه : ایزوگام دولایه دارای لایه پلی استر و تیشو ضخیم می باشد. که روکش هر دو نوع ایزوگام می تواند فویل آلومینیومی یا نایلون و پودر تالک باشد.

ایزوگام تک لایه : ایزوگام تک لایه شامل لایه پلی استر سوزنی می باشد.

در هنگام خرید ایزوگام ،اگر ایزوگام بوی ناخوشایندی داشت آن را خریداری نکنید.
قبل از خرید ایزوگام حتماً روی ایزوگام دست بکشید چنانچه دستتان سیاه نشد یزوگام خوب است و می توانید آن را خریداری کنید.

قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام در محمدشهر به عواملی مانند نوع ایزوگام مصرفی، متراژ کارو سطح مورد نظر برای نصب ایزوگام بستگی دارد مانند:
پشت بام،دیوار،سرویس ها و… دارد. قیمت ایزوگام دلیجان در بعضی از استان ها نیز مختلف می باشد که بستگی به دور یا نزدیک بودن آن از کارخانه های تولید ایزوگام و میزان اجرت اجرای آن در استان ها متفاوت می باشد که شاخص مبنای لحاظ قیمت ایزوگام ، قیمت ایزوگام در تهران با نصب و اجرا می باشد.

 

ایزوگام در محمد شهر:

 

ایزوگام با شیوه های نوینی مانند ایزوگام طرح دار، ایزوگام با رویه سنگ ریزه هم عرضه می شود که از آن در استخرها، نمای ساختمان و سطوحی که دوست دارید نمای زیباتری داشته باشند استفاده می شود.

ایزوگام دلیجان مناسب ترین قیمت این نوع ایزوگام ها می باشد و در انواع طرح ها از جمله : طرح آجری، چمنی، استخری و … توسط شرکت ایزوگام نوین عرضه می شود.

مناسب ترین فصل نصب ایزوگام
فصل تابستان و پاییز برای ایزوگام کاری بسیار زمان مناسبی هستند. برای نصب و اجرای ایزوگام فصل تابستان به خاطر هوای خشک و گرم بسیار مناسب است زیرا رطوبت زمین بخاطر بارندگی ها خشک می شود و باعث چسبندگی بالای سطح ایزوگام به پشت بام می شود.شاید این کار به چشم شما آسان باشد ولی ویژگی بزرگی که دارد این است که از کندن زود هنگام ایزوگام از پشت بام جلوگیری می کند.

فصل پاییز هم برای ایزوگام کاری مناسب است،اگر در فصل هایی که هوا رطوبت دارد و یا سطح پشت بام خیس باشد و نم داشته باشد بخواهید ایزوگام را اجرا کنید ،نتیجه ی رضایت بخشی نخواهید داشت چون سطح پشت بام خیس است و ایزوگام به سطح پشت بام نمی چسبد.

قیمت ایزوگام
همه ی ایزوگام ها بسته به نوع آن ها و مصرفی که دارند قیمت های مختلفی دارند. از انواع ایزوگام می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ایزوگام های تک لایه دارای قابلیت انعطاف بیشتری هستند و از پلی استر دوخته شده در آنها استفاده می شود .
ایزوگام های دولایه که دارای قطر بیشتری هستند و مواد تشکیل دهنده آنها تیشو و پلی استر هستند این نوع ایزوگام ها به دلیل استقامت بسیار خوبی که دارند برای پشت بام ها استفاده می شوند .

ایزوگام به دلیل مقاومت زیاد و سبکی خود به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل برای موارد زیر می‌باشد:

ایزوگام پی ساختمان
ایزوگام استخرها
ایزوگام پشت بام ‌ها
ایزوگام مخازن آب
ایزوگام تونل ‌ها
ایزوگام کانال‌های آبیاری
ایزوگام ایرانیت
ایزوگام سرویس ‌های بهداشتی
ایزوگام سردخانه‌ها
ایزوگام پل‌های هوایی
ایزوگام پارکینگ ‌های طبقاتی
ایزوگام مرغداری ‌ها
ایزوگام سدها
ایزوگام باند فرودگاه
ایزوگام لوله‌های آب، ایزوگام لوله‌های گاز، ایزوگام لوله‌ های نفت

پخش ایزوگام در محمدشهر
عرضه و فروش ایزوگام فویلدار و پودری استاندارد با چسبندگی عالی و فویل مقاوم مناسب مناطق سردسیر و گرمسیر با قیمت بسیار مناسب و تولید و نصب و اجرای ایزوگام با کیفیت فوق العاده عالی توسط شرکت ایزوگام نوین ارائه می شود. بیش از هر چیزی کیفیت مد نظر ماست.

شرکت های بسیاری ایزوگام های مختلفی در بازار ارائه می دهند و با توجه به این امر شناخت وانتخاب ایزوگام خوب و باکیفیت کار دشواری است.

برندهای مختلفی از جمله ایزوگام جنت دلیجان،ایزوگام بام گستر دلیجان،ایزوگام شرق دلیجان ،ایزوگام ستاره طلایی،ایزوگام دولایه دلیجان
،ایزوگام درجه یک دلیجان از ایزوگام های باکیفیت موجود در بازار هستند که با تبلیغات مختلف انتخاب را برای خریداران سخت می کنند. با دانش کافی می توان از بین آن ها یک ایزوگام خوب را انتخاب کرد.

برای اجرا و نصب ایزوگام در محمد شهر،شرکت ایزوگام با ۲۵ سال سابقه کاری بهترین گزینه برای این حرفه می باشد.در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.
با سپاس از همراهیتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان