آسفالت در رباط کریم

آسفالت در رباط کریم

آسفالت در رباط کریم

شرکت ایزوگام نوین

آسفالت در رباط کریم

آسفالت در رباط کریم
آسفالت در رباط کریم

 

شرکت ایزوگام نوین تنها دارنده نشان استاندارد و ضمانت نامه معتبر در زمینه اجرای آسفالت، پیمانکاری آسفالت و زیر سازی آسفالت و قیر پاشی آسفالت است. همکاران ما در شرکت ایزوگام نوین تلاش میکنند تا بهترین خدمات آسفالت را برای شما همشهریان عزیز به ارمغان آوردند.
شرکت ایزوگام نوین در محدود استان تهران و استان البرز و به ویژه رباط‌کریم مشغول به فعالیت مستمر است. ساکنان رباط‌کریم می‌توانند با شماره های زیر تماس گرفته و از خدمات آسفالت در رباط‌کریم شرکت ایزوگام نوین بهرمند شوند.
09123495288
09353495288
خدماتی آسفالت نوین در محدوده رباط کریم شامل خدماتی از قبیل:
1-خاکبرداری زمین و آماده سازی آن برای انجام خدمات آسفالت
2-زیر سازی و مسطح کردن زمین
3-پخش مواد و کوبش
مراحل بالا تنها شرحی کلی و مختصر از خدمت آسفالت است. و این کار به راحتی صورت نمیگیرد مهمترین اصل در این حوزه داشتن مهارت و تجربه است.

هر کدام از مراحل اجرای آسفالت باید با دقت و مهارت بالا انجام شود ونباید هیچ گونه خللی در آن به وجود بیاید زیرا باعث بروز مشکلات عدیده در سایر مراحل آماده سازی مانند زیر سازی و پخش مواد آسفالت میشود.

باید توجه داشته باشید که شرکت های بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و انتخاب یک شرکت مناسب که هم کادر مجرب و ابزار تخصصی و حرفه ای داشته باشد و هم ضنمانت و قیمت خوبی داشته باشد کاری دشوار است.

شرکت ایزوگام نوین این اطمینان را به شما می‌دهد که در تمام مراحل اجرای آسفالت در رباط‌کریم از بهترین مواد و متریال و کارآزموده ترین تکنسین ها استفاده خواهد شد و دیگر نگران ضمانت و صحت و سلامت آسفالت خود نباشید.
09123495288
09353495288
شرکت ایزوگام نوین در محدوده رباط کریم و سایر استان های همجوار در خدمت شما همشهریان عزیز است برای مشاوره و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
09123495288
09353495288
موارد استفاده از آسفالت در کجا است:
آسفالت مخلوطی از شن و ماسه و قیر است که به صورت قیر سرد یا قیر گرم با هم مخلوط میشوند. این مواد به عنوان لایه ای رویه ای روی معابر قرار میگیرد علاوه بر معابر شما میتوانید پارکینگ و پشت بانم خود را نیز آسفالت کنید. آسفالت مانند ایزوگام یک عایق پوششی است و اگر به درستی انجام شود می‌تواند کارای خوبی داشته باشد.
انواع آسفالت گرم برای کاربرد در معابر
آسفالت رویه‌ای(توپکا): آسفالت رویه ای آخرین لایه از قشر آسفالت است که در تماس مستقیم جو وجود دارد و تحت تاثیر عوامل محیطی قرار می‌گیرد. آسفالت رویه‌ای سطحی قابل مشاهده است که که تحمل بار و سرما و گرما را دارد.
آسفالت آستر(بیندر):
این آسفالت لایه ای بین قشر رویه ای و قشر اصلی است ضخامت آن 25 میلی متر است
آسفالت اساس قیری:
این قشر از آسفالت به عنوان زیر قشر رویه‌ای قرار میگیرد دانه بندی آن درشت است و مقدار قیر آن کمی کمتر از آسفالت رویه‌ای است.

آسفالت ماسه: آسفالت ماسه یا ماسه آسفالت این آسفالت مخلوطی از ماسه شکسته یا ماسه طبیعی است که با قیر مخلوط شده و مورد استفاده قرار میگیرد. آسفالت ماسه در قشرهای مختلفی قرار می‌گیرد و ضخامت آن بین 15 تا 20 میلی متر است که بسته به نوع کاربرد متفاوت خواهد بود. ازاین اسفالت قبل از روکش اولیه استفاده می شود.

آسفالت مخلوط:
این آسفالت مخلوطی از مصالح سنگی و قیر خالص است که در کارخانه و در دمای بالا مخلوط می‌شود ضخامت آن بین 30 تا 50 میلی متر است این لایه جز سیستم رویه‌ای و روکش اصلی محسوب نمی‌شود

 

آسفالت در رباط کریم:

 

آسفالت سرد :
منظور از آسفالت سرد مخلوطی از شن و ماسه و قیر سرد است.
عوامل موثر در انتخاب نوع آسفالت:
نوع روکش و آسفالت بر اساس نوع راه و معبر و بر اساس نیاز مشتریان انتخاب میشود. اما گاهی عوامل بیرونی مانند محیط و جنس خاک نیز در نوع آسفالت موثر است که باید به آن توجه شود.

انتخاب روکش آسفالت بسیار پیچیده و مهم است که فاکتور های بسیاری در نوع آن دخیل است. نکته قابل توجه اینکه باید در انتخاب نوع آسفالت یعنی آسفالت سرد یا گرم نیز دقت شود. مهمتر از آن توجه به مسئله هدف و کاربرد آسفالت است.
به طور کل آسفالت و اجرای آسفالت بسیار دشوار است و از راه‌های متفاوتی برای این کار استفاده میشود.

باید توجه داشته باشیم که نوع آسفالت بستگی به عوامل اقتصادی اجتماعی و محیطی دارد. و مهمتر از همه عوامل که ذکر شده انجام اجرای آسفالت است، که باید با دقت و مهارت بالا انجام شود. بنابراین سه فاکتو مهم و تاثیز گذار در زمینه اجرای آسفالت سامل:
-طراحی آسفالت
-مصالح و مواد مورد استفاده در آسفالت
-اجرای صحیح آسفالت
شرکت ایزوگام نوین در استان تهران و البرز و به خصوص در محدوده رباط کریم آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز است. شرکت ایروگام نوین ارائه دهنده خدمات از جمله اجرای آسفالت، پیمانکاری آسفالت، زیرسازی آسفالت، خاکبرداری آسفالت، قیر پاشی آسفالت است. هم اکنون شما می‌توانید برای خدمات آسفالت در رباط‌کریم با شماره‌های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.
09123495288
09353495288

مشاوره رایگان