آسفالت در شهریار

آسفالت در شهریار

آسفالت در شهریار

آسفالت در شهریار

آسفالت در شهریار
آسفالت در شهریار

آسفالت چیست؟

آسفالت یک پوشش غیر قابل نفوذ است که قرن هاست در میان ما ایرانیان مورد استفاده قرار می گیرد.این پوشش رنگ های مختلفی دارد و همچنین در رنگ های متفاوتی عرضه میشوند.

آسفالت ها را برای هموار کردن جاده ها و همچنین تسریع در رفت و آمد استفاده می کنند،اما گاهی در همین هموار کننده ناهمواری هایی به وجود می آید که به دلیل درست استفاده نکردن و محافظت نکردن از آنها است.

البته گاهی هم به دلیل طراحی نادرست و استفاده نکردن از مواد اولیه ی مرغوب است که آسفالت ها آسیب می بینند.

هنگامی که آسفالت آسیب می بیند باید هرچه زودتر اقدام به ترمیم و بازسازی آن کرد تا آسیب جدی نشود و خسارات مالی و جانی درپی نداشته باشد.

خرابی آسفالت بر دو نوع است:

خرابی سازه ای

خرابی سطحی

خرابی سطحی به دلیل ناهموار شدن سطح رویه ی آسفالت به وجود می آید.

خرابی سازه ای به کیفیت مواد اولیه برمی گردد،اینکه چقدر باید مواد اولیه مرغوب باشند تا آسفالت بتواند وزن های زیاد مانند وزن اتومبیل های سنگین و…. را تحمل کند و کمتر دچار خرابی شود.

!برای جلوگیری از آسیب به آسفالت خیابان ها یا بزرگراه ها باید از مواد اولیه ی با کیفیت در تهیه ی آنها استفاده کرد.

آسفالت در شهریار:

شهرستان شهریار واقع در بخش مرکزی استان تهران قرار دارد که به نگین سبز تهران معروف است.

شهریار دارای 6 منطقه به نام های:منطقه ی کهنز،منطقه ی وایین،منطقه ی امیریه،منطقه ی اندیشه،منطقه ی جعفریه ،و همچنین دارای منطقه ی مرکزی است که شرکت ایزوگام نوین تمامی این مناطق همراه با محله هایشان را رو تحت پوشش قرار میدهد.

کارخانه های آسفالت در شهریار:

در شهریار شهرک های صنعتی بسیاری وجود دارد که در آنها کارخانه های تولید شن و ماسه دایر است و می دانیم که آسفالت از شن و ماسه تهیه می شود.

بنابراین می توان از استان شهریار در استان تهران به عنوان منبع شن و ماسه در تهران یاد کرد و حتی می توان گفت که شهرستان شهریار به دلیل وجود شرکت های صنعتی در آن،باعث شده تا از بالاتر رفتن آمار بیکاری جوانان کاسته شود.

قیمت آسفالت در شهریار:

بیش از 55 درصد آسفالت را قیر تشکیل می دهد بنابراین بخشی از قیمت آسفالت چه در شهریار و چ در هر جای دیگر وابسته به قیمت قیر است.

چون آسفالت ها متفاوتند و هرکدام در مکان های گوناگونی بکار می روند،بنابراین باید قیمت آنها هم متفاوت باشد.

اما کیفیت آنها و حتی دارا بودن ضمانت نامه و بیمه نامه هم در تعین قیمت تاثیر گذارند.

در شرکت ایزوگام نوین واقع در تهران که خود تولید کننده ی انواع عایق ها از جمله آسفالت می باشد؛همه ی استاندارد ها در تولید لحاظ شده است.

 

آسفالت در شهریار:

 

البته که داشتن کیفیت عالی از اصل های مهم در
تولید است؛و با قیمت مناسب عرضه می شوند.

آسفالت رنگی:
نام دیگر این آسفالت ردمیکس است که جزئ انواع آسفالت های سرد محسوب می شود.استفاده از این آسفالت باعث بخشیدن جذابیت به شهرها و خیابان ها می شود.

از آنها می توان در مکان هایی مانند پارک ها،مکان های گردشگری و بسیاری از اماکن دیگر قابل استفاده است که باعث زیبایی بیشتر آنها میشود و از طرفی باعث شده گردشگران زیادی جذب این زیبایی شوند.

تراشه آسفالت:
تراشه آسفالت از دسته ی آسفالت های سرد است و در مکان هایی که رفت و آمد در آن کم بوده و به عبارتی ترافیک در آنها سبک است بکار میرود.

همانطور که گفته شد تراشه آسفالت جزء آسفالت های سرد است؛اما آسفالت سرد دو نوع دارد که عبارتند از:
آسفالت سرد کارخانه ای
آسفالت سرد مخلوط در محل
که تراشه آسفالت جزء آسفالت های سرد کارخانه ای محسوب می شود.

تراشه ی آسفالت همواره در کارخانه ی شرکت ایزوگام نوین؛ باکیفیت تولید و ضمن داشتن علامت ملی استاندارد با قیمت مناسب عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان