آسفالتکاری در شورآباد

آسفالتکاری در شورآباد

آسفالتکاری در شورآباد

آسفالتکاری در شورآباد

آسفالتکاری در شورآباد
آسفالتکاری در شورآباد

شرکت ایزوگام نوین با تلاش شبانه روزی خود توانسته است تجربیات مفیدی را در زمینه اجرای آسفالت در تهران کسب نماید. شرکت ایزوگام نوین با انجام پروژه های فراوانی در این رابطه توانسته است رضایت و اعتماد مشتریان خود را در حد قابل توجهی جلب نماید. در این مقاله این شرکت سعی دارد به دو نوع مختلف آسفالت حفاظتی پرداخته و شما رابیشتر با آنها آشنا نماید.
حفاظت با مانچ
خاک به مرور زمان و بر اثر عواملی چون طوفان شن های روان، باد و آب و … دچار فرسایش می گردد. این امر ممکن است سبب به وجود آمدن مشکلات عدیده ای برای خاکریزها و محل هایی که در نزدیکی جاده ها و در مناطق کویری قرار دارند.

رایج ترین راهی که می توان برای این مشکل پیشنهاد داد، کاشت گیاهانی است که باعث تثبیت خاک می شود. البته در این صورت هم ممکن است بذرهای کاشته شده، مابین زمان کاشته شدن بذرها و زمانی که شروع به جوانه زدن می کنند، توسط عوامل طبیعی مانند آب و باد شسته و یا جابجا شوند. برای جلوگیری از این موارد بایستی از بذرها تا موقعی که جوانه بزنند و بتوانند ریشه خود را شکل دهند .

محافظت نماییم. برای تحقق این امر یکی از بهترین پیشنهادات به کارگیری قیر امولسیونی می باشد. این روش به علت این که پاشش قیر امولسیونی بر روی سطح خاک موجب ایجاد لایه نازکی از قیر می گردد، می تواند علف های خشک و کاه را در جای خود ثابت نموده و از جابجا شدن بذر جلوگیری نماید.
اندود آب بندی بدون سنگدانه

 

آسفالتکاری در شورآباد:

در این مورد هم مانند اندود سطحی از اندود آب بندی و یک لایه پوششی بر روی رویه آسفالت استفاده می شود. در روش اندود آب بندی بدون سنگدانه از یک لایه نازک قیر امولسیونی بر روی سطح آسفالت استفاده می شود که قیر امولسیونی هم بایستی از ویژگی کندشکن و یا دیر شکن بودن برخوردار بوده و توسط آب هم رقیق شده باشد.

برای دستیابی به چنین مخلوطی از نسبت ها مختلف آب به منظور رقیق نمودن مخلوط می توان استفاده نمود. بیشترین میزانی که مجاز به رقیق نمودن مخلوط هستید، به ازاء هر قسمت قیر پنج برابر آن آب می باشد.

البته در بیشتر مواقع استفاده از نسبت یک به یک برای رقیق نمودن با آب متداول است. غالبا برای تهیه اندود آب بندی بدون سنگ دانه، قیرهای امولسیونی CCSS-1 و یا CSS-1h به کار می روند. نگهداری سطح جاده با استفاده از اندود آب بندی بدون سنگ دانه، تنها زمانی می تواند بهترین گزینه باشد که بتوان ترافیک مسیر را کنترل نمود و حتی در بهترین حالت اقدام به مسدود نمودن جاده نمود.

متخصصین شرکت ایزوگام نوین بر این باور هستند که اندود آب بندی بدون سنگ دانه به منظور تعمیر آسفالت های فرسوده مناسب است زیرا قیر این سطوح دچار هوازدگی شده و اکسید شده اند و گذشت زمان خشکی و شکنندگی آسفالت را به دنبال داشته است. علاوه بر این از این مخلوط می توانید برای رفع ترک های کوچک موجود بر روی آسفالت هم استفاده نمایید.

استفاده از قیر امولسیونی که از کندروانی تقریبا کمی برخوردار باشد، خیلی راحت ترک ها و منفذها را می پوشاند و می توان به این وسیله عمر مفید آسفالت را افزایش داد و همچنین نیاز به تعمیر آن را به تاخیر انداخت. حتما به این نکته دقت نمایید که به منظور شکست کامل قیر امولسیونی پس از پخش اندود آب بند، زمان لازم در نظر گرفته شود و حتما در نواحی که از اندود آب بند استفاده شده است، تا زمان خشک شدن کامل آن مسیر مسدود گردد.

شرکت ایزوگام نوین آماده است تا در کنار شما در اجرای آسفالت در شورآباد باشد و اطلاعات موردنیاز شما را در این رابطه به اشتراک بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان